Autor Tema: Na rubu znanosti  (Posjeta: 74580 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #180 u: Travanj 08, 2016, 22:59:33 »
Pravila su odavno jasno definirana.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #181 u: Travanj 09, 2016, 07:24:41 »
Pricamo o temi koja se zove na rubu znanosti i za nijednu raspravu ode nema nikakvog cvrstog dokaza, svaka rasprava je moguca i svaka rasprava drzi vodu.To da ste opovrgnuli moju ideju nekim dokazom ili necim i nazvali je bljuzga bilo bi u redu.

Realno u ovoj temi bi se trebala svaka ideja postivat.

+ Ja nisam pricao o vjeri niti spomenu igdje da sam vjernik, govorio sam sta bi bilo kad bi bilo i mozete se slobodno vratit natrag i procitat.Onda je dosao Thergothon i rekao kako mu je smjesno gledat raspravu koju je on vodio u osnovnoj skoli.Poslje toga automatski ko da smo nas cetiri najveca glupana sta pricamo o tome u ovoj temi bili ismijani i tema je ugasena.Nikakvih vjernih ni politickih uvreda ni prepirki nije bilo.Pricalo se o banalnoj stvari kao sto je pakao i raj, o necemu sa cime smo svi upoznati od kad smo bili djeca.Mislim da se o tome moze raspravljat u ovoj temi jer takve ideje pripadaju tu.

Ispricavam se ako nekoga vrjedam i oprostite ako grjesim.  kuul

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Wulf

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #182 u: Travanj 09, 2016, 09:23:00 »
Meni se jedan san ponekad ponavlja par puta :l

Offline DogZy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #183 u: Travanj 09, 2016, 09:31:20 »
Ako postoji paralelni svemir, postoji li i okomiti svemir?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline blowfish

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #184 u: Travanj 09, 2016, 10:50:33 »
Ako postoji paralelni svemir, postoji li i okomiti svemir?

Postoji serijski  :P

(elektrotehničari će razumijeti)
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #185 u: Travanj 09, 2016, 12:29:28 »
Nije mi teško razumijet pararelna dva svijeta, no užasno me smeta i uznemirava, što je netko "osmislio" radnju sa dva svijeta paralelna i odvojena, a isti ljudi su u oba svijeta.

I sada me užasno živcira, zašto nigdje nema disklejmera kada i zašto je to počelo, jer ako je počelo od nezz praska svijeta, onda isti ljudi u oba svijeta nemaju smisla jebenog.

Nisam gledal seriju, ali ima smisla ovo kaj si gore spomenul.
Ajmo reći da je tvoje rođenje ujedno početak jednog svijeta iz kojeg će se razgranati bezbroj paralelnih. Iako ne treba zaboraviti da je taj tvoj početak samo još jedan događaj u životu tvojih roditelja i samo si beznačajna loptica u već davno razgranatom svemiru. U nekima od njih si možda rođen retardiran ili pak kao osoba suprotnog spola.

Nebitno, fokusirajmo se samo na ovaj trenutni gdje si to što jesi. Znači svaka tvoja odluka i akcija stvara dodatne paralelne svemire i itekako je moguće da se i u paralelnom svemiru družiš s istima ljudima ili si oženjen s istom ženom. Zašto? Zato jer nakon svakog odabira normalno nastavljaš svoj život i u tom životu dolaze nove situacije koje će stvarati nove paralelne svjetove ali od te točke na kojoj se trenutno nalaziš (prethodni paralelni svemiri uzrokovani tvojim odlukama su otišli u nekom nepoznatom smjeru i nebitni su nam) i znači ako si već oženjen, novi svjetovi koji se granaju iz te točke u tvojem životu će se također vrtiti oko tebe već oženjenog s tom osobom i uključivat će iste ljude s kojima se družiš, do određene točke koja će opet biti samo tvoj izbor, a posljedica je zna se što.

Naravno, sve je to teoretski i podložno različitim tumačenjima, a u filmovima i serijama si pogotovo uzimaju slobodu i ne dogodi se rijetko da ima gomilu rupa u priči dok su uključeni paralelni svjetovi.

Offline c0bra123

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #186 u: Travanj 09, 2016, 14:27:21 »
LoL Čitam vaše postove o "pararelna dva svijeta" i našao sam se u tim postovima.

Ja evo već odavno, ne znam zašto, uvijek sam se pitao šta bi bilo da to nisam uradio, bili isto bilo?, kako bi se osjećao, bili nekoga povrijedio, kako bi živio, bili spavao zbog toga do podne ili do 8:00, nezz i te gluposti, uglavnom o tomen baš razmišljam očemu vi pišete.
Malo glupo zvuči, ali ja tako nekad jamim razmišljati.  cer1njo

Meni se jedan san ponekad ponavlja par puta :l

Možda zato što se ništa ne mjenja, ili se neće promjenuti u bliskoj budućnosti, jedan savjet. Nemoj nikad otkrivati šta ti san govori. Živi kako živiš, npr. Opet dolazimo u pararelne svjetove. Ovako. Naić ćeš na nešto u snu što ti se neće svidjeti i pokušat ćeš to promjenuti i to promjeniš i nastaviš dalje ili to ignoriraš i nastaviš dalje, e sad, kako bi se sve odvijalo da je znati.Zato bolje u to ne ulazit.

hh Evo sam sebi dao odgovor zašto tako nekad razmiljam, jer sam "pokušao" nešto promjenut preko sna.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #187 u: Travanj 09, 2016, 14:50:00 »
Hvala ther na svoja moja pitanja koja sam postavio i nisam postavio si odgovorio. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #188 u: Travanj 09, 2016, 15:04:59 »
Ovo si napisao kao da si koristio google translator :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Thergothon

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #189 u: Travanj 09, 2016, 15:09:38 »
Možda je to napisal Cole iz paralelnog svemira  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #190 u: Travanj 09, 2016, 17:58:47 »
Kriste sta je ovo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #191 u: Travanj 09, 2016, 20:44:24 »
@c0bra123: promijenila se jedna stvar... Par puta su bili neki drugi ljudi ili čak možda neki roboti u dijelu zgrade. E onda se to promijenilo iz tih ljud i gancije hmm
I sad su oni zadnjih par puta.


Offline c0bra123

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #192 u: Travanj 10, 2016, 01:49:53 »
@c0bra123: promijenila se jedna stvar... Par puta su bili neki drugi ljudi ili čak možda neki roboti u dijelu zgrade. E onda se to promijenilo iz tih ljud i gancije hmm
I sad su oni zadnjih par puta.

Ma nemoj se sekirat ako te ne gonjaju, lol evo me ko tarot, uglavnom okani se toga i ne razmišljaj o tomen.  p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #193 u: Travanj 10, 2016, 15:30:45 »
Kako obozavam ovaj misticizam Trecega Rajha.Inace obozavam bilo kakve misterije, okultno, nadnaravno i bilo sta neobjasnjivo, kao i izglubljene civilizacije, potrage za blagom, drevnu povjest, itd. i to mi sacnjava veliki dio zivota.Ne ulazem onoliko koliko bi zelio u to, al u buducnosti cu se sve vise posvetit tome i uc u to.

Obozavam ovakve emisije, a pogotovo slusat ove Ruse dok pricaju, prebolesno.Pogledajte obavezno.

Operation Highjump Antarctica UFO sightings kept secret :: World War II :: Published 2015 - YouTube


Ako imate neki dobar dokumentarac ili nesto zaljepite pa cu pogledat.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Na rubu znanosti
« Odgovori #194 u: Travanj 10, 2016, 23:00:24 »
Kako obozavam ovaj misticizam Trecega Rajha.Inace obozavam bilo kakve misterije, okultno, nadnaravno i bilo sta neobjasnjivo, kao i izglubljene civilizacije, potrage za blagom, drevnu povjest, itd. i to mi sacnjava veliki dio zivota.Ne ulazem onoliko koliko bi zelio u to, al u buducnosti cu se sve vise posvetit tome i uc u to.

Obozavam ovakve emisije, a pogotovo slusat ove Ruse dok pricaju, prebolesno.Pogledajte obavezno.

Ako imate neki dobar dokumentarac ili nesto zaljepite pa cu pogledat.

 Morat ćemo jednom naparavit roštilj, 3 boce Jack Daniels-a i gledati, mysteri,dokumentarce itd, jer i ja isto to obožavam. Mogu uvjek to gledati ali uvjek. thumbs1

Si čuo za The Money Pit of Oak island? da ti ne spoljam, uglavnom je misterija jedna. Ali jako zanimljiva i ne riješena.


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.