Anketa

Koji je dojam na vas ostavio Nissan GT Academy '12

Odličan, pogotovo uz vožnju pod svojom zastavom
Vrlo dobar, bez obzira što se radilo samo o virtualnom dijelu
Dobar, uz nadu da će od sljedeće godine biti u potpunosti podržan

Autor Tema: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave  (Posjeta: 52055 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #120 u: Lipanj 07, 2012, 13:42:31 »
E vidis, snimim obavezno replay od prvoga i zatim gledam 5 minuta kako je vozio. Proucavam kocenje, putanje, dolijevanje gasa i brzine. Kad sam s tim gotov, obicno stavim replay od prvoga i onda vozim. Tako mi je puno pomoglo u brzini rjesavanja eventa i efikasnosti, da se tako izrazim.
Ali se apsolutno slazem s tobom da je bolje tjerati sebe i pokusavati naci svoje putanje. Kad tad ce se to isplatiti. Tako sam ja na nekoliko evenata bez ghosta napravio odlicna vremena, a nerijetko sam usao i u top 400, pa i u 200.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ivann

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #121 u: Lipanj 07, 2012, 19:32:42 »
Dostupan je GT Academy na HR Store, vidio sam maloprije. "Malo" su okasnili .

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #122 u: Lipanj 07, 2012, 19:38:39 »
Hehe, nama to onda nista ne znaci. Znaci samo onima koji nisu znali nacin kako voziti s HR racunom. kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #123 u: Lipanj 07, 2012, 21:13:32 »
No jedna stvar je bitna u tome - sad očito i PD zna ko je Hrvatska!

@D_D_R, voziš, ima da postaš rezultate po temama, inače se bu Ther rasrdil i sve benal  :P
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #124 u: Lipanj 07, 2012, 21:16:46 »
Rijesio sam sve runde,pa cu veceras postat rezultate.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #125 u: Lipanj 07, 2012, 21:24:49 »
 sm1jeh
Tako je Monty! Svima smo pokazali zube a sada je na redu da zagrizemo duboko do kosti :D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #126 u: Lipanj 07, 2012, 21:38:26 »
@Montoya
vozim,vozim trebam jedan dan nać vremena i sva vremena stavit  kadt1kažem

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #127 u: Lipanj 08, 2012, 09:21:54 »
E pa najdi ga tolko, nije valjda to problem :)

Ja moram još 6-5 odvoziti.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #128 u: Lipanj 09, 2012, 23:32:24 »
Ovo nisu dobre vijesti. Pali smo na 5. mjesto po Average gold ratingu. Iz smo Finaca, Slovenaca, Grka i Australaca. Ono sto me kopka jest kako su Finci u dva tjedna.nabili skoro 10000 zlata, ako znam da su za vrijeme rundi 3 i 4 imali oko 4500 zlata, malo manje nego mi tada?? Mi sada imamo blago iznad 6000 zlata. WTF?
Ljudi, ajmo iz dispeta raditi hr racune i da odvozimo sve runde jos minimum jedanput. Ja imam jos 4 accounta pored mog glavnog DomagojGT1 tako da cu voziti sve te runde kad stignem. Zelim to prvo mjesto koje smo tako dugo drzali. A vi?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #129 u: Lipanj 10, 2012, 12:50:41 »
Ja sam napravo 10novih acc.Veceras krecem po zlatne medalje,nebu nas niko hebal  šofe1

Offline petko23

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #130 u: Lipanj 10, 2012, 15:08:35 »
onda veceras twin ring motegi?

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #131 u: Lipanj 10, 2012, 15:17:08 »
Hjoj, toliko dugo nisam vozio Gt academy da uopce nemam pojma kad se otvaraju runde. Ali jedva cekam Twin Ring Motegi šofe1 šofe1 shy1 shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #132 u: Lipanj 10, 2012, 15:18:05 »
Hjoj, toliko dugo nisam vozio Gt academy da uopce nemam pojma kad se otvaraju runde. Ali jedva cekam Twin Ring Motegi šofe1 šofe1 shy1 shy1

Prisjecanje na stari dobri GT4  sm1jeh

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Nissan GT Academy 2012 - opće rasprave
« Odgovori #133 u: Lipanj 10, 2012, 15:21:39 »
kad bi barem ubacili Seattle,New York i par ovih iz Motor Parka...