Autor Tema: FIFA 13  (Posjeta: 66163 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #270 u: Travanj 06, 2013, 12:09:43 »
Sezona je završena i moj rad u klubu je pod povećalom. U dvije godine u klubu nisam uspio osvojiti niti jedan trofej, no tek se stvara mega momčad. Po mojem osobnom mišljenju sezona je bila uspješna te svoj jedini neuspjeh vidim u preranom ispadanju u domaćim kupovima. U Ligi Prvaka sam ispao od kvalitetnijeg Intera i nemislim da je to toliki neuspijeh kao što misli uprava kluba. Sezonu u Premiershipu sam završio na drugom mjestu (zabivši navjerovatnih 99 golova), za razliku od prošlogodišnjeg četvrtog.





Asistenti

Imao sam dosta oscilacija tokom sezone pa sam tako u dva navrata imao velike serije pobjeda i nešto manje serije poraza. Poraze najviše pamtim kroz dva domaća poraza od Wigana koji je postao strahovito neugodan za mene nanjevši mi neočekivani poraz u prvenstvu i izbacivši me iz najstarijeg engleskog natjecanja FA CUP-a. Kao najdražu pobjedu vidim onu na Old Traffordu 1:5. U trenutku kada sam ispred sebe imao Chelsea sa 10 bodova zaostatka u 9 posljednjih utakmica, napravio sam seriju od 9 pobjeda zaredom do kraja prvenstva (serija počela pobjedama protiv trećeg, četvrtog i petog na tablici), no Chelsea također nije kiksao i osvojio naslov nakon nekoliko godina.







U zimskom prijelaznom roku kupio sam Yanga-Mbiwau i prezadovoljan sam igračem. Strahovito jak u duelu i istrčavanjima; gotovo da nije izgubio duel 1-1 sa protivničkim napadačima koliko je jak i smatram ga najboljom kupnjom što se tiče faze obrane. Pletikosa je do kraja sezone napravio fantastičan posao skupivši čak 12 utakmica bez primljenog pogotka u Premiershipu. Obranom sam jako zadovoljan pogotovo time što je treća u prvenstvu po primljenim pogotcima. U veznom redu sam najmanje zadovoljan i tu planiram dovesti nekakvo mega pojačanje, jer su mi i Cazorla i Arteta nekako zakazali. Ramsey je dosta toga pokrpao i izborio mjesto u momčadi i za iduću sezonu. Napadačima sam najviše oduševljen. Kombinacija Walcott, Manđa, Podolski i Giroud zabili su 91 gol u svim natjecanjima i tu sam imao najmanje briga u cijeloj sezoni. Giroud me na kraju sezone oduševio te je i on izbjegao možebitni transfer.

Pletikosa

Sagna
Chedjou
Bassong
Koscienly
Yanga-Mbiwa
Gibbs
Lovren
Johnson

Arteta
Wilshere
Ramsey
Cazorla
Oxlade-Chamberlain
Coquelin
Arshavin

Podolski
Mandžukić
Giroud
Walcott
Clayton
Miyichi

Što se tiče ostalih klubova i prvenstava najviše sam iznenađen Valencijinim osvajanjem španjolskog prvenstva sa dva boda ispred Barcelone. Barca je neuspijeh u prvenstvu kompenzirala pobjedom od 3:1 u Ligi Prvaka nad Bayernom. Manchester City osvojio je Euroligu pobjedom nad Sevillom. U domaćim kupovima kao što je ranije poznato Liga Kup je otišao Manchester Unitedu, dok je najstarije englesko natjecanje otišlo Liverpoolu. U elitni razred engleskog nogometa ulaze Shouthampton, Leicester City te Reading. Zlatnu kopačku Premiershipa osvojio je drugu godinu zaredom Lukas Podoslki koji je ujedno i prvi asistent lige sa po 26 golova i 15 asistencija.



Kao što sam ranije rekao; morao sam prodati Manđu iako mi je donio dosta bodova i igrao jako jako dobro. Jednostavno velika svota novaca bila je presudna u prodaji jednog od najboljih igrača sezone. Oxlade-Chamberlaina komotno mogu koristit u napadu na krilnoj poziciji, a još tu ima i mladih dečkiju koji mogu uskočiti i popunit bilo kakve praznine. Pošto mi je od početka vođenja Arsenala bila želja dovesti Maria Götzea to sam i učinio plativši ga astronomskih 40 miliona £. No znam što Mario može, vodio sam ga u Bayernu i radi se o mega igraču koji može biti vođa. Moram posegnuti za mladim i dobrim golmanom, jer se stari Plete umirovljuje na kraju sezone i odmah po završetku sezone overal mu je pao sa 70+1 na 67. Koristit ću ga povremeno u kupovima i kao odmaranje prvom golmanu. U nastavku statistika vođenja Arsenala u dvije godine.



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: FIFA 13
« Odgovori #271 u: Travanj 06, 2013, 12:41:17 »
Prezanimljivo mi je ovo citati. thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #272 u: Travanj 06, 2013, 12:48:56 »
Lijep osvrt, ko da gledam Arsenal u stvarnosti  cer1njo thumbs1

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #273 u: Travanj 06, 2013, 13:26:32 »
Cole šta oš, bolji si od Wengera  sm1jeh

EDIT: i to na 5/5 težini, tako da svaka čast. Ja se patim i na 4/5 težini.

EDIT II: krenuo sam karijeru s Aston Villom, neam težak zadatak. Moram izbjeći ispadanje iz lige, a mislim da mogu to izbjeć. jer imam solidnu momčad.

« Zadnja izmjena: Travanj 06, 2013, 13:54:44 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #274 u: Travanj 06, 2013, 15:11:55 »
Izgubio prvu utakmicu u prvenstvu od aktualnog prvaka Chelsea 1:2. Jedini koji su bili za prolaznu ocjenu su Podolski i Götze. Ma kako god ih htio pobjedit zrulali su me u svakom pogledu. U međuvremenu doveo sam iz Fortune Düsseldorf vrlo jeftino Fabiana Giefera mladog fantastičnog golmana koji je već u svojoj prvoj utakmici sjajnim obranama pokazao da se radi o velikom talentu; već u prvoj utakmici rasturio i najzaslužniji za prva tri boda. U nastavku pogledajte kako se Götze predstavio Premiershipu i Arsenalovim navijačima; kakav debi.

Mario Götze debut goal for Arsenal - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #275 u: Travanj 06, 2013, 16:01:56 »
Odličan gol  thumbs1

ja si razmišljam dali da prodam Benta i umjesto njega da si kupim Jelavića, a budem još razmislio.

Offline Kole

Odg: FIFA 13
« Odgovori #276 u: Travanj 06, 2013, 16:03:17 »
Odličan gol  thumbs1

ja si razmišljam dali da prodam Benta i umjesto njega da si kupim Jelavića, a budem još razmislio.

Ni slučajno, Bent ima odličan pace, a Jelavić je dosta trom.

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #277 u: Travanj 06, 2013, 16:05:10 »
A to sam si i mislio  thumbs1
Jer igrao sam malo s Evertonom i da nije baš Jela nešto brz, dok Bent stvarno ima dobar pace a i dobro dosta realizira prilike.
Moram dovest i nekog golmana, Given će u penziju još malo.

Offline doktor1

Odg: FIFA 13
« Odgovori #278 u: Travanj 07, 2013, 12:53:33 »
Stavi me za kakvog izvršnog dopredsjednika u klubu, (nešto ala mamić u Dinamu) i da vidiš kako će doć naslovi, kupovi, ovo, ono...

Odmah bi ti naredio da Sammira kupiš jer bi bio najbolji degustator piva....  p1va

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #279 u: Travanj 07, 2013, 14:02:22 »
Pošalji životopis i molbu, tu imaš adresu Football Ground Guide: Villa Park, Aston Villa FC  cer1njo

Bent mi hoće otić iz kluba, a ništa budem ga morao prodat pa možda ipak i dovedem Jelavića. Odlično mi igra Ireland. Sjećam se njega još dok je igrao za Man. City, bio je i tamo dobar. Zadovoljan sam s Aston Villom, da se dobro igrat. I dobo mi igra Benteke u napadu.

Offline Punisher

Odg: FIFA 13
« Odgovori #280 u: Travanj 07, 2013, 15:08:14 »
Ček jel se može u fifi 13 igrat samo kao menađer? da ne moraš fizički špilat igru već da to PC radi?

Offline Cole™

Odg: FIFA 13
« Odgovori #281 u: Travanj 07, 2013, 15:35:48 »
Bio zadnji put dok još nije počela sezona izašao iz igre bez da sam sejvao, pa jedina razlika u tome, što sam Manđu prodao u Barcu za 34 miliona £, umjesto prije Realu za 36, te Götze platio 42 miliona £. Još doveo braniča Gurdiel Mella i veznog Caroppoa kao slobodne igrače, oba mladca od 19 godina sa rejtingom 75, iako Caroppo izgleda kao da ima 39. Cazorla me tražio bolji ugovor i ponudim mu najbolji u klubu (170 000 £ tjedno), no njegov agent mi kaže da novci nisu u pitanju, da je jednostavno nezadovoljan u klubu - što ne kužim budući da jako često igra. Kaže da se ne osjeća u Arsenalu kako bi se htio, pa će odradit ugovor do kraja i neće ga produživat (2 godine mu još traje). Totalno čuda situacija, budući da sam dosta zadovoljan u globalu njime, ali ne i njegovom formom tokom prošle sezone. Kako sam prošle sezone imao muku sa čudom od Wigana ove sezone sam se napalio na osvetu i torpedirao Wigan u vječita lovišta. Da osveta bude potpuna, isto sam ponovio i sa rezervnom momčadi u liga kupu. Dao dvaput priliku Pletikosi koji ju je sjajno iskoristio te mi se privatno i putem medija zahvalio na ukazanom povjerenju.  U Ligi Prvaka sam u skupini sa Spartakom iz Moskve, Galatasarayem i Ajaxom. Startao fino pobjedom protiv Spartaka od 2:0.

Arsenal - Spartak Moskva 2:0 | Santi Cazorla - Free kick goal - YouTube


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: FIFA 13
« Odgovori #282 u: Travanj 07, 2013, 15:38:57 »
@ praetorian,

i mladi caruthers isto igra brutalno..njega stavljaj umjesto irelanda. nece razocarat
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #283 u: Travanj 07, 2013, 16:05:06 »
Ček jel se može u fifi 13 igrat samo kao menađer? da ne moraš fizički špilat igru već da to PC radi?

Imaš opciju Sim match, tak da ne moraš igrat utakmice ak nećeš. Ja osobno igram svaku utakmicu, glupo mi simulirat.

Citat:
i mladi caruthers isto igra brutalno..njega stavljaj umjesto irelanda. nece razocarat

Budem mu dao šansu  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: FIFA 13
« Odgovori #284 u: Travanj 07, 2013, 17:53:50 »
Uspio sam zadržat Benta :)