Autor Tema: Need For Speed: Most Wanted  (Posjeta: 59166 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #120 u: Listopad 30, 2012, 18:18:08 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #121 u: Listopad 30, 2012, 18:58:17 »
E doktor, kak je mapa - tj. jer je sve po gradu ili ima i po prirodi vožnje, tj. koj omjer bi bil?

Offline doktor1

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #122 u: Listopad 30, 2012, 19:06:39 »
Pa malo sam vozio i to po gradu.... Ali ima i ovih džipova, a ima i guma za off road tako da vjerovatno su tu sa razlogom...


Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #123 u: Listopad 30, 2012, 19:08:39 »
Javiš kak je stanje s tim.  thumbs1

Nekad bum vjerojatno uzel igru jer mi je Criterionov Hot Pursuit bil genijalan, tak da vjerujem da je i ovo zabavno. Forza Horizon je kriva kaj se ovo ne igra.

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #124 u: Listopad 30, 2012, 19:29:27 »
Vozim malo ipak i prvi dojmovi su mi dosta loši, a za sve je kriv Hot Pursuit...  kava1 hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #125 u: Listopad 30, 2012, 19:35:17 »
Ima lokacija oko grada....






Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #126 u: Listopad 30, 2012, 20:20:56 »
e pa to ti je to Cole. On nije igro novi HP i njemu je ovo super.
Mi smo igrali HP i nama ovo nije "interesantno" zbog grada, meni osobno.

aj fakat, dottore, odigraj i HP novi, pa usporedi dojmove  sm1jeh  hug1 thumbs1

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #127 u: Listopad 30, 2012, 20:30:46 »
Odličan je. Srušio sam prvog Most Wanted frajera i uzeo mu Alficu ave1

Offline doktor1

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #128 u: Listopad 30, 2012, 20:37:20 »
aj fakat, dottore, odigraj i HP novi, pa usporedi dojmove  sm1jeh  hug1 thumbs1

Neću....  :P  cer1njo

Offline Iceman

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #129 u: Listopad 30, 2012, 22:06:48 »
Igra mi je odlična, definitivno preporuka svima

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #130 u: Listopad 30, 2012, 23:53:57 »
Vozim malo ipak i prvi dojmovi su mi dosta loši, a za sve je kriv Hot Pursuit...  kava1 hmm

Kakav je vozni model u odnosu na HP?

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #131 u: Listopad 31, 2012, 00:05:51 »
Igrao danas kakvih 2 sata i neznam šta da mislim o igri i o njenom voznom modelu.
Sigurno je kako je igra izašla u najgore vrijeme i što joj je konkurent Forza Horizon, koji sasvim sigurno postaje najbolja "arkadna" vožnja ikad.
Prvo što mi je zapelo za oko je odlična grafika koja stvarno izgleda zapanjujuće. Prezentacija je polusjajna, a to znači da me užasno nervira nemogućnost isključivanja HUD-a, u svemu ostalom briljira.

Sama ideja je nekako izlizana, ali čak fino prezentirana ne kopiravši previše originalni Most Wanted.
Sviđa mi se ideja nadogradnji i korištenja menija dok se vozite u free roamu. Vidi se da Criterion kuži kaj treba jednoj arkadnoj vožnji.

Vozni model mi je u najmanju ruku čudan, ali nikako nemogu reć da je loš. Kod većih brzina malo čudno skreće, a kada se pokuša naglo promjenit pravac, osjeti se tromost u skretanju. Drift mi je dobro odrađen iako mi je u Hot Pursuitu on doveden do savršenstva, nije ovo loše. Jako mi se sviđa što se prilikom sudara automobil ne odbija kao na biljarskom stolu nego izgubite dragocijeno vrijeme prilikom animacije sudara. Drago mi je da se u utrkama može krivo skrenuti te da sama staza nije 100% linearna sa blokovima u krivim smjerovima. To dosta podiže težinu i imerzovnost igre.

Zasada sam dosta zadovoljan iako, to je daleko od prave stvari. Težina same igre i prepreke koje otežavaju utrke dosta rulaju. Dojmovi su više manje pozitivni, no tek vozim treći auto.
Dosta je zahtjevna igra, ali nije ni čudo kada je pravi eye-candy.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #132 u: Listopad 31, 2012, 11:46:25 »
To uglavnom i je "key to success" od NFSa... Nisu "toliko dobri" kao arkada, ali te uvuku sa svom tom grafikom i prekrasnim stvarima koje naprave u igri i kak su detalje napravili, na autima, cesti, priroda, etc...

Offline Kole

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #133 u: Listopad 31, 2012, 20:59:38 »
Kako se volim zaebavat s murijom, po cijelom gradu me nateravaju, psutim si mjuzu i uživancija.  ;D

Offline Iceman

Odg: Need For Speed: Most Wanted
« Odgovori #134 u: Listopad 31, 2012, 22:35:57 »
Igrao danas kakvih 2 sata i neznam šta da mislim o igri i o njenom voznom modelu.
Sigurno je kako je igra izašla u najgore vrijeme i što joj je konkurent Forza Horizon, koji sasvim sigurno postaje najbolja "arkadna" vožnja ikad.
Prvo što mi je zapelo za oko je odlična grafika koja stvarno izgleda zapanjujuće. Prezentacija je polusjajna, a to znači da me užasno nervira nemogućnost isključivanja HUD-a, u svemu ostalom briljira.

Sama ideja je nekako izlizana, ali čak fino prezentirana ne kopiravši previše originalni Most Wanted.
Sviđa mi se ideja nadogradnji i korištenja menija dok se vozite u free roamu. Vidi se da Criterion kuži kaj treba jednoj arkadnoj vožnji.

Vozni model mi je u najmanju ruku čudan, ali nikako nemogu reć da je loš. Kod većih brzina malo čudno skreće, a kada se pokuša naglo promjenit pravac, osjeti se tromost u skretanju. Drift mi je dobro odrađen iako mi je u Hot Pursuitu on doveden do savršenstva, nije ovo loše. Jako mi se sviđa što se prilikom sudara automobil ne odbija kao na biljarskom stolu nego izgubite dragocijeno vrijeme prilikom animacije sudara. Drago mi je da se u utrkama može krivo skrenuti te da sama staza nije 100% linearna sa blokovima u krivim smjerovima. To dosta podiže težinu i imerzovnost igre.

Zasada sam dosta zadovoljan iako, to je daleko od prave stvari. Težina same igre i prepreke koje otežavaju utrke dosta rulaju. Dojmovi su više manje pozitivni, no tek vozim treći auto.
Dosta je zahtjevna igra, ali nije ni čudo kada je pravi eye-candy.


Slažem se sa Cole-tovim mišljenjem, također jedina stvar koja mi baš nije jasna je skretanje pri velikim brzinama. Besproblema se zakucam u zid od autoceste, nekako prelako. Također sam primjetio usporavanje auta u sporim zavojima