Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66186 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #150 u: Listopad 14, 2012, 11:07:08 »
Super opisi Cole, volim to čitat shy1

Ja krenuo karijeru s Fulhamom, s Liverpoolom mi se počelo freezat. Zasad s Fulhamom sve radi dobro.

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #151 u: Listopad 18, 2012, 09:35:03 »
G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;) :: FIFA :: FIFA Soccer 2013 EA Origin Key
ja bi :(

Mislim još ja stojim da je PES bolji nogomet, ali ima nešto u tom onlineu što me privlači...


EDIT: Uzeo, ajd add na originu; Budisha
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2012, 09:44:32 od budainka16 »
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #152 u: Listopad 18, 2012, 18:01:01 »
G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;) :: FIFA :: FIFA Soccer 2013 EA Origin Key
ja bi :(

Mislim još ja stojim da je PES bolji nogomet, ali ima nešto u tom onlineu što me privlači...


EDIT: Uzeo, ajd add na originu; Budisha


Zbog ovog te neću dodat cer1njo

EDIT: Ipak sam ti poslao zahtjev ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2012, 21:04:56 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #153 u: Listopad 18, 2012, 23:12:09 »
Igrali smo budainka16 i ja, igra odlično thumbs1

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #154 u: Listopad 18, 2012, 23:37:09 »
Također  thumbs1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #155 u: Listopad 19, 2012, 22:21:21 »
Stigla recenzija FIFA 13 recenzija | HCL.hr

Sad još čekam pravog znalca Lauša ;D

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #156 u: Listopad 21, 2012, 20:14:00 »
Krenuo karijeru sa Arsenalom, doveo Neymara za 25 milja + Ramsey, a još si tražim nekog vratara pošto sam prodao Scezcnya  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #157 u: Listopad 21, 2012, 20:56:53 »
Probaj dovest za vrata Adlera, dobro brani kadt1kažem

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #158 u: Listopad 21, 2012, 21:02:56 »
Godine, godine :P
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline buby0706

Odg: FIFA 13
« Odgovori #159 u: Listopad 21, 2012, 23:19:20 »
Tor Stegen iz Borusie MGladbach ..odličan mlad i siguran golman

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #160 u: Listopad 22, 2012, 12:27:34 »
Godine, godine :P

E znaš koga dovedi:

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #161 u: Studeni 05, 2012, 12:09:29 »
Podigao težinu na 5/5 i loše ušao u sezonu. Krenuo s porazom i 3 neriješena, no onda zaredao seriju od 9 pobjeda zaredom. Kombiniram Gotzea i Scweinsteigera kao polušpicu. Scweini dosta dobro odrađuje to mjesto iako mi bolje igra kao klasični vezni. Goezte je čudo od igrača, odlična tehnika, šut i brzina. Gomez je zabio jedan jedini gol, iako je dosta prilika imao. Manđo opravdava cijenu i drugu godinu zaredom ganja titulu najboljeg strijelca. U kupu ispadam od niželigaša SV Saundhausena, protiv kojeg igram s rezervnom momčadi što mi se naravno odbilo u glavu. U ligi prvaka prolazim dosta trnovito i tek u zadnje tri utakmice se vadim. Predzadnju tekmu u gostima protiv HSV-a vodim 0:2 i Neuer radi penal i biva isključen, utakmicu gubim u zadnjim sekundama 3:2. U nastavku je rezime polusezone.



Liga prvaka:

Bayern - Lazio 1:1
AIK - Bayern 2:2
Bayern - Zenit 1:2
Lazio - Bayern 2:3
Zenit - Bayern 3:5
Bayern - AIK 2:0



Tablica
Ljestvica strijelaca

U planu mi je nabava, odnosno povratak Klosea, jer Henry i Gomez baš ne opravdavaju ukazano povjerenje, pogotovo potonji. Boateng je na izlaznim vratima kluba, kao i Barzagli koji je tek pola godine u klubu. Planiram dovesti nekog jako obrambenog njemca, da popuni rupu. Zasada Alex i Badstuber dosta dobro surađuju, ali trebaju nekakvu pomoć. U fantastičnoj formi su Gotze, Mandžukić, Robben, Ribery, Scweinsteiger.


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #162 u: Studeni 11, 2012, 13:17:58 »
Krenuo karijeru sa Arsenalom, doveo Neymara iz Santosa, Rui Patricia iz Sportinga i Belhandu iz Montpelliera. Riješio se Sceznya, Gervinha, a šteta što sam prodao Ramseya i Arshavina. Na polusezoni se riješio i Girouda koji nije mogao zabit ništa.


Ovako je to otprilike izgledalo.


Na težini 4/5 osvojio sve osvojivo. Capital One Cup, FA Cup, Premier Ligu i Ligu Prvaka. Najbolji igrač u ekipi je očekivano Neymar, ali je stvarno uništavao. Juveu zabio 3 komada u finalu, sam potopio Chelsea sa 3 gola... Najbolja investicija ikad. Digao mu cijenu barem duplo, Real mi nudio 115 milja za njega  :rofl:




Cijelu sezonu forsirao mlade - Gnabry, Ox, Coquelin, Jenkinson, Eastmond, Yennaris... I to se isplatilo jer sam prodao već trojicu na početku druge sezone i zaradio 5 milja. Skauti također odrađuju sjajan posao, poslao ih u Brazil, Kinu i Hrvatsku i sad imam strašnu momčad juniora koji jedva čekaju zaigrati.

U iduću sezonu krećem sa težinom 5/5, pa ćemo vidjeti, zasad u 3 prijateljske 3 remija.





"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #163 u: Studeni 11, 2012, 16:01:22 »
Fino kadt1kažem
Drago mi je što si pronašao pravi put i zaigrao Fifu a bio si zadrti Pesovac ;D

Offline budainka16

Odg: FIFA 13
« Odgovori #164 u: Studeni 11, 2012, 16:36:20 »
 thumbs1 cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."