Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66451 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #90 u: Rujan 11, 2012, 22:32:26 »
Sutra idem uplatit naruđžbu za Fifu 13 Ultimate Edition, danas sam probao demo i definitinvo igra zaslužuje da ju kupim.

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #91 u: Rujan 12, 2012, 12:03:31 »
Odigrao s tweakerom par utakmica i oduševljen sam. Unaprijeđenje u svim pogledima. Neznam kako ljudi ne vide poboljšanje, kada je ono pristuno u svim segmentima. First touch rula križeve. Protivnički napadi imaju puno više smisla i ne igraju više "barca" nogomet. Sve je nekako uglađenije i fino. Najviše me impresionirao protivnički AI i njihove akcije. Oduševljen ovim nogometom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #92 u: Rujan 12, 2012, 12:17:14 »
+1 thumbs1

Mene je igra oduševila od kad sam ju pokrenuo, kako dobro funkcionira taj first touch pa to je za plakat od sreće kako dobro izgleda primanje lopte. AI je odličan. Šta reći koju posluku porati ;D EA je nadmašio samoga sebe ave1

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #93 u: Rujan 12, 2012, 16:29:02 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Montoya

Odg: FIFA 13
« Odgovori #94 u: Rujan 12, 2012, 21:16:56 »
Ne kužim svrhu smajla...

A ovo je za svaku pohvalu:

Hrvatska reprezentacija izbačena iz FIFA-e 13! - playtoy.tportal.hr
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #95 u: Rujan 12, 2012, 21:18:57 »
pa smješno to da im sigurno ta peticija neće pomoći da vrate repku..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #96 u: Rujan 12, 2012, 21:46:08 »
Nema Camp Nou-a ? Ovaj EA je propao teže  fpalm1
Ovak nisam neki ljubitelj ali nakon ovog. Sramota
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2012, 21:47:41 od Kole »

Offline s2000

Odg: FIFA 13
« Odgovori #97 u: Rujan 12, 2012, 21:47:14 »
Ove godine sam mislio probat Fifu  al nakon ovih pehova nema šanse,vraćam se pesuu  hug1

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #98 u: Listopad 02, 2012, 21:09:37 »
Praetorianče ti si kupio igru?  shy1
Probao sam demo i igra mi jednostavno rula i unaprijeđena je u svemu ako zanemarimo izostanak Hrvatske i Camp Nou-a i definitivno su zaslužili lovu...Možeš napisati par dojmova od tebe o promjenama u odnosu na demo i općenito kako funkcionira online sustav ako si odigrao malo više tekmi? pošto nemogu isprobati kad ovi na brodu spavaju  kava1
Skupljam lovu za volan,ali od toga odvajam 210 kn i kupujem key ovaj tjedan  hug1

EDIT: Može i neko drugi napisati svoje dojmove, dapače  cer1njo
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2012, 21:15:18 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #99 u: Listopad 02, 2012, 22:31:52 »
Da kupio sam igru shy1
Je igra je odlična, i vidi se unaprijeđenje u odnosu na 12. Jedino što me smeta je to što je gameplay brz. Al to se da sredit s patchem. Što se tiče online sustava, meni je odličan bolji nego kod prethodnika. Ja igram online Seasons, ideš po divizijama krećeš od 10 i cilj ti je ući u 1. I sad možeš konačno sejvat formaciju u seasonsu dok u Fifi12 nisi mogao. I vrlo brzo nađeš protivnika, nema puno čekanja.
Sviđa mi se što igrači imaju formu ko i u stvarnosti, recimo ako neki igrač zabija golove u stvarnosti ko lud, odma mu rastu statitsike i u igri, isto tako i obratno, ako igra loše pada mu statitska i u igri. Nisam ni ja još sve modove probao, recimo Ultimate Team nisam ni zaigrao. Igram trenutno uglavnom online što prijateljske što seasons. Ako te šta zanima pitaj samo.

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #100 u: Listopad 02, 2012, 22:39:44 »
Kod online Seasons, po čemu je rangiranje u divizijama? Osvajaju se neki bodovi nakon pobjede ili se jednostavno gleda omjer pobjeđenih,izgubljenih i nerješenih?
Ovo s formom  ave1 a bila je priča na početku da ako je igrač ozljeđen u real life da će bit i u igri, to bi onda trebalo biti to..
Prijateljske utakmice su head2head,tj. ja igram protiv tebe s nekim klubom i tko pobijedi? i jel se bilježi kakva statistika poslje?
Kakva brzina interneta je potrebna da se normalno igra bez štekanja?
Možda malo glupa pitanja  cer1njo ,ali to mi je prva FIFA ustvari prva nogometna igra koju ću kupiti pa me zanimaju neke stvari  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #101 u: Listopad 02, 2012, 23:15:54 »
Kod online seasons imaš određeni broj tekmi koje moraš dobit da bi prošao u sljedeću diviziju. Budeš vidio kad zaigraš jednostavno je za skužit. Ulgavnom tu ti se broje pobjede, neriješeno i porazi. Isto tako kad uđeš u novu diviziju vrlo lako možeš ispast iz te divizije ako gubiš utakmice. Ja sam u Fifi 12 pao iz 2 divizije u 5, al sam na kraju došao u 1 kuul.
H2H to kad igraš tu ti se ne broje nikakvi bodovi, to igraš za gušt. Nema bodova ni nikakvih statiska, uzmi tim odaberi protivnika i igraj. E imaš još jedan online mod: Fifa online friendlies, tu igraš protiv frendova koje imaš na Originu. Tu ti se upisuju pobjede, porazi i neriješeno. Tu možeš pratit statistiku protiv frendova, to jest ko bolje igra :)
Što se tiče brzine interneta, moj download je 200kbs i igra mi radi odlično. Imam zelene crtice u igri, što znači da mi je konekcija odlična. Imaš još narančaste crtice i crvene. Izbjegavaj likove s crvenim crticama, jer će igra štekat ko luda kad igraš online.

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #102 u: Listopad 03, 2012, 12:31:08 »
Ali i dalje mi nije jasno kako je EA uspio tako ubrzat gameplay, išli su izmišljat toplu vodu i uyebali su gameplay. Dok igraš offline brzina i nije tako brza, ali online igraš sekundu pred vlastitim golom, pa opet sekundu pred portivničkim. Sve je prebrzo, kao na speedu x8. To EA mora izdat patch i usporiti igru POD HITNO!!!

To me jedino smeta, inače igra je prezarazna pa nekako pređem preko toga, ali...

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #103 u: Listopad 03, 2012, 14:12:17 »
??
Meni je skroz normalno.  cry1

Nego jel igra ko karijeru?
Meni se igra već 6 puta smrznula, a čujem po forumima kako i ostali imaju problema.

 cry1 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #104 u: Listopad 03, 2012, 14:51:19 »
Tebi je brzina normalna...neznam kaj da ti kažem. Ekipa se žali na brzinu igre na svakom Fifa forumu :(