Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66433 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: FIFA 13
« Odgovori #330 u: Travanj 27, 2013, 17:07:22 »
Hehe da i ja volim to, a Parma mi je uvijek bila među najdražim klubovima tako da ono morao sam ih uzet.

I počelo 1. kolo Serie A i to odmah na noge Juventusu.



Jako jako teška i tvrda utakmica, Juventus gotovo cijelu tekmu imao inicijativu i napadao, no srećom obrana je bila na visini zadatka, cijelu utakmicu su se motali po mojoj polovici, grčevito sam se branio i odolijevao napadima, i onda u drugom poluvremenu u 56. minuti Amauri pogađa prečku iz kontre i mislio sam da će mi se taj promašaj obiti o glavu, i skoro i jest, Juve u 76. ima čistu priliku no ne znam kojim čudom moj golman brani, zatim su nastavili napadati no onda sam imao jako obećavajuću kontru u 86. minuti no nažalost Amauri opet promašuje i tu sam požalio što sam ga ubacio u drugom dijelu. Žalim zbog 3 moguća boda ali opet sam sretan, izvući bod u Torinu velika je stvar za početak sezone, s obzirom da sam mogao barem 2-3 čista gola mogao primiti da obrana nije bila na nivou.


Offline Punisher

Odg: FIFA 13
« Odgovori #331 u: Travanj 27, 2013, 22:27:02 »


Evo trenutna situacija na tablici, dobro se držim, ali razočaran sam nekim rezultatima, naime, dobijem kući, intera i romu, a onda odem u goste kod zadnje siene i predzadnje pescare i od oboje izgubim 2:0 T_T Najviše žalim za bodovima iz tekme s napolijem 3:2 su me dobili i to dali su gol u 90. minuti, doduše svaki put su poveli ali sam se brzo vraćao, šteta što nisam uspio bod dobiti, bila je sjebana tekma.

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #332 u: Travanj 27, 2013, 22:37:58 »
Gubitak save fajlova za koje sam si sam kriv došao je u dobro vrijeme. Taman sam otkrio all in one patch od ModdingWay zajednice. Patch je u visokoj fazi pa tako sadrži ogromnu bazu novih igrača, novih momčadi, novih dresova, alternativne kombinacije dresova, licencirane Lige Prvaka i Euro lige sa službenim himnama, novim reprezentacijama, scoreboardovima, custom travama, Ukrajinskom ligom itd.













Jako sam zadovoljan updateanim facama. U editoru postoji mogućnost editiranja golmanskih rukavica, kopački (ima ih valjda preko 200), strukiranih dresova (pripijenih uz tijelo), tetovaži, zimskih šalova itd. Postoji također drugi editor gdje se sve ostale funkcije igrača mogu editirati, baš doslovce sve.

Champions League FIFA 13 Intro Preview - ModdingWay Mod


[TTB] FIFA 13 - Europa League Highlights Vs Genk Group Match 1 | Capital One Cup Vs Crawley Town


Kod ovog drugog videa opao sam na guzicu. Prvo sam išao tražit kako da ga skinem, no onda sam shvatio da to zapravo lik komentira sebe kak igra. Frajer je naravno savršen. Sve te sitnice toliko podižu imerzivnost da sam opet nahypan na igranje iako sam mislio odustat do FIFE 14. Uskoro stiže report iz početka.

[TTB] FIFA 13 - Arsenal Vs Spurs | Spurs Vs Wigan Athletic Highlights - Bale Goes Ballistic!


Fifa 13 - Alternate Kits (Man Utd, Real Madrid, Chelsea, Arsenal, Juventus...etc)


 :hug
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #333 u: Travanj 28, 2013, 03:50:57 »
Nakon što sam sve naštimao kako sam želio krenuo sam u karijeru s Arsenalom. Ogroman database 4.0 je nevjerovatno realniji i pruža puno više izazova od originalnog, budući da su realniji rejtinzi svakog igrača. Uzeo sam legendary 5/5 težinu sa istim onim otežanim sliderima (sebi i CPU je samnjena brzina dodavanja, šuta, uspješnosti prvog dodira i udarca). U klubu se ne riješavam toliko igrača kao što je to bio slučaj prvi puta.

Diaby prelazi u Borussiu Mönchengladbach za 3,500.000 £
Sébastien Squillaci prelazi u Newcastle United za 1,900.000 £
Per Mertesacker prelazi u Valenciju za 3,600.000 £
Tomáš Rosický prelazi u Inter FC za 3,500.000 £





Nastastića sam uzeo, jer je jako mlad, a ima dosta dobre ocjene i brzo će napredovat, trenutni rejting (76). Henrya sam uzeo kao legendu kluba, da pomogne odmoriti prvu momčad kada je potrebno sezonu-dvije i da ga umirovim u najdražem dresu u najdražem klubu. Njegovim dolaskom ipak se očekuje prava doza pomoći. Trenutno sam u klubu zadržao Monreala kao rezervnog beka Gibbsu, kao budućnost u klubu vidim Wilshera koji je već sada prvi vođa momčadi pa sam mu dodjelio kapetansku traku. Možda još i bolji igrač od Maria Götzea koji je potpisao za Man City za vrtogalvih 40 m £. Giroud je sada puno više stvarniji i nekakav ekvivalent Gomezu iz Bayerna, dosta je tromiji pa će mu više ležat igra glavom. Na kraju sezone najveća želja mi je povratak Eduarda koji u punoj snazi rejtingom varira između 80-83. Na golu ću zadržat fantastičnog Szczęsnog.


Prvu utakmicu Premiershipa jako loše otvaram, loš rezultat, jako loša igra i utakmica za zaborav protiv Stoke Citya...



Sljedeća na Emiratesu također nije ponudila dobar nogomet i dobar rezultat, još sam i sretan izvukao bod...



Odlazim pomalo nervozan na noge Liverpoolu u pakao Anfielda i doslovce me dočekao pakao i borba. Izvukao živu glavu (redsi imali 3 stative i još jednu mrtvu šansu) i tri boda...



U Capital One kupu, odnosno engleskom liga kupu, sezonu otvaram sa Swansaeom i tokom čitave utakmice muku mučim sa realizacijom druge momčadi. Promašujem pet mrtvih prilika. U očaju na poluvremenu se odlučujem na ulaz Thierrya Henrya i to mi se vraća fantastičnim golom legende kluba, njegov 227 za Arsenal.



U Ligi Prvaka u skupini sam sa Schalkeom, Montpellierom te Zagrebačkim Dinamom. Utakmicu otvaranja igram upravo s modrima i očekujem lagan prolaz dalje uz brušenje napadačkih mogućnosti. Ipak ponukan lošijim igrama druge momčadi, protiv Dinama šaljem prvu ekipu da potvrde ulogu favorita kako u utakmici, tako i grupi.







Modri su pružili jako dobar otpor i imali čak par izglednih prilika. Jednu su i iskoristili preko Ante Rukavine u 78 minuti samnjivši na 2:1. Opet nisam iskoristio dosta izglednih prilika i rezultat se čini slab u odnosu na ukupan dojam. Zasluženo dobio iako to rezulatat ne sugerira.





Još par rečenica o patchu ModdinWay zajednice. Strašno dobar posao su napravili s ne baš ogromnom (600 mb) zakrpom. Ima tu službenih animacija, scoreboardova (neke ne koristim), navijanja, transparenata, igrača na klupi u pravim trenirkama, igrača koji se zagrijavaju u istima kao na ovoj slici. Reklame su aktualne i ovisne o natjecanju. Isto tako i fontovi te brojevi na dresovima. U LP klubovi koji imaju licencirane brojeve i natpise u svojim ligama u LP će pak imat službene LP fontove i brojeve kao na ovoj slici. Strahoviti je užitak vidjet takve sitnice i da je toliko truda uloženo u iste. Do sljedećeg riporta i dojmova...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #334 u: Travanj 28, 2013, 09:57:59 »
 ave1 ave1 a kak patch utječe na online igranje?
Za koji dan izlazi patch za našu ligu s stadionima...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Punisher

Odg: FIFA 13
« Odgovori #335 u: Travanj 28, 2013, 13:29:58 »
Prodao Pabona QPRu za 10 000 000€ a vrijedio je 6 i po XD i onda si za azmjenu doveo Girouda iz Arsenala koji u svom debiju u Serie A postiže Hat trick.



Evo i trenutne tablice



Tražio sam dodatna sredstva tako da sam morao obećati plasman u europa ligu, dobro se držim, al ne znam dokle ću ovim tempom izdržati, Juve me kod kuće nakantao 3:1  cry1 cry1 cry1

Pokušao zadnji dan transfera dovesti Großkreutza iz BvBa ali istekao transfer window pa su me odbili, a već je bio prihvatio ponudu T_T

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #336 u: Travanj 28, 2013, 23:22:21 »
Prilikom igranja utakmice Premiershipa sa Shouthamptonom u kojoj sam vodio 1:0 predao meč, jer sam morao nešto obavit. Naravno da sam kasnije na to zaboravio i odigrao par utakmica dalje. Taj potez me koštao sedamnaeste pozicije na tablici sa jednom pobjedom i remijem u pet utakmica uz nevjerovatnu gol razliku 3:8. Još sam izgubio i tešku utakmicu gdje nisam imao šanse protiv Man Citya. U Liga Kupu prolazim Blackpool na penale uz jako lošu igru i utakmici bez pogotka u regularnom dijelu. Na sreću s penalima nisam imao problema i prolazim dalje.

Premiership Table

U LP idem na noge Montpellieru, a u nastavku pogledajte mini prilog s te utakmice...

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #337 u: Travanj 29, 2013, 01:16:52 »
Gradim jako teško napade i svaka utakmica mi je muka. Puno više se oslanjam na pass igru i taktičke zamisli nego na individualne poteze. Lošiji igrači puno više dolaze do izražaja, pa npr. tehničke stvari sa Giroudom su nezamislive, frajer je jednostavno gol šansa igrač. U najgore vrijeme dolazi mi Chelsea koji je vodeći na ljestvici i igram strašno tešku utakmicu sa jako malo prilika međutim...



Odmah kolo poslije totalna nemoć...



U LP odigravam jako dobar meč protiv Schalkea i uz puno šansi te atraktivan nogomet osvajam vrijedna tri boda na impresivan način...



Napadački post Girouda prelazi granice i tek u svojoj 10 utakmici postiže prvi gol, a obično kada se tako prekine post onda krene golijada, a očito je ista krenula i Arsenalu...



U Liga Kupu na noge mi dolazi Chelsea s kojim sam imao muke prije 2 tjedna, no ovaj put utakmicu kontroliram cijelo vrijeme iako to rezultat ne govori...



Protiv QPR očekivao laganu golijadu, kada dobio i utakmicu gdje su mi živci bili najtanji. Na kraju me neugodnosti spasio Vermalen u zadnjim sekundama sučeve nadoknade...



Na ljestvici se popravljam i nalazim se na jedanaestom mjestu sa utakmicom manje od ostalih. Igram dosta teško i veselim se svakom dobrom rezultatu puno više nego prije. Svaka utakmica je veliki izazov. Protiv zagrebačkog Dinama igram na snagu i bez ikakvih problema upisujem rutiniranu pobjedu na Maksimiru od 0:3, a u golove se po prvi put u ovoj sezoni Lige Prvaka upisao i Henry zabivši 10 minuta nakon ulaska.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: FIFA 13
« Odgovori #338 u: Travanj 29, 2013, 01:53:53 »
Ja zavrsio 1. Sezonu sa Parmom, u zadnjem dijelu prvenstva vodio me Biabiany i svaku pobjedu njemu dugujem, na kraju zavrsio na 2. Mjestu prestigavsi Intera 3 kola prije kraja, u medusobnom ogledu 2:1 pobjedom na giuseppe meazzi, prvak je juve aprva 3 kluba su unutar 3 boda s obzirom da juve meni duguje svoj naslov posto sam porazio Intera. A fenomenalnu sezonu zavrsavam pobjedom u kupu u finalu protiv Intera 3:2 nakon 120 minuta. S tim da sam do 90. Gubio 2:1 iako sam prvotno poveo a onda inter preokrenuo u 63. I 69. U novoj sezoni se nadam da cu se boriti za naslov, prodao ogiera za 15 mil € i gallopu za 7. Milan i juve mi nudili 20 milja za Biabianyja al sam ih odbio, kupio Nanija iz Manchestera. Takoder mi je Real madrid nudio 14 milijuna za Ananidzea, takoder odbijenica, mali je postao pravi playmaker.

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #339 u: Travanj 29, 2013, 02:41:31 »
Obavezno digni težinu.  kadt1kažem
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #340 u: Travanj 29, 2013, 13:12:53 »
U Premiershipu odigrao jako tešku utakmicu sa malo prilika na Old Traffordu i izvukao vrijedan bod od tada drugog na tablici Manchester Uniteda...



U tom trenu nalazim se na osmom mjestu. U goste mi dolaze Spursi i ta utakmica je od velikog značaja za mene budući da se radi od ljutim rivalima i diretna borba na tablici. Mogu samo reć da je to jedna od najnevjerovatnijih utakmica koje sam igrao. Gubio pa ekspresno preokrenuo utakmicu i kada sam mislio da će Tottenham teško stradati, jedva sam sačuvao bod, teškim propustima u drugom poluvremenu...



U LP mi ide bajno, bez ikakvih problema jurišam u drugi krug. Par utakmica prije Arshavin je zatražio transfer budući da je do tada jako malo igrao, pa sam mu pružio šansu. Jako dobro koristi minutažu i potvrđuje dato povjerenje. Trenutačna tablica u Ligi Prvaka. Rutinirana pobjeda u Gelsenkirchenu...



Protiv Aston Ville u Liga Kupu riskiram i igram utakmicu sa drugom momčadi, u nastavku drugog poluvremena AV igra fenomenalno i da nije bilo magije Henrya (koji je u velikoj formi), promašena taktika bila bi moj kraj u liga kupu...



Poslije trilera protiv Aston Ville postajem stručnjak za preokrete i late winnere te izbacujem Everton iz Liga Kupa...



Zaista...



Barclay's Premiership | 3.12.2012 League Table
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #341 u: Travanj 29, 2013, 19:55:46 »
Cole, jel radi patch online ?

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #342 u: Travanj 30, 2013, 14:48:08 »
Da i to bez ikakvih problema :)
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #343 u: Svibanj 03, 2013, 03:48:57 »
Nakon remija kao i u prvoj utakmici protiv Montpelliera, na Emiratesu utakmica također završava 1:1 te francuzi ispadaju i to za jedan bod, iako su mi daleko više muke pružili nego Schalke koji je eto s(p)retno prošao dalje. Osim ova dva neriješena rezultata bez ikakvih problema osvajam prvo mjesto u skupini i plasiram se u završnicu lige prvaka. Očekuje me daleko više borbe i teških utakmcia, no knock out faza uvijek donosi uzbuđenja.



U Premiershipu nižem odlične rezultate i bilježim pobjede protiv WBA 2:0, Evertona u gostima 0:3, Readinga 1:4 te Wigana kojeg sam unakazio 0:3.
U top formi sam te pobjeđujem čak 6 utakmica u nizu u Premiershipu, doduše nije toliko ni težak raspored.

Barclay's Premiership | 24.12.2012 League Table

Fantastičnu formu potvrđujem i golijadom protiv Shouthamptona te važnim pobjedama protiv Newcastle Uniteda sa 3:0 i West Hama sa 1:0.





Seriju pobjeda podižem do brojke 9 i grabim fantastično drugo mjesto. Velikih problema imam sa ugovorima najboljih igrača. Wilshere, Walcott, Giroud te Podolski se dvoume potpisati, pa ću morati jače se potruditi i sastaviti bolje ugovore ukoliko ih želim zadržati. Walcott je nekako najglasniji za odlazak i razmišlja zatražiti transfer. To bi za mene bilo katastrofalno budući da je Walcott uz Wilsherea i Podolskog glavni motor Arsenala. Ukoliko otiđe, zamjena bi mu mogao biti Ezequiel Lavezzi iz PSG-a sa sličnim karakteristikama. Trenutna ljestvica izgleda bajno...



Golovi
Asistencije

U nastavku pogledajte najbolje golove ove polusezone, uživajte...

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #344 u: Svibanj 04, 2013, 17:28:09 »
Igrao sad najbolju online tekmu ikada.
 cer1njo


Frajer me trebao nakantat doslovce 15:3.
Imao nekakvih 20 udaraca na gol, a ja iz 4 napada zabio 3 gola i pobjedio 2:3, on igrao s Portom, ja s Arsenalom.

Frajer me pita, kako to da imam dresove i stvari koje on nije ni vidio do sada u igri.  ;D

1:0
1:1
1:2
2:2
2:3

Kod ovih 1:2 u prvih 22 minuta, do njegovog izjednačenja u 75 minuti, frajer je toliko mrtvih zicera fulao, da to ja nisam u 400 utakmica ove fife.
Pogodio 4 vratnice, golman mu je s poda 3 puta obranio, ma čuda. Strašno mi je žao što nisam snimao tekmu.

Vrištao sam mu od smijeha. Brijem da bi me potrgao najrađe.
 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB