Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66215 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #120 u: Listopad 07, 2012, 01:04:14 »
Ajd da i oni kažu nešt pametno  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian


Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #122 u: Listopad 07, 2012, 11:36:10 »
2 dana igram fifu i jednostavno igra me oduševila  hug1
isprobao sam online  i odlučio sam da ga se ostavim jedno kraće vrijeme  cer1njo te započeo sam igrat karijeru s Bayernom da se malo uigram.
Jedino me nešto online zaebava jer se teško spajam s igračima, a kad se spojim konekcija je odlična i kad igram ne trza niti malo,a nekad i piše opponent found ali za par sekundi piše da je veza izgubljena, na seasons uopće nemogu odigrati nijednu tekmu, niti kup niti sezonu..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #123 u: Listopad 07, 2012, 16:24:41 »
Ja danas krećem Career s Liverpoolom, igrao sam malo s TSV Munchenom al sam odustao, ipak mi se igra s Liverpoolom shy1

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #124 u: Listopad 07, 2012, 18:04:22 »
Krenuo igrat karijeru s Bayernom.
Doveo si Alexa kao stupa obrane i Kaku iz Real Madrida. Potonji mi više služi kao zamjena za sjajnog Thomasa Müllera, a riješio se užasnog Anatoliya Tymoshchuka.

U ligi prvaka sam u grupi sa Bragom, Arsenalom i Ajaxom.
Igram poluvrijeme 6 minuta na 4/5 težini. Prvih 10 kola mi baš i neide te bilježim dva poraza kod kuće i variram između 6-og i 8-og mjesta. Napokon hvatam zalet i bilježim pobjede u serijama. Skockao fino obranu i bilježim dosta tekmi bez primljenog pogotka.



Rušim Arsenal u gostima i osvajam prvo mjesto u skupini lige prvaka. U ligi mi sve bolje ide dok Manđa zabija. Povremeno s klupe uđe Gomez, koji tek rijetko starta utakmicu (više u kupu i LP igra). Xherdan Shaqiri mi je opako iznenađenje i u prvih 10-ak kola dosta je mjenjao nešto bolesnog Robena, no onda se desio peh i ozljedio se na 8 mjeseci, tako da tražim zamjenu za nizozemsko krilo. Ova momčad Bayerna je buldožder. Nanizao sam 9 pobjeda zaredom (6 bundesliga, 2 LP, 1 kup).

Kako se Gomez nije baš dokazao i "prokockao" tri starta zaredom, odlučio sam ga trajnije postavit na klupu i naći drugog napadača. Iako je stara iskusnjara sa 35 na plećima, odlučio sam se za nogometnog boga Hernya, platio ga 15m€ i zauzvrat dao Pizarra. Već u prvoj tekmi dokazuje se kao pravi pogodak. U svoj debiju zabija 2 pogotka, a u nastavku pogledajte prvi...

Bayern - Greuther Fürth 5:0 | Henry debut - YouTube


Na polusezoni osvajam četvrto ("prvo") mjesto teoretski, budući da mi je jedna utakmica odgođena radi lige prvaka.
Jako zadovoljan sa stanjem u klubu.

Tablica
Strijelci



Igra je napredovala u svim segmentima. Odigrao sam i malo Online tekmi i većinu sam dobio protiv n00bova, dok sam tek jednu seriju prijateljskih odigrao s prijateljem (hi lollik).
Kada bum dodatno raspoložen možda napišem i "mini" recu. ^^

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #125 u: Listopad 07, 2012, 18:12:46 »
Odličan opis thumbs1
Ja planiram dovest u Liverpool Nikicu Jelavića, treba mi jedan takav napadač. I golman mi treba POD HITNO. Reina ide najvjerojatnije na prodaju, a Doni ide na gol.

Sviđa mi se što se može birat u koliko češ sati igrat utakmicu, nema više ono dan i noć samo (osim na nekim stadionima)

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #126 u: Listopad 07, 2012, 18:16:52 »
i može se birat iz kojih tekmi oćeš uključenje kad padne gol,ali dosta narušava komentiranje tekme koju igraš jer se stalno javlja Alen s rezultatima, bilo je dobro kad sam igrao LP i uključenje te slijedi:"Helsinborg-Real Madrid 0 : 3 66' Luka Modrić scored"   cer1njo
EDIT: Jel uspjevate igrati Seasons tekme?  cry1 meni nikako da pronađe protivnika  hmm
EDIT2: diskonekta me i s h2h utakmica i to odmah nakon sučeva zvižduka  cry1
zasad mi jedino online friendlies dobro rade  hmm
« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2012, 19:04:53 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #127 u: Listopad 07, 2012, 20:02:58 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #128 u: Listopad 07, 2012, 21:06:25 »
i može se birat iz kojih tekmi oćeš uključenje kad padne gol,ali dosta narušava komentiranje tekme koju igraš jer se stalno javlja Alen s rezultatima, bilo je dobro kad sam igrao LP i uključenje te slijedi:"Helsinborg-Real Madrid 0 : 3 66' Luka Modrić scored"   cer1njo
EDIT: Jel uspjevate igrati Seasons tekme?  cry1 meni nikako da pronađe protivnika  hmm
EDIT2: diskonekta me i s h2h utakmica i to odmah nakon sučeva zvižduka  cry1
zasad mi jedino online friendlies dobro rade  hmm

A ne znam zašto ti se to dešava, meni radi super. Možda trebaš otvorit portove.

Doveo sam u Liverpool Joe Harta, i prodao sam Reinu i Lucasa.

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #129 u: Listopad 07, 2012, 21:08:16 »
@Cole cer1njo nemaš sreće  kadt1kažem Nego mene pozvali u talijansku repku  ave1 a to je naspram Indije puno bolje i prihvatio sam
 ponudu  thumbs1
U zimskom prijelaznom roku prodao Riberya za 45m € u Real i par mladih poslao na posudbu,a doveo Raul Albiola te Joe Harta, uspio sam zadržati Mullera jer nije jedno vrijeme igrao i htio je transfer,no povećnje plaće čuda radi  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #130 u: Listopad 07, 2012, 22:46:14 »

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #131 u: Listopad 08, 2012, 13:50:50 »
Stavio sam kontroler postavke sve na manual osim pucanja, e sad je ovo igretina.

Offline Lollik

Odg: FIFA 13
« Odgovori #132 u: Listopad 08, 2012, 15:29:53 »
stavi i pucanje manual.

smao pravi muži igraju sve na manual kuul
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #133 u: Listopad 09, 2012, 17:54:03 »
Uz Harta doveo sam još i Galea Clichyja. Sad moram prodat kojega panja, a imam ih cer1njo

Offline CROKiXi

Odg: FIFA 13
« Odgovori #134 u: Listopad 09, 2012, 18:08:36 »
Ipak sam odlučio malo igrat online i krenem seasons i 3 tekme odigram. Uzmem Barcu te kao protivnika dobijem Real,ali mislim si to je normalno.Sljedeću tekmu uzmem Manchester City, dobijem Real i treća tekma uzmem Bayern i naravno opet dobijem Real, pa kao da ne postoji nijedan drugi klub s 5 zvjezdica osim Reala  cry1
skor mi je naravno 0-0-3  fpalm1
U svakoj tekmi sam se držao jedno vrijeme i imao pokoju šansu,al kad padne prvi gol poslje ubrzo padne i drugi pa nekad i treći,a poslje opet ja radim presing,ali teško zabijam.Treba još puno vježbe   kava1
A kako tek mrzim ŠUPKOVE koji penal pucaju po sredini i to tako da lopta jedva stigne u gol  pa budi muško i opali tu jebenu loptu u neku stranu,a ne ovako ko pi*kica.
Ako neko s foruma tako puca penale i za vas djelim isto mišljenje  cer1njo  :P
Sranje  cry1 gotov sam s prvom sezonom i sad slijede oni prazni dani kad se ide samo advance i kod toga mi se događa crash na desktop  jaad
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2012, 20:10:53 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1