Autor Tema: Dead Space 3  (Posjeta: 33901 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Dead Space 3
« u: Svibanj 09, 2012, 15:30:00 »


Dead Space 3 trebao bi se pojaviti u prodaji do travnja iduće godine za Playstation 3, Xbox 360 te PC. Taman ću proć oba nastavka prije toga. Prvi dio sam došao do polovice igre, kada sam morao rušit sistem i nažalost vrhunska igra nije došla ponovo na tapetu, ali ispravit će se ta nepravda. Od trojke očekujem još bolji setting i nešto bolju prezentaciju. ^^


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #1 u: Svibanj 09, 2012, 17:05:02 »
odigrao 2-ojku..bio sam zadovoljan. ima par cimalica ali to je vise manje na pocetku..kasnije se opustis i igras najnormalnije. morao bi proc jedinicu uskoro, sam da se nade vremena.

sva sreca pa je 2. dio prequel prvom, pa nisam izgubio na prici sm1jeh
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #2 u: Svibanj 09, 2012, 17:22:16 »
Ozbiljno?
To nisam znao. Jel još tko preporuča prolazak prvo dvojke, pa onda jedinice?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #3 u: Svibanj 09, 2012, 17:31:10 »
Kak je prequel ako se dogadja 3 godine nakon prvog?  hmm

Offline Cole™

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #4 u: Svibanj 09, 2012, 17:32:20 »
 cer1njo ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #5 u: Svibanj 09, 2012, 21:08:40 »
kak sam ja onda zabrijo hmm, mozda sam pomijesao one crtane sta su izlazili skup s igrama...

sad kad bolje razmislim, ther je u pravu..al netko mi je bio govorio da se u prici ne gubi nista.
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #6 u: Svibanj 09, 2012, 21:36:09 »
 cer1njo cer1njo ave1

Nije prequel. Prvo su stripovi, pa Dead SPace Downfall anime, koji je BTW isto genijalan i preporučam pogledat  thumbs1, pa onda onaj drugi anime (ne znam je li opet bilo i stripova) pa dvojka. Ugl, riječ je o meni sa Mass Effectom najboljem serijalu ove generacije što sam igrao (Batman Arkham Asylum je još tu i čini veličanstvenu trojku, ali sma igrao samo prvi dio, ne vjerujem da sa Cityem čini sjajnu seriju).

Dvojka stvarno nije bila nešto strašna na žalost. Fakat par cimalica, i jako malo strašnih cjelina. Dok sam se u jedinici usrao živ od same atmosfere. No napomena - igrati OBAVEZNO i isključivo po mraku i ako je ikako moguće sa slušalicama. I kvalitetni zvučnici su dobra stvar, ali nije opet toliko "osobno" kao slušalice.

A trojku jedva čekam, kažem, najdraži mi serijal generacije sa ME-om  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #7 u: Svibanj 09, 2012, 21:48:08 »
Lako je pobrkati ako je gledal ili cital nesto od toga prije igranja dvojke  ;D
Meni jedinica uopce nije dobro sjela, ima "strasnih" dijelova i dobra je atmosfera, ali sama lokacija mi je bila uzasna iako mi je u teoriji super zvucalo i obozavam horror zanr.

Drugi mi je puno bolji, stvar je u tome da su to akcijski horrori s elementima survivala i u pocetku onaj efekt "cudoviste iz ormara" pali, ali kasnije se naviknes i ocekujes da ce se monsteri uvijek pojavljivati iza ledja. Ocekujem puno od trojke jer nazalost, taj serijal jedini vuce ovaj vec polako ugrozeni zanr prema naprijed.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #8 u: Svibanj 09, 2012, 22:13:35 »
Meni baš obratno. Tj nije skroz jer nije da mi dvojka nije sjela, samo mi je bila lošija nego prvi dio. Da, isto kao Mass Effect, Witcher, God of War i što li sam već sve do sad nabrojao na ovom forumu, već sam dosadan sa time  ;D
Ali isto kao i te neke igre koje sam već nabrojao - atmosfera! Usamljena atmosfera, kada znaš da nema nikoga okolo za razliku od dvojke gdje ljudi doslovno trče uokolo, plus što sam fanatik serijala filmova Alien a Dead Space me je kao nijedna igra do sad (osim možda samog Aliena točnije Alien Ressurectiona sa PS1) uvukla u taj štih i dočarala mi tu atmosferu napuštenog (poklanog ;D) svemirskog broda sa nečim "vanzemaljskim" na njemu. Dvojka mi nije to imala i osjećao sam se nekako puno moćnije. U jedinici sam se cimao na svaki vrag i pazio koje ću oružje upotrijebiti i u kojoj mjeri. U dvojci sam više manje trčao i jedva čekao neki pokolj.

Iako znam da će biti više sličan dvojci nego jedinici, ako ne i još "masovniji", potajno se nadam da ipak neće, no kakav god da bude, vjerujem da će i Dead Space 3 u najmanju ruku biti jako dobar.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #9 u: Svibanj 09, 2012, 22:21:53 »
Meni baš obratno. Tj nije skroz jer nije da mi dvojka nije sjela, samo mi je bila lošija nego prvi dio. Da, isto kao Mass Effect, Witcher, God of War i što li sam već sve do sad nabrojao na ovom forumu, već sam dosadan sa time  ;D
Ali isto kao i te neke igre koje sam već nabrojao - atmosfera! Usamljena atmosfera, kada znaš da nema nikoga okolo za razliku od dvojke gdje ljudi doslovno trče uokolo, plus što sam fanatik serijala filmova Alien a Dead Space me je kao nijedna igra do sad (osim možda samog Aliena točnije Alien Ressurectiona sa PS1) uvukla u taj štih i dočarala mi tu atmosferu napuštenog (poklanog ;D) svemirskog broda sa nečim "vanzemaljskim" na njemu. Dvojka mi nije to imala i osjećao sam se nekako puno moćnije. U jedinici sam se cimao na svaki vrag i pazio koje ću oružje upotrijebiti i u kojoj mjeri. U dvojci sam više manje trčao i jedva čekao neki pokolj.

Iako znam da će biti više sličan dvojci nego jedinici, ako ne i još "masovniji", potajno se nadam da ipak neće, no kakav god da bude, vjerujem da će i Dead Space 3 u najmanju ruku biti jako dobar.

E pa bas zbog toga sam bio gnjevan na sebe i igru, konacno tak nekaj dodje i jednostavno mi ne sjedne i pokusavam se uvjeriti da je dobro, a na kraju nista od toga  fpalm1 cer1njo
Zapravo mi je atmosfera bila odlicna na pocetku, ali kasnije se nekaj dogodilo i igra mi je postala dosadna. Mozda jednog dana opet zavrtim i promijenim misljenje....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #10 u: Svibanj 09, 2012, 23:10:42 »
A dobro, svakome njegovo. onda su dobre šanse da će se tebi trojka više svidjeti nego meni  ;D

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #11 u: Svibanj 09, 2012, 23:29:20 »
Znam da nije prikladna tema, ali kad si vec spomenuo opsjednutost Alienom - jednostavno moram  ;D
Prastara slika, pocastio se tocno za 18. rodjendan, preko 3 sata muke - crvenilo jer je slikano istog trena dok je bilo gotovo:

Offline Cole™

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #12 u: Svibanj 10, 2012, 00:18:40 »
Prejebeno  ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dead Space 3
« Odgovori #13 u: Svibanj 10, 2012, 08:00:36 »
Odličan serijal. Jedinica mi je bila nešto bolja od dvojke, ali sve u svemu obe igre su odlične... Povratak na Ishimuru u dvojci....  ave1

Čitao sam da će naš doktor moći raditi salto za izbjegavanje i slično, a TO NEIDE U OVAJ NASLOV!!! Ono, ima onoliko odjelo na sebi i onda će mi se valjat po podu kao Geralt The Witcher.... Čini mi se da žele napraviti neki Gears Of War, a ne punokrvni nastavak.

I da, novi engine... Igra je izgledala i radila odlično i strah me da tu ne ukenjaju sa portom...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Dead Space 3
« Odgovori #14 u: Svibanj 10, 2012, 10:54:02 »
Odličan serijal. Jedinica mi je bila nešto bolja od dvojke, ali sve u svemu obe igre su odlične... Povratak na Ishimuru u dvojci....  ave1

Čitao sam da će naš doktor moći raditi salto za izbjegavanje i slično, a TO NEIDE U OVAJ NASLOV!!! Ono, ima onoliko odjelo na sebi i onda će mi se valjat po podu kao Geralt The Witcher.... Čini mi se da žele napraviti neki Gears Of War, a ne punokrvni nastavak.

I da, novi engine... Igra je izgledala i radila odlično i strah me da tu ne ukenjaju sa portom...

Podebljano ave1

To mi je iskreno bio najbolji i deeebelo najstrašniji dio u dvojci. Sve je poznato, a opet novo, drugačije. Pa sjećanje na strahove iz jedinice, ne znam, savršen mi je taj dio bio  ave1

A ovo ostalo što kažeš, ako će tako biti, isto se slažem da to ne ide ovdje. Uostalom, ako će i dalje Isaac biti glavni lik, pa on je inženjer dovraga, ne neki akrobata.

I ovo sa engineom je istina, onaj engine je bio sjajan - grafici stvarno ništa nije falilo, a igra je išla jako glatko

@Ther - vidim ti cicu  :P cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.