Autor Tema: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari  (Posjeta: 48882 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #135 u: Studeni 24, 2018, 15:39:34 »
Ako misliš na rastezanje te crte, kod mene na Mozilli radi sve normalno.

Koji browser koristiš?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline c0bra123

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #136 u: Studeni 24, 2018, 15:50:24 »
E to rastezanje crte.

Chrome koristim i ne radi mi to.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #137 u: Studeni 29, 2018, 17:19:45 »
Hoće li' bit kakvo glasanje za igru Godine ili nešto, da nam bude zanimljivo, ajmo prebbacit sa HCL screenshot mjeseca. :)

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #138 u: Studeni 29, 2018, 17:22:01 »
Nema od toga nista ode. Ovo je vise forum za prijatelje i ekipu. Mislim ja bi volio, al ode dolazi doslovno 10ak ljudi sta ostavi neki post tu i tamo, ovo ostalo sve 0.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #139 u: Studeni 29, 2018, 17:53:27 »
Pa makar da nas bude 5 koji ce glasat, cisto onako radi nas da se zabavimo na forumu.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #140 u: Siječanj 01, 2020, 11:19:02 »
S današnjim danom završila je moja dužnost kao administratora ovog foruma i portala. Više se ne vidim kao voditelj ovog foruma i communtya. Forum budimo realni umire cijelu proteklu godinu gdje smo s 34000+ postova u 2012. spali na 3600 postova u 2019. Iako forum u 2019. godini ima više hitova nego ikad prije, što znači da vjerojatno većina forumaša koji su tada bili aktivni, lurkaju no ne pišu više. A da budem kompletno iskren niti mi je ugodno bilo boraviti na forumu zadnjih par mjeseci. Ukoliko forum bude imao kakve šanse da se izdigne iz ovog sivila, buduća administracija imat će moju punu podršku, aktivnost, a ako treba i povratak u administraciju. No čisto sumnjam u taj scenarij. Hvala svima na podršci kada mi je to davnih dana bilo najpotrebnije i kada je većina stala za mene. A sada običan user, običan guy kao i ostali forumaši.

  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #141 u: Siječanj 01, 2020, 13:07:18 »
Sve znam Cole, sve je jasno.. Krivo mi je jako, ali s obzirom na stanje, ništa iznenađujuće.

Stvarno šteta da se tako raspada, aktivnost je dosta pala, sve se svodi na doslovno 5-6 usera koji svako malo nesto postaju.

Ima tu dosta faktora, jedno su životne prilike koje vode ljude u drugim smjerovima i hobijima.

Drugo, ovaj forum ima ime Crosimracing, međutim zadnjih nekoliko godina od sadržaja ima svega i svačega, a racinga najmanje. I to je po meni jedan od najvećih faktora raspada, jer se izgubio taj neki fokus na primarnu stvar. Za sve te neke druge teme poput ostalih igara, filmova, tehnikalija i slično postoje puno veći i kvalitetniji forumi, i takve teme novi useri vjerovatno ne očekuju na ovom forumu.

Ljudi koji dođu tu očekuju stvari iz simracinga, nekakva događanja oko toga, možda natjecanja, a na kraju dobiju nulu od toga jer možda samo par usera aktivno vozi. I onda novi članovi dođu i odmah odu.

Bartul je prosle godine par postova iznad napisao - ovo je forum za prijatelje i ekipu. I to je točno, s godinama se u to pretvorio. I po meni nije to uopće nužno loše. Forum je ionako krenuo od vas par prijatelja koji su se tada time bavili i htjeli neko mjesto za sebe. I digli ste forum na jednu zavidnu razinu, vjerovatno nista to ni očekivali. Ali evo na kraju je tako ispalo da se sve vratilo kao na početku. Ali bez obzira na to loše stanje, vjerujem da smo u ovom nekom periodu zadnjih par godina možda čak i više upoznali jedni druge.

Jebiga, izgubio se taj fokus na bitnu stvar - simracing / racing.

Ja sam još prije ljeta isto rekao da nemam više vremena za forum, ali ostat cu tu koliko treba, za održavanje foruma u tehničkom smislu, neko light administriranje i slično.

Cole šta da ti kažem - svako dobro, ljudina si i znam da se na tebe može računati bilo kada  hug1  p1va
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline c0bra123

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #142 u: Siječanj 01, 2020, 14:29:36 »
Ovdje sam došao zbog imena foruma da mi je na kraju bilo draže ovdje doć radi vas ekipe nego visit na HCL-u.

Sretno novoj Administraciji u vođenu foruma.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #143 u: Siječanj 01, 2020, 14:53:21 »
Nije nova administracija :)))

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #144 u: Siječanj 01, 2020, 21:59:24 »
Je, to je najveca steta. Ja sam trenutno najaktivnije u simracingu i volio bi da bacimo fokus vise na to ponovno. Da se okupimo na voznjama al jbg nemaju ljudi vremena i guess.

Offline jura

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #145 u: Siječanj 05, 2020, 00:02:26 »
Sve znam Cole, sve je jasno.. Krivo mi je jako, ali s obzirom na stanje, ništa iznenađujuće.

Stvarno šteta da se tako raspada, aktivnost je dosta pala, sve se svodi na doslovno 5-6 usera koji svako malo nesto postaju.

Ima tu dosta faktora, jedno su životne prilike koje vode ljude u drugim smjerovima i hobijima.

Drugo, ovaj forum ima ime Crosimracing, međutim zadnjih nekoliko godina od sadržaja ima svega i svačega, a racinga najmanje. I to je po meni jedan od najvećih faktora raspada, jer se izgubio taj neki fokus na primarnu stvar. Za sve te neke druge teme poput ostalih igara, filmova, tehnikalija i slično postoje puno veći i kvalitetniji forumi, i takve teme novi useri vjerovatno ne očekuju na ovom forumu.

Ljudi koji dođu tu očekuju stvari iz simracinga, nekakva događanja oko toga, možda natjecanja, a na kraju dobiju nulu od toga jer možda samo par usera aktivno vozi. I onda novi članovi dođu i odmah odu.

Bartul je prosle godine par postova iznad napisao - ovo je forum za prijatelje i ekipu. I to je točno, s godinama se u to pretvorio. I po meni nije to uopće nužno loše. Forum je ionako krenuo od vas par prijatelja koji su se tada time bavili i htjeli neko mjesto za sebe. I digli ste forum na jednu zavidnu razinu, vjerovatno nista to ni očekivali. Ali evo na kraju je tako ispalo da se sve vratilo kao na početku. Ali bez obzira na to loše stanje, vjerujem da smo u ovom nekom periodu zadnjih par godina možda čak i više upoznali jedni druge.

Jebiga, izgubio se taj fokus na bitnu stvar - simracing / racing.

Ja sam još prije ljeta isto rekao da nemam više vremena za forum, ali ostat cu tu koliko treba, za održavanje foruma u tehničkom smislu, neko light administriranje i slično.

Cole šta da ti kažem - svako dobro, ljudina si i znam da se na tebe može računati bilo kada  hug1  p1va

Kakvo je danas stanje meni je fascinantno da je nekak ovaj forum bio aktivan na full.

Pokusao sam i ja pokrenuti svoj community i jos ga pokusavam oziviti, ali sam dosao i do nekih zanimljivih zakljucaka. A to je da u HR ima dosta sim racera i to po raznim platformama (najvise AC i iR), ali iz nekog razlog uopce ne postoji velika zainteresiranost za nekakvo regionalno okupljanje i lige. Kako sam community bazirao na discordu tako sam slao linkove puni ljudi i slao privatne poruke po raznim platformama i stavljao objave. Od svih tih linkova moja neka gruba procjena da se 60-70% njih doslo na discord server, od tih 40-50% trazlio premisije na serveru, 5-10% njih je doslo u kanal za razgovore te pricalo i razgovaralo i odradilo koju utrku (makar jedanput) te se nakon toga nisu vise pojavljivali, a manje od 5% posalje koju poruku tu i tamo.

Tako da vozaca ima, a sada koji je razlog za nevoljom okupljanja to jos nisam uspio dokuciti.  sm1jeh

Offline Evil

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #146 u: Siječanj 12, 2020, 23:45:36 »
Sve jasno Čole moj, ja sam čak i prestao lurkat po forumu, nije da nisam pokušao bit aktivan i u F1 serijalu i u GT sportu no niko me baš nije doživljavao. Druge stvari nisam baš ni igrao da raspravljam o nekim naslovima, i tak malo pomalo sam prestao klikat.

Probao sam ući u koju raspravu o F1 sezoni međutim i to mi nije baš  izgledalo živo. Sve u svemu od sim racinga i racinga na forumu nije u zadnje vrijeme bilo ničega uglavnom.
Žao mi je jer što je tako. Nadam se da će se nešto pokrenuti na tu stranu. U međuvremenu sam stavio simulator na prodaju jer ni zato više nemam vremena i koga god sam zvao u ligu nitko nije došao. Za trkanje protiv AI-a mogu naginjat i mobitel u rukama.

Sve u svemu nadam se da neće baš zamrijet forum totalno.

Offline the_prodigy

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #147 u: Ožujak 27, 2020, 14:58:35 »
Ne kužim šta se ovo desilo sa forumom u zaglavlju i tko je napisao ovu poruku gore..  hmm

Probat cemo rijesit.

EDIT: nestali svi avatari i attachmenti, neki direktoriji su se pobrkali ili je netko nešto micao po serveru, uglavnom mislim da sam vratio sve

Ako ne vidite svoj avatar uploadajte ga opet
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2020, 15:20:19 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline the_prodigy

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #148 u: Ožujak 28, 2020, 10:52:11 »
Izgleda da je i Tapatalk prestao raditi.. e jebiga
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Portal & Forum - pitanja, prijedlozi i komentari
« Odgovori #149 u: Ožujak 28, 2020, 20:04:52 »
Pa Tapatalk 90 posto vremena ne radi