Autor Tema: Need For Speed: Most Wanted  (Posjeta: 59194 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #45 u: Lipanj 29, 2012, 16:52:56 »
NFS je od prvog undergrounda pa do criterionovog hot pursuit-a bio u mracnom i zadrtom razdoblju srednjeg vijeka i jedva se izvukao iz toga. Probaj prve nastavke u serijalu koji su realno najbolji. Tuniranje nikako losu igru ne moze poboljsati, ali ajd - mogli bi staviti da fanovi brzih i zestokih i slicnih brija ne pizde. Ja sam odustao od serijala, ali criterion ga jedini moze izvuci - samo da je nastavio u pravom smjeru, a ne MW  fpalm1

Neznam stvarno.Svaki NFS probam i odma odustanem.MW,Carbon i Underground rulaju nasprem ovih sranja koje su izdali.

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #46 u: Lipanj 29, 2012, 17:05:21 »
Govorim o:

The Need for Speed (1994)
Need for Speed II (1997)
Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
Need for Speed: High Stakes/Road Challenge (1999)
Need for Speed: Porsche Unleashed/Porsche 2000 (2000)
Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)

Nakon toga dolazi ono kaj svaki pravi fan NFS-a naziva
i nekak sumnjam da si odigrao gore navedene tijekom tih godina. Nekim novim generacijama koje nisu igrale gore navedeno, rula sve ono sto se nekima gadi. Premisa je to da se PRAVI NFS nikad nije oslanjao samo na tuning, nego voznju egzoticnih pila po cestama okruzenim prekrasnim prirodnim ljepotama i freneticno natjerivanje s policijom uz odgovarajuci soundtrack - pazeci na damage i placanje istog nakon svake utrke.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #47 u: Lipanj 29, 2012, 17:07:40 »
Igrao sam dosta nslova na PS1,pogotvo NFS gihg stakes.Najdraži nfs ikada.Potrošio toliko i toliko sati stvarno.
Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)
Need for Speed: High Stakes/Road Challenge (1999)
Need for Speed: Porsche Unleashed/Porsche 2000 (2000)
Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002)
Sve sam to odigrao nemoj se ti brinut.Jedino nisam dvojku odigrao i ovo iz 94'.

Need For Speed 4: High Stakes (PS1) - Landstrasse / Duel Pursuit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #48 u: Lipanj 29, 2012, 17:09:17 »

 Premisa je to da se PRAVI NFS nikad nije oslanjao samo na tuning, nego voznju egzoticnih pila po cestama okruzenim prekrasnim prirodnim ljepotama i freneticno natjerivanje s policijom uz odgovarajuci soundtrack - pazeci na damage i placanje istog nakon svake utrke.

to  thumbs1

I zbog toga je Hot Pursuit (2010) bio savršen te vjerujem da Criterion neće zasrati. Istina, ovo što smo vidli do sada je bilo u gradu i to se kosi sa gore podebljanim, ali vjerujem da će grad biti samo dio okoliša, kao što je uostalom bio i u prvom Most Wantedu (ponavljam se već tko zna koji put, ali eto, po meni najbolji NFS između HP2 i HP 2010). Prvi Mosta Wanted je imao jako puno ceste kroz razne šume, brda, parkove, hrpa shortcuta, svega što pravi NFS mora imati, i vjerujem da će imati i ovaj  kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2012, 17:11:46 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #49 u: Lipanj 29, 2012, 17:09:59 »
Evo ti videa prije kojeg sam postal.Sve kaj si naveo.

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #50 u: Lipanj 29, 2012, 17:10:47 »
@Kole
Onda super, postujem tudji izbor i ukus  thumbs1
Samo meni sve nakon navedenog nije bas odgovaralo.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #51 u: Lipanj 29, 2012, 17:11:42 »
 thumbs1

Evo još jedan.Daleko najbolji NFS.Barem meni.Atmosfera,muzika.Di ćeš bolje.Ne odgovara mi novi nfs jednostavno.
NFS High Stakes - Pursuit Porsche 911

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #52 u: Lipanj 29, 2012, 18:57:03 »
High Stakes, Porsche i Hot Pursuit (2010) su najbolji NFS-i. Ovo sve kaj je zalutalo u podzemlje, neonke i gluposti (znači od NFS HP2 do HP '3') nije vredno spomena. Most Wanted je ok bil, al ostalo ajaj.

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #53 u: Lipanj 29, 2012, 19:47:38 »
To je istina, a Shift nekak niti ne dozivljavam kao NFS.
Spin-off u serijalu i odlazak u sim vode, ali neuspjesno. Katastrofalno se vozi na volan, a o klizavom voznom modelu se vec previse pisalo i bas zbog toga strepimo jer ne znamo kaj bude s CARS-om. Bolje da Nfs ostane arkadetina...

Offline LukaM 110

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #54 u: Lipanj 29, 2012, 20:16:24 »
Meni je carbon bio dobar. Cijela ideja o osvajanju teritorija i atmosfera su rulale.

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #55 u: Lipanj 29, 2012, 20:20:49 »
Ukusi se razlikuju i sve ovisi kolko imas iskustva u serijalu, meni je upravo carbon vjerojatno najlosiji. Underground mi je jos bio podnosljiv, a most wanted i dobar.

Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #56 u: Lipanj 29, 2012, 22:22:16 »
ja mogu za sebe reći da sam igrao sve NFSove, osim Shifta... I Runa...
Znači ove starije NFSove sam igrao, a najbolji su mi bili
NFS2SE
NFS3HP
NFS4HS
NFS5P
NFSU
NFSMW
NFSHP

Nisam stavio U2 jer su malo pretjerali, iako mi se svidio zbog mogućnosti tuninga, ali opet malo too much...
Nakon toga sam čekao Underground inačicu sa murjom i došao je most wanted.. Bio je ok, ali sam se bojao i to se ostvarilo, ali su makli u Carbonu, to što sam ja sa svojim Puntačem bez problema pobijedio bossa u M3 GTRu i to za fini dio kruga ili kaj se već vozilo.
Daljnji NFSovi sa nekim pričama i raznim pizdama materinama su užasno loši. Undercover mi je bio ok zbog autiju i neke muzike i to je to, to isto mogu reći i za ProStreet. Ali užas, jednostavno užas.
I onda mi stave hero car u Undercoveru M6.. cerealy?!?  fpalm1

Novi HP je bio jednostavno - AWESOME!!! to sam dugo čekao nakon svih onih sranja i jednostavno mogu reći da sam uživao.. kad skupim volju i sredim komp kupujem si org za online jer je igra jednostavno zarazna i grafički prekrasna.
Novi "MW" mi se uopće ne sviđa jer kak ste vi naveli, ovak nekaj ne spada u grad i ako nema tjuninga, pa makar da napravili neke tuning pakete di su mali vizualni detalji(kao u NFSHS) to bi bilo to... Ali bunch of supercars running wild in a city - NO
MoŽda criterion ispipava teren, vidjet će kak će ovo proći, pa će možda poslije nekaj napraviti puno bolje  :P

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #57 u: Lipanj 30, 2012, 11:08:27 »
Evo ti videa prije kojeg sam postal.Sve kaj si naveo.

Neda mi se gledat 16 min  cer1njo

Aj reci ukratko na što misliš  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #58 u: Lipanj 30, 2012, 12:29:14 »
Ma mali gameplay high stakesa.Super stvarno.Mogo bi si skinut emulator i malo odigrat.

Offline CROKiXi

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #59 u: Srpanj 07, 2012, 17:46:13 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1