Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66501 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #345 u: Svibanj 04, 2013, 17:39:35 »
Meni ovi golovi koje si zabio, izgleda mi ko da na profesional igraš lol
Stopera ko da nema.

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #346 u: Svibanj 04, 2013, 20:30:14 »
Možda imaš samo takav feeling pošto je sve usporeno namjerno, em sam stavio na slow igru, em sam dodatno usporio sebe i protivnika na slideru. Slideri su dirani na takav način da sam smanjio postotke uspješnosti jednih i drugih te povećao postotke grešaka kod sebe i protivnika. Vrlo vjerovatno si naviknuo da se sve brzo odvija pa ti se čini ovako da igram na slabijoj težini. Mogli bi danas nabacit tekmu?  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #347 u: Svibanj 04, 2013, 21:09:04 »
Da i men izgleda da braniči prelagano ispadaju, ja igram na WC težini i to mi se ne dešava.
Dok ti igraš na legendary, al si dirao po slajderima pa je valjda zato tak.

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #348 u: Svibanj 04, 2013, 21:22:13 »
Mogli bi Cole, da Praet, baš to. Skroz mi je čudno kak prolaziš Bože me oprosti ko iz pi*ke. Onaj gol s Giroudom, utrčava u prostor a stoperi ga gledaju i prima loptu na prsa i gol.  cer1njo  thumbs1

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #349 u: Svibanj 05, 2013, 00:52:20 »
FA CUP i susret sa Sunderlandom ponudio je dosta tešku utakmicu i sretnu pobjedu od 2:1 koju mi je omogućio Giroud koji igra fantastičan nogomet i trenutno je prvi strijelac kluba. Sunderland u drugom poluvremenu promašuje penal, odnosno brani ga Szczęsny koji je također u izvrsnoj formi i koji je prošlom utakmicom u Premiershipu zgrabio 10 utakmicu bez primljenog pogotka.



U polufinalu engleskog liga kupa, igram protiv Liverpoola i prva utakmica se igra na Anfieldu. Nisam se baš dobro proveo i redsi su zasluženo pobjedili te nose prednost od dva gola na Emirates. Šaljem prvu momčad da nadokadi rezultat i igram s 4 napadača. Već u 4 minuti snove mi ruši Sturridge golom koji Liverpool još više nosi bliže prolasku u finale liga kupa. Do kraja prvog poluvremena budi se već pomalo usnuli Podolski i priređuje one-man-show zabivši hat trick do kraja poluvremena. Ulaskom u nastavak utakmice promašujem prazan gol i već u sljedećem napadu kažnjava me Borini i tako ponovo dovodi Liverpool u uvjerljivu prednost te sada trebam zabit dva gola da bi prošao dalje. Na scenu stupa mladi Oxlade i zabija dva gola nakon koje se igra Liverpoola raspada, a ja postižem rekordnu pobjedu sezone. U finalu me čeka Manchester City koji je deklasirao Fulham 5:2 u polufinalu liga kupa.



Protiv Man Citya ganjam desetu premierligašku pobjedu u nizu. 58 minuta nisam uspio preć centar gotovo od pritiska Cityevih napadača i veznog reda. Gubim na domaćem terenu 0:2 i 1:3 no u zadnjim trenucima utakmice uspijevam se vratiti iz mrtvih i prvo Cazorla fantastičnim pogotkom smanjuje prednost, potom Walcott udarcem iz blizine u kut nemoćnog Hartea spašava Arsenal poraza i neugodnosti.



Barclay's Premiership | Trenutačna tablica

Nakon 10 utakmica neporaženosti impresivnoj seriji stigao je kraj...



Iako sam prezadovoljan Wojciech Szczęsnyiem i njegovim doprinosom na golu Arsenala, nemogu odoljet ponudi od 20,000.000 £ od Barcelone.
Jedinicu na golu dobiva Fabianski...



TOP Zimski transferi

FA CUP je za mene završen; Newcastle me razbio bez ikakvih šansi da se vratim u utakmicu...



Totalni pad forme usljedio je nakon serije loših rezultata. Gubim čak dvije utakmice zaredom pred domaćim navijačima...





Barclay's Premiership | League Table

Kao glavnog krivca u lošim rezultatima vidim ozljede Wilsherea i Artete bez kojih Arsenalova igra nije ista. U zimskom prijelaznom roku nisam htio ništa kupovat, kako bih imao čistu sliku što i kako želim za sljedeću sezonu. Vrlo vjerovatno ću dovesti mladog i perspektivnog golmana, središnjeg braniča, jakog veznog igrača i jednog napadača tehnički potkovanog i jakog u duelima. U nastavku sezone čeka me osmina finala lige prvaka i utakmica protiv turskog Galatasaraya. Nadam se da tom utakmicom prestaje moja kriza...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #350 u: Svibanj 05, 2013, 01:37:00 »
Šugavi, mrtvi ea i origin. Sve to treba plinom, u tišini ubit.

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #351 u: Svibanj 05, 2013, 13:29:23 »
Ma zbog tog Origina uglavnom i ne igram online, samo karijera.
Recimo u Pesu nemam problema s online igranjem  kava1

Taj EA mora sredit servere i prokleti Orign već jednom, pa jebemu od 10 online utakmica ak ih 4 odigram do kraja.
I one igrače koji imaju crvene crtice treba odma izbacit kad krenu igrat online, imaju lošu konekciju i zna se šta se treba radit s takvima  kava1
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2013, 13:31:17 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #352 u: Svibanj 05, 2013, 23:14:38 »
Na Türk Telekom Areni očekivao sam tešku utakmicu protiv Galatasaraya, no ne i najtežu utakmicu ikad u ligi prvaka ako zaboravimo onaj poraz u prošlom vođenju od PSG-a (8:1). Turci su strahovito neugodni, brzi i ubojiti. Trebao sam još imat barem pola tuceta u mreži da nije bilo Fabianskog. Da sam bar zabio pogodak bilo bi puno lakše, ovako me u uzvratu čeka pravi pakao. Mislim da sam imao jedan jedini udarac na gol, a to dosta govori o snazi protivnika. 



U Premiershipu napokon pobjeđujem i to u gostima...



U finalu liga kupa utakmica protiv Manchester Citya i prilika da već u prvoj sezoni u klubu uzmem trofej...




Na kraju utakmica završava 3:1 i Manchester City nakon Premierlige osvaja i drugi trofej zaredom. Nisam im mogao ništa, pad forme je došao u krivo vrijeme, a uz to glavni igrači su mi premoreni pa im treba prijekopotreban odmor. Za bilo kakav naslov će mi trebati barem dva igrača svjetske klase i možda još dvojica dobrih igrača da rasterete malo nosioce ovakvog Arsenala koji je mlad i talentiran, ali fali mu iskustva i snage.

Na White Harte Laneu dolazim neočekivano do pobjede i to preko Oxladea koji je ušao dvije ranije.
Vrijedna pobjeda zbog toga što su Spursi izravan protivnik u borbi za europu.



Moji snovi o prolasku dalje u četvrtfinale lige prvaka srušeni su golom Rieare u 75 minuti nakon što su gosti složili prvu pravu akciju, dok sam ja uz vodstvo 1:0 stiskao i pravio puno prilika, dalje se rezultat rasplamsao , jer više nije bilo bitno. Galatasaray je strašno neugodan protivnik i predviđam im polufinale lige prvaka ma kako god to nerealno izgledalo...



U Premiershipu u goste dolazim Swanseai i očekujem mirnu i rutiniranu pobjedu, kada dobio prvoklasno neugodno iznenađenje. Sprašili me čak 4:2 i nanjeli mi jedan od težih poraza sezone. Odmah utakmicu kasnije iskaljujem prosipanje bodova na Readingu sa čak 6:1, no odmah potom ne potvrđujem dobru formu kod kuće protiv Evertona i u gostima protiv WBA. Strah u kosti od novih neugodnosti očekujem od Manchester Uniteda koji dolazi u punoj snazi na Emirates, a na kraju imao jednosmjernu utakmicu u kojoj je samo Arsenal igrao nogomet, a United ga gledao...



Srećom protiv QPR u zadnjoj minuti ponavljam late winner i osvajam bodove koji me približavaju europi koja mi biježi za čak 4 boda.
Wigan dolazi u najboljem trenutku...





Gol mjeseca po izboru čitatelja The Guardiana...

Santi Cazorla vs Liverpool - YouTube


Preskačem Tottenham u predzadnjem kolu zahvaljući njihovom kiksu u posljednja dva kola te zauzimam peto mjesto koje vodi u Europsku Ligu. Last Day Match igram u gostima kod Newcastle Uniteda i molim boga da jedan od Manchestera kiksa, kako bi osvojio četvrto mjesto koje vodi u Ligu Prvaka, no to se ne dešava i unatoč mojoj pobjedi ostajem na petom mjestu i sljedeće godine igram Europa Ligu. Zadnje kolo ipak je priredilo fantastično iznenađenje jer do posljednje utakmice vodeći Liverpool remizira u posljednjem kolu na domaćem terenu protiv QPR. Naslov osvaja Chelsea.



Strijelci
Asistenti

FA CUP osvaja Tottenham na penale protiv Manchester Uniteda.
Ligu Prvaka osvaja Real Madrid na penale protiv Barcelone.
Euro Ligu osvaja Juventus pobjedom od 3:0 protiv Atletico Madrida.

Statistika prve godine mog vođenja Arsenala:
Prvi dio.
Drugi dio.

Uprava iskazuje oduševljene mojim natjecanjem u domaćim kup natjecanjima te ističu kako je falilo malo sreće da osvojimo Capital Cup trofej. Ispadanjem u osmini finala Lige Prvaka nisu toliko oduševljeni no shvaćaju da je teško biti uspješan na svim frontama, pa od mene očekuju da u nešto slabijem natjecanju (Europa Ligi) odem do kraja i podignem trofej. Petim mjestom u premiershipu su najmanje zadovoljni i očekuju da uz potrebna pojačanja ove godine se borim za naslov i osvojim toliko željeni Premiership. Na redu je nova sezona, nova pojačanja novi izazovi. U nastavku statistike igrača od ove sezone:

Fabiański

Sagna
Vermaelen
Nastastić
Koscielny
Gibbs
Monreal
Jenkinson

Arteta
Cazorla
Wilshere
Ramsey
Coquelin
Gervinho
Arshavin

Giroud
Walcott
Oxlade-Chamberlain
Podolski
Henry
Afobe

SEASON OVER, TNX LADS FOR SUPPORT, WE WILL STRIKE NEXT YEAR HARDER
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #353 u: Svibanj 08, 2013, 00:26:22 »
U novoj sezoni nisam se nikako htio jako istrošit iako sam imao popriličnu svotu rezerviranu za transfere. Glavna želja mi je bila povratak Eduarda (80) pa sam si ju i ostvario, plativši ga 9,000.000 £ iz Bayera iz Leverkusena gdje je proveo godinu dana. Drugi igrač kojeg sam doveo je 25-godišnji Adam Lallana iz Shouthamptona, dobar vezni igrač zavidnih tehničkih mogućnosti, iako trenutno skromnog rejtinga (78). Treće i posljednje pojačanje je golman Giefer koji je provjereno dobar golman iznimnog talenta i budućnosti. Ove sezone će čuvat leđa fenomenalnom Fabianskom koji je strahovito napredovao od kada je postao prvi golman Arsenala.

U Premiershipu otvaram utakmicom protiv West Hama sa najjačom postavom i Eduardom na klupi. Blijedo izdanje Girouda u poluvremenu natjeralo me da već u 45 minuti udvedem hrvatskog napadača, koji se nije baš snašao u svojoj prvoj utakmici povratka na Emirates u dres Arsenala. Također blijedo izdanje utopilo se u sivilo momčadi koja nije iskoristila svoje prilike. West Ham je imao svega jednu polušansu.





Protiv QPR još jednom ostavljam Eduarda na klupi i opet se ponavlja ista priča kao i protiv čekićara...



U trećem kolu Premiershipa ugošćujem Stoke i Girouda selim na klupu, a na njegovo mjesto u špicu napada povjerenje dajem Eduardu, koji je zadnju utakmicu ipak bio nešto opasniji. 75 minuta dosadnog nogometa sa ne previše šansi sa ijedne strane. Nakon toga u 15 minuta čak pet golova. Prvo je Eduardo realizirao jedanaesterac, da bi potom udvostručio vodstvo lijepim pogotkom. Do kraja Stoke je smanjio na 2:1 da bi u svom debiju Adam Lallana povisio na 3:1, a Jones smanjio svojim drugim golom na 3:2. Na kraju ispala odlična utakmica.

Arsenal : Stoke 3:2 | Premiership - YouTube

U liga kupu gostujem kod Burnleya i stavljam kompletnu drugu momčad u vatru, uključujući i golmana Giefera. U samom početku utakmice Eduardo potvrđuje dobru formu i zabija pogodak za vodstvo. U 89 minuti Koscielny radi prekršaj i zarađuje drugi žuti odnosno crveni karton. Iz tog prekida Burnley me šokira i poravnava rezultat na 1:1. Na svu sreću u zadnjim sekundama utakmice na jedan pomalo bezopasni udarac Henrya lopta se odbija do Oxladea koji zabija za prolaz i time spašava Arsenal od možebitne sramote.



Europa League | Group L



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #354 u: Svibanj 08, 2013, 23:33:07 »
U četvrtom kolu EPL doživljavam prvi poraz i to od superiornog Shouthamptona koji mi nije dao baš prostora da mu konkretnije zaprijetim. Mayuka je već stara mušterija u mreži mojih golmana i zabija ukupno šesti gol u srazu sa mojim Arsenalom; prava napast od igrača. Lallana se je trudio protiv bivšeg kluba i bio čak najbolji pojedinac u mojim redovima, ali uzalud. U Europa Ligi dočekujem Gent te očekujem nekakvo razbijanje belgijanaca, kad ono...







Hibernianu nije pošla za rukom seznacija, no Portugalskom Funchalu je...

Lošom formom Podolskog i Girouda te laganom ozljedom Eduarda, šansu pružam legendi, bolje rečeno ikoni Henryu koji mi na najljepši mogući način zahvaljuje na ukazanom povjerenju. Prvo ime susreta u utakmici koja je bila prekretnica lošeg niza i loših rezultata. Predivan gol Henrya kojeg ćete vidjeti na najboljim golovima polusezone.



Protiv Oxforda igra druga momčad i bezbrižno slavim 0:2, također golovima raspoloženog Henrya.



U nastavku EPL tražim formu igrača, pogotovo kod napadača, jer Giroud i Podolski nemogu nikako postići pogotke i potvrdit lanjsku formu. S Eduardom nemam takvih problema i uz Wilsherea je najraspoloženiji topnik. Sjajan dribling i tehnika ikako dosta blag i mlak u duelima. Sjajno se nadopunjuje s Podolskim što se tiče stvaranja prostora i prilika. Sljede dobri dani za mene i klub, jer nižem pobjede u serijama.









Ipak, odličnoj seriji stiže kraj golom Petrića u Londoskom derbiju...



U nastavku sezone sljede dvije utakmice protiv Liverpoola. Prva je u osmini finala Capital Cupa, dok poslje te utakmici sljedi okršaj u EPL. Uzbudljivu utakmicu možete pogledat u nastavku, tj. njezine najvažnije trenutke. Liverpool je bio bolja momčad u regularnom dijelu, no propuštene prilike i ziceri ipak su na kraju kažnjeni od strane topnika. Stoga pustite si kratki sažetak te utakmice i uživajte...

Capital Cup - Round 16 | Liverpool : Arsenal - YouTube

Barclay's Premiership | Table
Europa League | Group L
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #355 u: Svibanj 14, 2013, 00:38:26 »
SEASON 13/14 - REPORT (5/5 DIFFICULTY, 4 MIN HALF-TIME)




PLAYERS AND NEWS

Potpisao nove ugovore sa svim igračima s kojima sam htio produžiti osim sa Oxlade-Chamberlainom koji je nešto nezadovoljan. Planiram mu dati veću rolu u utakmicama i preko medija ga udobrovoljit i ponuditi ugovor kakav zaslužuje. Nakon pronalaženja zajedničkog jezika i fenomenalnih igara i serijal golova, postigli smo dogovor i Oxlade ostaje snaga i budućnost kluba. Nakon prošlogodišnjeg odlaska Wojciecha Szczęsnyog, Fabianski se prometnuo u spasitelja na golu Arsenala i zaslužan je za mnoge dobre rezultate što sljede u sezoni. Za razliku od prošle sezone Arteta je dosta izgubio na kvaliteti i snazi, no u nastavku sezone ipak pokazuje zašto je član Arsenala i uspijeva povratit formu koja mu je prijetila transfer listom. Nastastićem sam jako zadovoljan i nakon sezone i pol u Arsenalu postao je kompletniji igrač (rejting mu je za narasao za 7 bodova čak). Vermaelen mi se dosta ozljeđuje, čak tri puta po mjesec dana i nerijetko i griješi, pada mu moral i forma, a i vrijednost pa sam ga na zimskom prijelaznom roku odlučio zamjenit kvalitetnijim i mlađim stoperom. Veznim redom sam jako zadovoljan, no fali mu malo mladosti i kompaktnosti. Odlučit ću ko će biti višak za sljedeću sezonu i dovesti jednog ili dva mlada perspektivna vezna igrača koji će biti budućnost kluba. Podolski i Eduardo polako ulaze u formu i prava su napast za protivničke napadače. Nakon fenomenalne prošle sezone Girouda i njegovih 19 golova u svim natjecanjima, Olivier teško hvata formu, ali ju ipak pronalazi te unatoč ljutnji što ne igra dovoljno, poentira kada god mu se pruži prilika. Na moju nesreću igrači koje sam zavolio Gervinho i Arshavin, nemogu realizirati prilike koje im pružam, te će vjerovatno (bar jedan) na transfer listu i u potragu za novom sredinom. Sve u svemu zadovoljan sam igračima, no fali jedan ili dva top igrača koja bi mi donjela prevagu i konzistentnost u čitavoj sezoni.


TRANSFERS

Prodajem Adama Lallanu, koji se nije baš uspio nametnuti u prvoj momčadi iako je imao par dobrih utakmica, ali jednostavno mi se nije uklapao u stil igre. Kupujem Juana Jesusa iz Intera za malu cifru, ali nudim u zamjenu Vermaelena koji je ozljeđen, ali i nesretan te van forme. Isto tako prodajem i Monreala koji se baš i nije naigrao, iako je solidan bek. Od velikih transfera najzvučnije je ono iz Bayerna, koji je kupio, ni manje ni više nego Rooneya.

UEFA Europa League

Moje natjecanje u europskoj ligi, u domaćim medijima i oko kluba okarakterizirano je debaklom. Gotovo u svakoj utakmici sam imao probleme, te stizanje rezultata uzimam kao nekakvu tradiciju. Naizgled laka skupina, bila je prava noćna mora, iako klubovi u istoj nisu ni blizu moje klase. Igravši prošlogodišnju ligu prvaka, ni u snu nisam mogao zamisliti što me čeka u natjecanju koje što prije želim zaboraviti. Protiv Hiberniana i protiv Genta (kojemu sam uzvratio za poraz kod kuće), nisam imao tolikih problema. Ali zato u šestoj utakmici grupe, kada je rezultat, tj. prolaz dalje bio zagarantiran, malo se blamiram i gubim utakmicu. U knockout fazi igram protiv Ajaxa i to prvu tekmu kod kuće. Najteži i najsramotniji poraz na Emiratesu i u ovoj sezoni, doslovce batinjanje. U uzvratu...





FA CUP

Najstarije englesko natjecanje je vjerovatno jedino koje mi nikako ne leži. Prekasno počinje, te postaje prenaporno s obzirom da je koncetracija potrebna na svim frontovima. Velika šteta, pošto mi je velika želja po prvi put podignut najstariji engleski pehar. U prvoj utakmici natjecanja dočekujem Middlesbrough kojeg pobjeđujem vrlo lagano i rutinirano, no već u sljedećem kolu pred domaćim navijačima prolazim kroz novu sramotu i poraz od Millwalla i tako se opraštam od legendarnog natjecanja po drugi put zaredom u rekordnom vremenu.

CAPITAL ONE CUP

Engleski liga kup za mene je daleko uspiješnije natjecanje te drugu godinu zaredom nalazim se u finalu, no ovaj put protiv Manchester Uniteda. Nešto ranije u četvrtfinalu osvećujem se Millwallu za poraz i torpediram ga na groblje sa ogromnih 1:5. U polufinalu igram protiv Chelsea kojem se osvećujem za domaći poraz u Premiershipu i prolazim u finale natjecanja.





FINALE



BARCLAY'S PREMIER LEAGUE

Nakon dobre igre u Premiershipu počinjem malo gubit glavu i rasipam bodove olako. Ozljede Cazorle i Wilsherea su me najviše unazadile, jer sam morao Oxladea povuć natrag na razigravača, inače mjesto Wilsherea, te tako dobio prijekopotrebnu kompaktnost. Nakon izbacivanja Liverpoola iz Capital One Cupa, na Anfieldu me dočekao jedan potpuno drugačiji Liverpool koji je od prve minute grizao i ganjao rezultat. Većinu utakmice, samo sam gledao redse kako se poigravaju sa mojom momčadi i jedina sreća u tom srazu zvala se Walcott, koji je sam izvukao bod protiv fenomenalnog Liverpoola, na kraju 2:2. U nastavku me čeka domaći ogled sa favoriziranim Manchester Cityem kojemu planiram osvetu za lanjski poraz u finalu liga kupa...



Nakon fantastične utakmice i delirija usljedio je hladan tuš...



Dojam popravljam golijadom protiv Nottingham Foresta. Da bi me već u sljedećoj utakmici ponovo ohladili Spursi sa 2:1 na WHL areni te padam na sedmo mjesto. Prijekopotrebna tri boda gubim u 95 minuti protiv Sunderlanda. Na Emiratesu dolazi Man Utd i igramo izjednačenu utakmicu sa istoimenim rezultatom od 2:2. Malo se konsolidiram dvama pobjedama protiv Swansaea i Newcastlea. No pribojavanje od vodećeg sastava Premierlige bilo je kratkog vijeka, a pogledajte i zašto...



Dobar rezultat ne potvrđujem tamo gdje je najpotrebnije. Pomalo hvatam priključak pobjedama protiv Stokea i QPR, no za peh i nove frustracije, Wigan je ponovo koban za mene. Pobjedom protiv Fulhama dolazim do petog mjesta koje je tako blizu četvrtog koje vodi u ligu prvaka... Da bi to uspio trebam pobjeđivat u serijama do kraja, što i uspijevam, no u posljednjem kolu ne odlučujem sam o svojoj sudbini...







Posljednje kolo mi donosi utakmicu protiv Sunderlanda, dok moj rival u izravnoj borbi za ligu prvaka Newcastle igra kod kuće protiv Manchester Uniteda. U prvom poluvremenu gubim utakmicu 1:2, dok svrake igraju 1:1. U drugom poluvremenu Newcastle vodi 2:1 sve do 84 minute kada Man Utd izjednačava rezultat na 2:2, dok je u tom vremenu moj rezultat bio 2:3 za Sunderland. Tri minute prije kraja na scenu stupa Theo Walcott i sa dva pogotka u 87 i 90 donosi mi tri boda u infarktnoj završnici te preskačem Newcastle u borbi za 4 mjesto koje vodi u kvalifikacije za ligu prvaka...



Strijelci
Asistenti


PLAYER STATISTIC AND HIGHLIGHT'S OF 13/14 SEASON

Fabiański
Giefer

Sagna
Vermaelen (Inter Milan)
Nastastić
Juan Jesus
Koscielny
Gibbs
Monreal (Atletico Madrid)
Jenkinson

Arteta
Cazorla
Wilshere
Lallana (Schalke 04)
Ramsey
Coquelin
Gervinho
Arshavin

Giroud
Walcott
Eduardo
Oxlade-Chamberlain
Podolski
Henry
Afobe (Nottingham Forest - Loan)

Kao što sam napomenuo u predposljednjem kolu EPL Spursi osvajaju prvenstvo, ali gube finale europa lige protiv španjolske Valencie, dok Barcelona pobjeđuje Manchester United u finalu lige prvaka. Španjolski i engleski klubovi očito dominiraju završnicama europskih natjecanja. A mene čeka nova sezona i kvalifikacije za ligu prvaka... U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sezone u 1080p...

Arsenal 13/14 Season - YouTube

SEASON OVER, TNX LADS FOR SUPPORT, WE WILL STRIKE NEXT YEAR HARDER
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #356 u: Svibanj 14, 2013, 22:42:00 »
Nakon što sam završio prve dvije sezone počeo sam prvu i hop, nestanak struje. Ponovo pokrenuo igru i ima priliku vidjet noćnu utakmicu bez reflektora s time da kontroler ne radi nikako. Kasnije kada sam ponovno pokušao pokrenut igru, svi sejvovi su mi bili korumpirani... Već mi dosta igrat sa Arsenalom nakon ovakvih sranja. Neznam dal da vodim Manchester ili ipak pričekam FIFU 14...  kava1



 cry1 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #357 u: Svibanj 14, 2013, 23:04:50 »
Kreni s Manchesterom, ima još dosta do Fife 14  thumbs1

Offline versus

Odg: FIFA 13
« Odgovori #358 u: Srpanj 07, 2013, 23:52:34 »
meni se kod Fife nekako najviše sviđa ta neka realnost, kako u igri tako i u rezultatima
(ovo mi je na career modu, otiš'o iz Milana u Real)






Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #359 u: Kolovoz 31, 2013, 23:43:23 »
SOUTHAMPTON FC - SEASON 13/14



Preuzeo sam klupu Southamptona i želim od svetaca napravit klub koji će se godinama zadržati u gornjem domu ljestvice Premiershipa i koji će konkurirati za europske nastupe. Klub sam zatekao u dobrom stanju, ali je vidljivo u startu da ću trebat malo sredit momčad, posložiti taktiku i napraviti par finih transfera kojima ću dobiti brzinu i svježinu u momčadi. Prodajem Morgana Schneiderlina za 6,000.000 € i uz već osiguranih 8,000.000 € imam fini novac za pojačanja.





Mali Radošević je sjajan defanzivac i ima dobar pass, osjećam da će biti jako dobar igrač, a i samo 19 godina ima. Perišić je nešto kratak na driblingu, ali zato ima dobru brzinu i prodornost, kao i udarac. Njih dvoje sam baš htio u veznom redu. Lovren mi se nakon prijateljske utakmice ozlijedio na 6 tjedana, tako da će propustit uvod u sezonu i jedno prvih 10 utakmica. U obrani nisam kratak toliko pa neću tražit riješenje u transferu. Oduševljen Borucom na golu, Clyneom i Foxom te Shawom. Uz Lovrena u rotaciji će biti Hooiveld i Jose Fonte. Rodriguez, Perišić, Radošević, Lallana (c) i Ramirez činit će osovinu momčadi, a u napadu će se izmjenjivati u rotaciji fenomenalni Mayuka i Lambert, a priliku bi trebao dobiti i Sharp. Zadnjeg dana prijelaznog roka uspijevam dovesti fantastično pojačanje za jako malo novaca. Radi se o Scottu Brownu iz Celtica.



U prvenstvo ulazim jako loše. Ozljedom Lovrena (82) nemam potrebnu čvrstinu u obrani i nemogu se nositi sa velikanima u prva tri kola. U prvom kolu gubim na domaćem terenu na otvaranju EPL-a protiv Manchester Uniteda, bolan poraz od čak 1:4. Protiv Newcastlea u gostima gubim 3:1, da bi na dno ljestvice dospio u trećem kolu ponovo domaćim porazom od Sunderlanda 1:0. Nakon prva dva teška kola i očekivana poraza, neočekivano posustajanje protiv Sunderlanda. U četvrtom kolu me čeka Chelsea.





Neočekivana pobjeda i najbolja utakmica od kad vodim svetce. Najviše sam sretan zbog mladog Radoševića koji nije imao baš priliku pokazat šta zna prema naprijed, ali je ovu jedinu dobrano iskoristio. Razbio ih kontrama i Cech može biti samo sretan što nije dobio više komada. U sljedećem kolu igram 0:0 sa West Hamom kod kuće.
Chelsea opet dolazi po repete, ovaj puta u Capital One Cupu. Najveći tragičar Torres nije iskoristio niti jednu od 5 stopostotnih prilika. U nastavku pogledajte fantastičan pogodak Perišića; prvi za Soton.

Perišić goal against Chelsea | Captial One Cup





Mayuka (5 pogodaka) se prometnuo u prvog strijelca kluba, zasada mu fantastično ide.



Igram sa 5.0 databaseom.
Dresovi, transferi, igrači, ingame kalendar i nove momčadi koje su ispale ili plasirale se u veće ili niže natjecanje iz 13/14 sezone.
Evo nekih od najvažnijih transfera:

Neymar -> Barcelona
Daniel Carvajal -> Real Madrid
Mario Götze -> Bayern
André Schürrle -> Chelsea
Essien -> Chelsea
Isco -> Real Madrid
Andy Carroll -> West Ham
Denisov -> Anzhi
Icardi -> Inter
Dejan Lovren -> Southampton
Simon Mignolet -> Liverpool
Dimitri Payet -> Marseille
Llorente -> Juventus
Tévez -> Juventus
Heung-Min Son -> Bay. Leverkusen
Ricky van Wolfswinkel -> Norwich
Mertens -> Napoli
Sokratis -> Bor. Dortmund
Cornelius -> Cardiff
Iago Aspas -> Liverpool
Beńat -> Athletic Bilbao
Szalai -> Schalke 04
Héctor Herrera -> FC Porto
Glushakov -> Spartak Moscow
Tino Costa -> Spartak Moscow
Léo Baptistăo -> Atlético Madrid
Diego Reyes ->  FC Porto
Aurélien Chedjou -> Galatasaray
Filip Djuricic -> Benfica
Nolito -> Celta
Pieters -> Stoke
Jesé -> Real Madrid
Marko Marin -> Sevilla ( Loan from Chelsea )
Weiss -> Olympiakos
Ahmed Elmohamady -> Hull
Jordi Amat -> Swansea
Gelson Fernandes -> Freiburg
Luis Alberto -> Liverpool
Caldirola -> Werder Bremen
Bojan -> Barcelona
Mendy -> Nize
Verdú -> Betis
van Dijk -> Celtic
Panagiotis Tachtsidis -> Genoa
Piti -> Granada
Saponara -> Milan
Dorlan Pabón -> Monterrey
Diakité -> Lazio
Javi Fuego -> Valencia
Campagnaro -> Inter
Andreoli -> Inter
Rosenthal -> E.Frankfurt
Caliguri -> Wolfsburg
Kruse -> B.Mgladbach
Flum -> E.Frankfurt
Cańas -> Swansea
Josué -> FC Porto
Kolo Touré -> Liverpool
Felipe Santana -> Schalke 04
Djourou -> Hamburger ( Loan )
Amorebieta -> Fulham
Robbie Kruse -> Bay. Leverkusen
Schaab -> Stuttgart
Sulejmani -> Benfica
Michel -> Valencia
Roberto Lago -> Getafe
Makiadi -> Werder Bremen
Hanke -> Freiburg
Xumetra -> Levante
Etxeita -> Athletic Club
Ivanschitz -> Levante
Casemiro -> Real Madrid
Mohammed Abdellaoue -> Stuttgart
Iturra -> Granada
Joaquín -> Fiorentina
Okore -> Aston Villa
Novaretti -> Lazio
Bittencourt -> Hannover 96
Danic -> Lyon
Leitner -> Stuggart ( Loan )
Figueroa -> Hull City
Roberge -> Sunderland
Arshavin -> Zenit
Ryan Babel -> Free ( Ajax )
Mbokani -> Free ( Anderlecht )
Lens -> Free ( PSV )
Wellington Nem --> Free ( Fluminense )
Kadlec -> Free ( Bay. Leverkusen )
Aimar -> Free ( Benfica )
Bruno Alves -> Free ( Zenit )
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB