Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2013  (Posjeta: 38909 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #75 u: Srpanj 18, 2012, 18:39:53 »
Sutra novi video te će reć izlazak dema. Navjerojatnije 25.7  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Introducing PES 2013: On the pitch (Episode 2)

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #76 u: Srpanj 20, 2012, 02:29:34 »
Demo je najavljen za 25.7 te za x360, PS3 i PC.
8 momčadi će moči biti korištene u samom demu a to su: Njemačka, Engleska, Portugal, Italija, SC International, Fluminense and Flamengo Flamengo.
Možete postaviti bilo koju težinu u igri.
Jedva čekam guzit ostale s Super Mariom  ave1 ave1

PES 2013 Demo Announcement





Offline buby0706

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #77 u: Srpanj 24, 2012, 17:08:23 »
Citat:
Preview kod impresije Adama sa Winingelevenblog-a:
“Fokusirati se isključivo na gameplay je hrabar potez. Sutra ćete svi moći da odlučite da li je Konami napravio pravi izbor.
Za mene ne postoji drugi način da dođem do bilo kakvog zaključka osim da uzmem kontroler i uhvatim se u koštac sa ogromnim nizom gameplay promena, koji eliminiše sve probleme koje ste možda imali u PES-u 2012. Sloboda igre, realna poziciona igra, zadovoljavajući šutevi, uz bolje i verodostojnije golmane odmah bi umanjile loš osećaj od prošle godine. Poznato je da PES 2013 koristi izgled prošlogodišnjeg izdanja. Kontrast promena u dnevnim postavkama je dobrodošla. Animacije dodavanja i šuta su raznovrsnije, jer se igrači kreću posle svake razmene.
Golmani će takođe dobiti veoma prijatnu i iznenađujuću nadogradnju, naizgled poništene nepravilne pokrete. Veliki izbor je prikazan kod boljih golmana u igri, poput sjajnog Bufona.
Pored njih, šutevi su takođe nadograđeni, lopta bukvalo ide kao bomba od noge igrača ka golu, stvarajući neke nezaboravne trenutke. Preuzmite loptu sa nekim igračem poput Ibrahimovića i šut iz daljine biće veoma koristan. Što bi se fudbalskim klišeom reklo morate se dodavati pozadi kako bi mogli ići napred, ali to je najbolji način da se opiše PES 2013. Prethodne navike moraju biti brzo promenjene, jednostavno dodavanje ka igračima zvezdama očekujući da se nešto čudesno desi. Neće ovo je pravi fudbal ili Konami pokušava da ga stvori.
Novi R2 dribling izuzetno pomaže, i što pre naviknete da ga koristite bolji ćete biti u igri.
Odbrambeni igrači kao Tijago Silva pokazuju visok nivo rešenja u odbrani, kao i kontrolu lopte, dajući im prednost u različitim situacijama. Trčanje je u celini prerađeno, uzimajući u obzir mnogo promenjivih kao što su favorizovana noga određenog igrača i položaj tela.
Isto se može reći i za Player ID, koji je dobro dokumentovan. Trenutno je jednak realnim kretanjima. Ronaldo je izvanredno animiran. Svaki deo njegovog repertoara realizovan je u PES-u 2013. Player ID će bez sumnje biti nešto što će definisati PES u budućnosti.
Lažiran šut je i dalje veoma moćan, omogućava lako bacanje golmana na zemlju i postizanje gola. Moja konačna neprijatnost potiče iz slobodnih udaraca-Al je suviše precizan, kao i u prethodnom izdanju, što znači da će svaki faul bliži golu značiti pogodak.
Pored navedenog, igra nastavlja da impresionira. I dok ja nisam tako siguran što se tiče grafičkog smera ili nedostataka u PES-u 2013, igra kakva je sada pravi je spektakl za sve ljubitelje fudbala. Nakon sutrašnjeg izlaska demo verzije, svi vi ćete moći da procenite sami!”


Citat:
Od WENB-a smo dobili listu stadiona koji će se naći u novom PES-u 2013. Podsećamo vas da ovo nije konačna lista.
Lista stadiona u PES-u 2013:
Wembley Stadium – English National Stadium
Old Trafford – Manchester United
Santiago Bernabeu – Real Madrid
Camp de Mestalla – Valencia
Vicente Calderon – Athletico Madrid
Ciutat de Valencia – Levante
Reyo de Navarra – Osasuna
Ramon Sanchez Pizjuan – Sevilla
La Rosaleda – Malaga
Estadio RCD Espanyol – Espanyol
Campo San Mames – Athletico Bilbao
Coliseum Alfonso Perez – Getafe
Stade De France – French National Stadium
Stade Lous II – Monaco
San Siro – AC Milan
Il Nuovo Stadio Della Juventus – Juventus
Stadio Olimpico – Roma/Lazio
Giuseppe Meazza – Inter
Allianz Arena – Bayern Munich
Estadio Da Luz – Benfica
Estadio Dragao – Porto
Estadio Jose Alvalade – Sporting Clube do Portugal
Estadio Urbano Caldiera – Santos
Saitama Stadium 2002 – Urawa Red Diamonds
Nelicencirani stadioni:
Bristol Mary Stadium
Rose Park Stadium
Royal London Stadium
Estadio Del Nuevo Triunfo
Stade De Sagittaire
Stadio Orione
Burg Stadion
Ville Marie Stadium
Estadio De Escorpiao
Estadio Amazonas
Estadio De Palenque
Konami Stadium
Mohamed Lewis Stadium
Nedostaju:  Camp Nou, Amsterdam Arena, El Monumental.
10 španskih stadiona dolazi sa DLC-om, uključujući i Camp Nou.
Nema vesti o Amsterdam Areni I El Monumentalu.

Offline Cole™

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #78 u: Srpanj 24, 2012, 21:15:13 »
Tragično su retardirani.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #79 u: Srpanj 24, 2012, 21:16:45 »
sutra demo  hug1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline s2000

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #80 u: Srpanj 25, 2012, 15:26:23 »
Volio sam PES,al mi je postao odvratan i više ga dugo neću igrat  p1va

Offline Thergothon

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #81 u: Srpanj 28, 2012, 21:12:24 »
Nije valjda da jos nitko nije probao demo? Kakvi su vasi dojmovi?


Dosta je usporena igra i ima napretka na svim poljima. Pitanje dal ce se to svidjeti PES fanovima koji vole brzi i arkadniji pristup.
U velikom zaostatku su u odnosu na Fifa-u i ovo je potez kojeg su trebali povuci jos na pocetku ove generacije.

Offline Praetorian

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #82 u: Srpanj 31, 2012, 14:59:27 »
Ja sam probao demo i meni nije sjeo, ali kolegi Kole-u je odličan.

A ja čekam Fifu 13.

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #83 u: Srpanj 31, 2012, 15:01:21 »
U odnosi 2012 je avion. Pasovi su poboljšani, šutevi su poboljšani, uveden je finess shot te Full manual shot i dodavanje. Napokon obrana dobro funkcionira, nema vie izletavanja kao u 2012, al je dosta pametniji i najbolje od sve Player ID odlično funkcionira. Sve mi se sviđa. Kupili su me  thumbs1

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #84 u: Kolovoz 05, 2012, 23:16:09 »
FIFA owna

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #85 u: Kolovoz 13, 2012, 16:58:46 »
Novi screensi. Nove informacije i gameplay-i dolazeu  srijedu :)  ave1 ave1






Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #86 u: Kolovoz 14, 2012, 16:17:47 »
Najvjerojatnije Box art.


Offline Kole

« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2012, 13:07:39 od Kole »

Offline buby0706

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #88 u: Kolovoz 15, 2012, 16:14:12 »
Live  On-Air Konami John Murphy
http://www.konami-onair.com/

P.S. rekao bi po svim ovim gameplay na gamescomu da če u demo2 biti sigurno Real M. i Bayern M.

P.S. demo2 jako jako uskoro...ovaj mjesec če biti demo 2...po riječima J.Murphya
« Zadnja izmjena: Kolovoz 15, 2012, 16:18:10 od buby0706 »

Offline Kole

Odg: Pro Evolution Soccer 2013
« Odgovori #89 u: Kolovoz 15, 2012, 16:22:56 »
I rekao je da to neće biti finalna verzija, gameplay-a. Samo me zanima datum. Preko 90% igre je završeno, a roumor kaže da igra ide van 20-21.9.