Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66549 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: FIFA 13
« Odgovori #255 u: Ožujak 11, 2013, 18:45:39 »
meni je CAREER mode mrak.

Odabrao 18godišnjaka, stavio ja da je on Hrvat i sad bi on u Milan. Međutim ovi iz Milana njega odma daju na posudbu, odigrao sam cijelu prvu sezonu u Engleskoj, vratio se, i opet posudba, žele ga u Bundesligi 2, odbio, i kasnije prihvatio Empolijevu ponudu za B ligu, odigrao i tu sezonu i tako...
Vrlo zabavno. Barem meni.

OSIM
tu i tamo u nekoj utakmici ne igram sa cijelom postavom jer mi suigrači odu igrati za svoje zemlje, repka iz zove. Mene naravno ne. Jer je Davor Brendon Šuker rek'o FIFI da im neda licencu.

Pa tako, kad moji suigrači odu igrati za svoje zemlje ja se redovito sjetim Šukerove matere i jednog psa neodređene pasmine. U seksualnom klinču.

Bez zajebancije, ozbiljno me to iritira. Eto , ispoljio sam frustracije  kuul
al fifa je zakon

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #256 u: Ožujak 11, 2013, 19:45:20 »
Fino se uhodao sa ovim napadačima i gotovo svaku tekmu rotiram momčad barem što se tiče veze i napada. Tako da svi igraju i budu zadovoljni. Manđo je takva zvjerka iako dijeluje prilikom primanja lopte da mu se stalno odbija od nogu. U paru s Podolskim zajedno rade čuda. Prva utakmica gdje je Marijo baš eksplodirao protiv QPR u prvenstvu. Svi su iznenađeni Pletikosom pa i ja sam. Trudim se što bolje izletavat i često dobim opasku obojice komentatora "kako je kvragu ovo skinuo". Mediji su također puni hvale za njega. U kupu teško stradavanje Evertona sa visokih 7:1. Poraz od Tottenhama spasio je u zadnjoj sekundi Arshavin. Isto je ponovio u sudačkoj nadoknadi protiv Valencie u LP.



U prvenstvu se raspucao protiv Hulla. Santi, Marijo, Podolski i Walcott nose napad Arsenala te su zajedno zabili 30 golova, a još nije kraj sezone. Trenutna tablica izgleda ovako. Zanimljivo je da je Man Utd prije poraza od mene bio prvi na ljestvici, a od tada su upali u sličan mračan tunel u kakvom sam ja bio na početku sezone.



U LP napokon i sreće za mene. Iako je bio dominatna momčad sa pregršt prilika poraz Wolfsburga na domaćem terenu. Najzaslužniji za teško stečenu pobjedu, naravno Stipe Pletikosa. U obrani sam ostao na mjesec i pol dana bez Dejana Lovrena, ali ga uspješno zamjenuje Laurent Koscielny. Nakon početnog poraza i nerješenih rezultata, domogao sam se drugog mjesta u četvrtom kolu. Pa situacija izgleda ovako.



Sve u svemu jako sam zadovoljan svime. Jedino mi Giroud počeo opasno štekat nešto u napadu. Koristim ga u "slabijim" utakmica i često dobije priliku u drugom poluvremenu, no suviše je trom i mislim da će na kraju sezone tražit novu destinaciju. Od svih igrača najviše su me iznenadili Pletikosa te Arshavin. Potonji me spasio u kritičnim situacijama i zadnjim sekundama utakmica, dok o prvom su sve rekli raniji izvještaji i mediji. Stipe rula, a ovaj Arsenal ide na CRO pogon. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #257 u: Ožujak 16, 2013, 17:45:40 »
Počeo igrat sezonu s Hamburger SV.
Težina 3/5. Povećavam kad se uigram dovoljno.
Dočekala me prepuna lista igrača te sam odmah na početku sedmoricu poslao na posudbu.
Budući da imam mali budžet od nekih 5M € odlučio sam da neću kupovati neka nova pojačanja nego s ovim što imam pokušati ostvariti želje vodstva kluba- kvalificirati se u Ligu Prvaka te dogurati do četvrtfinala u kupu.
11 odabranih:


Bundesliga:
HSV 2-2 FC Nuremberg
Werder Bremen 1-0 HSV
Eintracht Frankfurt 3-2 HSV
HSV 2-1 Bor.Dortmund
Bor. M'gladbach 2-0 HSV
HSV 1-0 Hannover 96
Greuther Furth 0-2 HSV
HSV 2-0 FSV Mainz
HSV 0-0 VfB Stuttgart
FC Augsburg 0-2 HSV

Deutscher Pokal:
FC Nuremberg 1-3 HSV
Tablica:


Strijelci
Asistenti
Ozljedili mi se van der Vaart -lom ruke- 2 mjeseca OUT i Gojko Kačar - lom noge- 5 mjeseci OUT
« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2013, 17:50:04 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #258 u: Ožujak 27, 2013, 14:44:47 »
Jel možda tko raspoložen za tekmu - dvije?  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #259 u: Travanj 03, 2013, 18:53:30 »
Četri dana već želim pokrenut igru.
Uđem preko launchera smrzne se na Messi screenu.
Ponovo instaliram igru opet ista stvar. Skidam drivere sve žive, updejtam igru i opet se smrzne.
Ponovo instaliram Origin, igru, ista stvar.
Kontaktiram Live Support i govore mi 10 načina kako da riješim to, ništa naravno nije riješeno.
Dnevno gubim po dva sata i već ludim.
Ponovo kontaktiram LS i daju mi još 2 načina kako da riješim problem, naravno neuspiješno.
Proklinjem Origin i stavljam na originalnu igru crack; igra radi.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: FIFA 13
« Odgovori #260 u: Travanj 03, 2013, 18:58:10 »
GJ EA  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #261 u: Travanj 04, 2013, 02:51:09 »
Odigrao par utakmica u Premiershipu bez primljenog gola (4:0, 3:0, 4:0) i zasjao na treće mjesto. Walcott mi se žali kako ne želi produžit ugovor na kraju sezone, no napravit ću sve da ga zadržim, ipak je prvi strijelac momčadi sa 18 pogodaka u svim natjecanjima. Mandžukić i Podolski nezaostaju puno za njime; obojica sa po 15 pogodaka u svim natjecanjima, s time kako je Manđo prvi trenutno prvi topnik Premiershipa sa 13 golova. Sve mi se činilo da ću se na kraju sezone zahvaliti Giroudu kada me majstor razuvjerio sa po 4 gola u dvije prvenstvene utakmice.

Pomalo mislim već na iduću sezonu slažući momčad dao sam priliku mladome Ryo Miyaichiu koji je priliku iskoristio već u prvoj utakmici i upisao se u strijelce i to čak dvaput. Čudo od igrača; jako brz i sjajna tehnika. Bit će dostojna zamjena već umornom Arshavinu. Budući da će trojka budućnosti biti Manđo - Podolski - Walcott (Ryo), morao sam u potražnju za brzonogim mladićem koji će odmarati standardnu trojku idućih sezona i pritom stasati u potencijalnu zvijezdu. Možebitnog wunderkida sam našao u liku i dijelu Maxa Claytona iz Crewe Alexandra. Jel vam moram reć šta se desilo nakon njegovih prvih 20 minuta u FA CUP-u?



 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #262 u: Travanj 04, 2013, 03:23:15 »
Mandžukić - 2 goals against Wolverhampton - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #263 u: Travanj 04, 2013, 10:20:54 »
Kod prvog gola si prošao ono, bok đesi šta ima e samo prođi  cer1njo cer1njo cer1njo de neku fintu nabaci da to ljepše izgleda  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #264 u: Travanj 04, 2013, 12:18:56 »
Uz par Clean Sheetova, jedna bravura Pletikose.

Amazing save by Stipe Pletikosa - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #265 u: Travanj 05, 2013, 02:34:49 »
07/12/2013 gubim u Premiershipu od Chelsea koji je čitavu sezonu suvereno prvi te od tada nanizujem sedam pobjeda zaredom do ponovnog susreta u kojem smo odigrali 0:0 uz puno prilika sa obje strane. Posebno se ispromašivao Walcott. Chelsea se pokazao kao najtvrđi orah od svih protivnika.

U zimskom prijelaznom roku pokušavam se riješiti Laurenta Koscielnya i Bassonga kojeg sam nedavno kupio, ali nisam uspio. Rasprodat ću obojicu na kraju sezone. Manchester United nije uspio realizirat transfer sa Newcastelovim stoperom Yanga-Mbiwaom. Pošto se radi o jako dobrom i mladom stoperu, posegnuo sam u klupsku blagajnu i doveo naturaliziranog francuza. Koristit ću ga u rotaciji sa Lovrenom i Chedjouom. Nekako mi se čini da Arteta nije kalibar za Arsenal pa bi ga mogao zamjeniti za supertalentiranog Kovačića koji već sad ima overall 83. Uz njega želja mi je dovesti i Maria Götzea, pa ću možda poslati na posudbu Ramseya ili Coquelina. Iz igre u napadu će vjerovatno ispasti Mandžukić koji se nadavao dosta golova, ali je nekako suvišan uz Podolskog i raspoloženog Walcotta koji igra nogomet karijere. Prezadovoljan sam sa Manđom, no ne uklapa se u brzu Arsenalovu igru, nekako je suviše nezgrapan; Real je zainteresiran za njegove usluge, pa bi mogao dobit rekordnu svotu novaca za njega.

Da se vratim malo na utakmice; Manchester Utd. me izbacuje iz liga kupa u 86 minuti golom Fletchera te ukupnim rezultatom od 2:3 prolaze u finale. Možda i najteža utakmica sezone gdje su me Kagawa, Rooney i RVP namučili do iznemoglosti. Nakon serije pobjeda u prvenstvu, neočekivani šok priredio mi je Swansea i hladnim tušem u devedesetoj zaustavio nevjerovatan niz od 7 pobjeda zaredom. Nakon dva neuspijeha na noge mi je dolazio Milanski Inter i prva utakmica osmine finala. Na teren sam poslao najspremniju i najbolju momčad koja je iznjela veći dio sezone i prošao relativno sretno. Kovačić i Palacios su mi priredili podosta muke i jedva sam isčupao nekakve bodove zahvaljujući trima fenomenalnim obranama Pletikose te uspijeh koji mi daju nadu u realan prolaz dalje.



Do kraja me čeka još 13 utakmica u prvenstvu, Liga Prvaka te nada da ću nešto napraviti napokon u FA CUP-u.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: FIFA 13
« Odgovori #266 u: Travanj 05, 2013, 16:39:05 »
a ja sam uspio dogurat do prve divizije i pobijedit prvu utakmicu u istoj s napetih 2:1. obojca smo zabili vrlo rano, s tim da je on zabio u 3' min, a ja u 6' . prvo poluvrijeme je bilo vise isprobavanje snaga, s po par udaraca sa svake strane. ali zato drugo poluvrijeme preuzimam napad i nizam udarce po golu i van stative. gol je pao tek krajem utakmice, ako se ne varam u 82' kada je gotze dobio pass na vrhu sesnaesterca i uputio loptu prema donjem desnom kutu te zabio. do kraja sam napadao i bio dominantan.

inace igram s borussia dort. i stvarno sam prezadovoljan s deckima. nema slikica  kava1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #267 u: Travanj 05, 2013, 22:40:45 »
Znači planirao sam nešto napravit u FA CUP-u i Ligi Prvaka.







FA CUP otišao Manchester Unitedu.
Baš i ne igram remije ove sezone; ili gubim ili pobjeđujem u nizovima. Chelsea bježi 10 bodova, 10 utakmica do kraja.
Nemogu vjerovat da u dve sezone ništa nisam uspio ovojit.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: FIFA 13
« Odgovori #268 u: Travanj 05, 2013, 22:44:56 »
Ostavka trenera...  kava1

Loše, loše, loše  cer1njo

Sa tribina se sigurno umjesto "Ćiro pederu" čuje "Cole pederu" i "uprava odlazi"!!!  cer1njo

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #269 u: Travanj 06, 2013, 01:24:11 »
Tako nekako, još 2 tekme do kraja sezone, pa stavim veliki osvrt. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB