Autor Tema: Call Of Duty 4: Modern Warfare  (Posjeta: 13941 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Call Of Duty 4: Modern Warfare
« u: Travanj 18, 2012, 19:13:11 »


Igrali?
Kako vam se igra svidjela odnosno nije?
Napisite svoje dojmove o igri...
Kompletna recenzija: Call of Duty 4: Modern Warfare recenzija | HCL.hr
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2012, 09:53:41 od Montoya »

Offline Thergothon

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #1 u: Travanj 18, 2012, 19:21:26 »
Kratko i jasno: zadnji dobar COD, kasnije je sve otislo u krasni...
MP mi je pozderal preko 1000h, sve je bilo na mjestu.

Offline s2000

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #2 u: Travanj 18, 2012, 19:26:29 »
Moja prva igra na Ps3.SP mi je dobar, presao ga dva puta i mogu rec da su decki obavili dobar posao.MP mi je zakon ,tek neki dan poceo igrat intezivno i zasad tek staze ucim no dobro mi ide.Nemogu vjerovat koliko je MP bolji od Black Opsa nekako mi se sve cini realnije i oruzja i sve.Tek imam par sati u MP al stvarno mi se svida i puno cu mu vremena posvetit.U Black opsu imam 50-60sati al ovdje cu vjerujem imat vise jer igra rula thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #3 u: Travanj 18, 2012, 19:40:31 »
A dobro, nemojmo pretjerivati - COD i realnost  ;D :P
Puno kvalitetniji je MP gameplay, a samim time i zabavniji. Vrijeme dok im je rijec balans jos nesto predstavljala. Perkovi u sve 3 klase jako dobro poslozeni, fenomenalni 3-5-7 killstreak reward i slicno...
Realno gledajuci mape nisu neka ludnica, ali covjek ih jako brzo zavoli. Ta jednostavnost i nikakvo pretjerivanje je po meni najveci plus.

Offline s2000

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #4 u: Travanj 18, 2012, 20:10:52 »
Ma ljut sam na BO pa sam napisao da je MW realniji ;D.Odlicno su sve poslozili bas onako kako treba biti.Staze su mi odlicne,izbor oruzja takodjer i jako mi se svida prilikom pucanja ponasanje oruzja itd.Inace na BO nisam bio kamper al ovdje staze daju tu mogucnost i ja je koristim.Sad moram naci ekipu za igranje jer sam sad totalno napaljen za MP p1va

Offline DogZy

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #5 u: Travanj 18, 2012, 20:13:41 »
Dakle, meni nije jasno kako sam propustio napraviti ovu temu fpalm1 cry1
@s2000Imaš jednoga već kadt1kažem. Igram s ludom hrvatskom ekipom...
Samo sam na drugom acc-u  kadt1kažem
Imam sigurno 30-ak dana MP... nenadmašan CoD. Zasad.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #6 u: Travanj 18, 2012, 20:17:42 »
Dakle, meni nije jasno kako sam propustio napraviti ovu temu fpalm1 cry1
@s2000Imaš jednoga već kadt1kažem. Igram s ludom hrvatskom ekipom...
Samo sam na drugom acc-u  kadt1kažem
Imam sigurno 30-ak dana MP... nenadmašan CoD. Zasad.
Oooo pa jebenica onda,posalji mi FR sa tog acc-a i reci toj ekipi da me dodaju pa da mozemo igrat p1va

Offline Thergothon

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #7 u: Travanj 18, 2012, 20:23:22 »
Ma ljut sam na BO pa sam napisao da je MW realniji ;D.Odlicno su sve poslozili bas onako kako treba biti.Staze su mi odlicne,izbor oruzja takodjer i jako mi se svida prilikom pucanja ponasanje oruzja itd.Inace na BO nisam bio kamper al ovdje staze daju tu mogucnost i ja je koristim.Sad moram naci ekipu za igranje jer sam sad totalno napaljen za MP p1va


Na to ti mogu samo reci ovo kaj veli Pavle-Pajo u prvoj sekundi  cer1njo

Busi hahaha

Offline ManTheRamparts

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #8 u: Travanj 18, 2012, 20:25:16 »
A on kempa i govori ovaj drugi dio.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #9 u: Travanj 18, 2012, 20:26:42 »
Može može Tomo.
Igra je najbolje balansirana i pogođena je u srž. Gameplay je fantastičan, CoD u kojem su igrači najbolje ujednačeni( naravno, nisu totalno ali gledajući novije CoD-ove...). Mape su pravi oksimoron: od backlota, districta, crossfire-a do creeka, broadcasta i killhouse-a.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #10 u: Travanj 18, 2012, 20:27:29 »
Ma ljut sam na BO pa sam napisao da je MW realniji ;D.Odlicno su sve poslozili bas onako kako treba biti.Staze su mi odlicne,izbor oruzja takodjer i jako mi se svida prilikom pucanja ponasanje oruzja itd.Inace na BO nisam bio kamper al ovdje staze daju tu mogucnost i ja je koristim.Sad moram naci ekipu za igranje jer sam sad totalno napaljen za MP p1va


Na to ti mogu samo reci ovo kaj veli Pavle-Pajo u prvoj sekundi  cer1njo

Busi hahaha

Isusati pao sam sa stolice i jos se smijem ahahahahaha nemogu doci ksebi hahahaahah,bas si me nasmijao ;D.Kampam jer su svi idioti pa im ovako glavuse odnosim

Offline s2000

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #11 u: Travanj 23, 2012, 22:01:19 »
Igrali ja i Domagoj i mogu rec da nemam pojma igrat fpalm1 . Black Ops sam odlicno naucio no ovaj nemam pojma igrat.Treba vremena da se priviknem  shy1

Offline DogZy

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #12 u: Travanj 23, 2012, 22:04:56 »
Apsolutno da treba vremena. Za početnika si veoma dobar. kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #13 u: Travanj 23, 2012, 22:06:26 »
Cudno jer svaki COD je isti i bez ikakvih promjena u samom gameplay-u.
Jedino ako jos ne znas mape ili je veza katastrofalna pa padaju nakon 2 ispucana spremnika  cer1njo

Offline s2000

Odg: Call Of Duty 4: Modern Warfare
« Odgovori #14 u: Travanj 23, 2012, 22:10:11 »
Apsolutno da treba vremena. Za početnika si veoma dobar. kadt1kažem
Hehe ma krumpiram se ;D.Nakon lose partije  a Cod4 upalim Black Ops i odma sam bolje :P ;D

Ma neznam do cega je vjerovatno do mapa.U Black Opsu svaku rundu imam preko 28kilova(nekad i preko 30) a ovdje jedva dodem do 10. fpalm1