Autor Tema: Watch Dogs  (Posjeta: 36973 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #165 u: Svibanj 29, 2014, 23:21:13 »
Al sam obro pa rekao bi po vrisku ženu za vrijeme "promo" snimanja  ;D

Watch Dogs - YouTube



Offline the_prodigy

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #166 u: Svibanj 29, 2014, 23:52:11 »
Ovo "car on demand" mi je malo bzvz.. Da bar netko došlepa taj auto..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Iceman

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #167 u: Svibanj 30, 2014, 00:19:16 »
Vjerojatno ovo nije istina za rame, al nek se nađe

Report: Watch_Dogs Is Fully Playable On Systems With 4GB RAM, Does Not Use More Than 2GB At High Settings | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming


A gle i za AC Black Flag traži minimum quad core, a ja igram na dual core i to prilično glatko. Javi sutra kak ti radi  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #168 u: Svibanj 30, 2014, 13:25:36 »
Probao sam igru i na 1920 * 1080 sve na high (Dof na off)+ Smaa i igra radi super. U zatvorenim prostorima imam i 60 fps-a, dok vani 30-40. E al problem nastupi kad m ise popuni 4 gige rama, onda svako malo štuca. Znači da imam još 4 gige radilo bi odlično. Inače igra u pokretu izgleda puno bolje nego na slikama.

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #169 u: Svibanj 30, 2014, 17:06:22 »
Čujem da rade na patchu, pa možda on pomogne oko tog stuttera.

Stiže patch za PC verziju Watch Dogsa | HCL.hr

« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2014, 17:08:11 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #170 u: Svibanj 31, 2014, 22:16:36 »
Igram igru i jako mi se sviđa! Meni je dobra, jako dobra! Ima mi i odlične likove...

BedBug je zakon... Debeli zbuki...



Na sredini acta II sam i ve sam utkuko sigurnih 15 sati u igru...

Sve sam tornjeve otključao no ne pojavljuju mi se nove missing people ikonice... A nema mi još niti missing people ikona... Hm, nemam pojma...

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #171 u: Lipanj 01, 2014, 13:01:21 »
ja čekam patch pa ću vidit kak će radit. Zasad mi je zbog stuttera prilikom vožnje ne igrivo. Kad stavim teksture na medium radi super, ali neću tak igrat kad imam 2 gb vrama...
Znači nešteka mi ipak zbog rama, nego zbog vrama a to ubisoft mora popravit...

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #172 u: Lipanj 02, 2014, 17:33:27 »
Usprkos prvim vlastitim lošim utiscima i jednom od najjačih globalnih kmečanja u zadnje vrijeme oko jedne igre, jako sam zadovoljan nakon kompletiranja kampanje za koju mi je trebalo točno 30 sati i 2 minute, uz dosta istraživanja i veliku većinu rješenih side misija i dodatnih gluposti. Još imam par stvari za kompletirat poput QR kodova, fixers misija i sve one zabavne misije na tripovima (koje sam namjerno ostavio za kasnije). Dakle imam još sigurno utrošit kakvih desetak sati da kompletiram igru kako bi je htio. Kada padne cijena ide regejmanje uz online zabavu, za koju sam čuo da je odlična. Prvo da razješim osobni generalni dojam koji sam dobio nakon 30 sati igranja. Ova igra nije GTA i srećom to se ni ne trudi biti. Ubisoft jednostavno ni da deset godina samo radi na oživljavanju svijeta kojeg Rockstar ima svakom svojom novom igrom, nebi uspio napravit. Baš sam ispitivao par situacija koje standardno radim u svakom GTA naslovu i ovdje su reakcije kudikamo tromije, lošije ili ih nema. Kompleksnost ove igre je velika, zabavna, impresivna i pohvalna, ali kada uspoređujemo sa Rockstarovim svijetom, je razlika nebo i zemlja. U GTA-u svaki čovjek živi svoj život, uđe u auto, vozi druge osobe, izlazi iz auta, razgovara na telefon, svađa se s drugim prolaznikom, krade, biježi, ubija, itd. da ne nabrajam. No ovdje u svakom automobilu likovi nikad ne izlaze iz istoga, a kamoli da voze još jednu osobu u autu, isto tako, ne komuniciraju s vama kada dođete ispred njih ili u kontakt (bilo naguravanje, bilo šora), dok je u Grand Theft Autu to sasvim normalna stvar. Tu se najviše vidi ta ogromna razlika, kao i u kvaliteti i koheziji svih elemenata koji čine jednu vrhunsku open world igru.


Leakana verzija igre posvađala me s mozgom i sasuo sam drvlje i kamenje po Ubisoftu i zbog gameplaya i zbog velikih tehičkih poteškoća. Na sreću po izlasku igre sve te neprilike su bile riješene osim stutteringa, kojeg sam ipak naknadno tweakom riješio. U uvodu kao i u ovoj rečenici prije dosta sam rekao o tehikalijama i nije sve idealno, no ipak je riječ o prvoj W_D igri i nerealno je očekivat bilo da će sve proći glatko. No na putu su i patchevi koji bi trebali popraviti ionako podnošljivo stanje. Ono što nije podnošljivo i što me je mučilo kroz cijelu igru je vozni model, na kojeg se jednostavno ni uz najveći trud i toleranciju nisam mogao priviknuti. Nije nesnošljiv kao u Sleeping Dogsima, ali nije ni sreća za jednu ozbiljnu open world igru. Postoje nekoliko automobila koje je čak kolko toliko dobro upravljat, no čisto iz njihovih "tromih" voznih karakteristika. Situacija na tipkovnici je tragikomična, a ni na gamepadu nije nešto bolja. Sensitivity (skretanje) je jednostavno preagresivno, a sve bi bilo kudikamo bolje da to isto skretanje ima nekakav lagani deadzone (postotak praznog hoda prije nego kontrolama skrenete). No poznavajući Ubisoft nije bolje bilo niti za očekivati. No šteta, jer je automobil glavno prijevozno sredstvo i jednostavno ste prisiljeni dosta vremena provesti u istome. Kod dosta ljudi sam čuo da hvale vožnju na dva kotača, što je apsolutna besmislica i svatko ko je iole malo više vozio motore u GTA igrama ili pak u nekim drugim igrama, uvidjet će da ja ovo čista lošost, rekli bi meni neki dragi forumaši - za zatvor. Šteta jer je Chicago vrlo dobro rekreiran i ima jako puno zanimljivih lokacija gdje bi jedan vozni model ala Driver ili GTA IV savršeno pasao, no to je utopija, a ovo je realnost. No dobro, dosta o voznom modelu, krenuo bi sada na neke pozitivnije stvari u igri, koje su iznenađujuće dobre.

Gameplay je najveća vrijednost ove igre. Zabavan, ispoliran i vrlo dobro ukomponiran u setting, priču i atmosferu koju Watch Dogs unatoč ispraznim i dosadnim promotivnim materijalima ipak posjeduje. Napucavanje je izvanredno, skoro uz bok najboljima u žanru iako je nedostižan primjerice Red Dead Redemptionu ili zadnjem Max Paynu. Kretanje i tzv. parkouranje našeg lika je u stilu Ubisofta koji već ima puno iskustva u motion capturingu (Assassin's Creed i Splinter Cell serijali) i sa novim animacijama to izleda dosta sviježe te ne sreću u tom segmentu nemate osjećaj kao da ste ovu igru već igrali što je bila česta bojazan. Primjedbe kod tog segmenta imam jedino kada se penjete na neku razinu i odlučite se vratiti po istim ljestvama, to vam naravno tvorci ove igre nisu omogućili, tako da ćete ukoliko vas nije strah morati jednostavno skočiti na nižu razinu u nadi da se ne polomite. Uz gameplay najviše sam impresioniran pristupom u igri, bilo da se radi o stealthu, bilo o rambo pristupu. Jedan i drugi pristup jednako su zabavni i odlično odrađeni. Mogućnosti na borbenoj liniji zaista su impresivne. Možete 10-ak NPC-a srediti bez da vas itko vidi i čuje ili to može biti pravi intuitivni blitzkrieg uz hakiranje koječega što će vam pomoći da se brzo i efikasno rješite sve gamadi koja vam stoji na putu. Hakiranje nije komplicirano i vrlo je zabavno bilo da se radi o bijegu od policije, upadanja u tuđu privatnost ili jednostavno mainpuliranjem okoline na urbanim "bojilištima". Level design je odličan iako nije ni mogao biti nešto drugačiji budući da se radi o rekreiranju stvarnog Chicaga. A grad je meni osobno fino sjeo, za nekakav odmor od svih onih u GTA gdje sam već sve naučio napamet. Ima dosta lokacija koje mame da se odmaknete od svih aktivnosti i okinete fine screenshote lijepog grada i njegove periferije...

Već u sredini igre sam uvidio da igra ima sjajno koncipirane misije koje imaju i glavu i rep, kvalitetom i idejom uz rame GTA naslovu, isto takva situacija je i sa side misijama, koje kada ih kompletirate po "žanru" dobijete finalne misije, nakon svakog uspješnog obavljenog zadatka dobit ćete nagradu, skill point ili nagradu u vidu otključanih oružja ili gameplay fičra. Balans perkova i zahtjevnosti u smislu neprijatelja i zadataka u kasnijem stadiju igre idu ruku pod ruku, pa sam dobio dosta dojam zadovoljštine nakon što bi napredovao i otključavao svaki novi perk. Uz jako dobre glavne misije, posebno su mi dobre criminal convoy i gang hideout misije, koje će vam dobro doći ako želite napredovati brzo, prije nego li ozbiljnije napredujete u kampanji. Glavne misije neću ni spominjat, kao ni "breach" u ctOS sustave. To sranje je 10/10. Sve spomenuto uz to "jednostavno" hakiranje je toliko zabavno da će postotak ponovnog igranja cijele igre biti jako velik - uvjeren sam. Priča mi je dosta zanimljiva i nepretjeruje u niti jednom trenutku, dovoljno intrigantna i suptilna. Ne trudi se ostaviti prejak utisak sa nekakvim mega dramama i neviđenom pričom. Zato mi je Aiden i toliko dobro sjeo, što nema patetike u njegovoj karikaturi, nego je čisto čovjek koji je jako pogriješio, no ima jaja i to je sve što mu treba da bude badaas. Ostali likovi su mi također vrlo dobro dizajnerski i karakterno pogođeni. Urnebesna scena pijanstva s T-Boneom - LOL. Igru preporučam apsolutno svim ljubiteljima open world igara unatoč nekim ozbiljnim manama, no svakako vrijedi probati, jako je zabavna i nudi jako puno sadržaja i kul momenata.



                                                                                                                                 8_8
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #173 u: Lipanj 02, 2014, 21:35:05 »
Još uvijek je igra kod mene ne igriva  ave1

Offline the_prodigy

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #174 u: Lipanj 02, 2014, 23:21:31 »
Još uvijek je igra kod mene ne igriva  ave1
Kod mene također, probao dosta fixeva i mjenjanja postavki ali taj stuttering prilikom voznje ubija u pojam..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Luckyluke

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #175 u: Lipanj 02, 2014, 23:45:38 »
Kod mene isto, katastrofa ! Nikakvi fixevi bla bla bla, obrisao ga i zbogom. Nemam se vremena na glupostima živcirat, možda za kakve 3 g. probam kad ga pokrpaju kak spada. Ista stvar sa Wolfensteinom, koji je na low postavkama približno jednak slideshow-u, bez zajebancije. U čemu je problem da ja sa svojim prosječno solidnim kompom nemogu igrat igre koje ne izgledaju ništa posebno barem na low ? Upgrade mi trenutno nije na pameti. Ovaj gaming odlazi u kurac...

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #176 u: Lipanj 07, 2014, 10:51:29 »
Ovo smece je još ne igrivo na mom kompu... I šta da ja onda mislim o Ubisoftu nego da su nesposobni idioti.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline the_prodigy

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #177 u: Lipanj 16, 2014, 20:25:32 »
Neki unofficial patch koji otvara više grafičkih postavki, tj. otključava ono kako bi igra trebala izgledati kao sa E3 trailera.
Neki kazu da im je stuttering u voznji na minimumu.

Watch_Dogs original graphical effects (E3 2012/13) found in game files [PC] - NeoGAF



CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #178 u: Lipanj 17, 2014, 12:25:54 »
Ubisoft je namjerno okrljaštio PC verziju da se konzolaši nebi bunili. Sve E3 opcije su unutar igre!!!

Watch_Dogs original graphical effects (E3 2012/13) found in game files [PC] - NeoGAF

Offline manjamax

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #179 u: Lipanj 17, 2014, 12:44:11 »
U ovih par tjedana čitao sam što ljudi pišu o igri. I sve što sam primjetio je da pričaju o grafici. Gameplay kao da je zanemaren. Koliko ja znam pročitao sam 3 dobre recenzije, a jedna od njih je Coletova. On je bar pričao o nečem drugom. Zar je grafika toliko bitna u igrama? Kužim da su obećali Next-gen grafiku, ali uz Last-gen konzole je to dosta teško napraviti. Ja bih osobno bio sretan da igru uopće mogu pokrenut, pa makar bilo na 600x400 i sve na Low.
Ja razumijem da Ubisoft nije ispunio obećanje, ali to ne znači da se sve mora zaboraviti. Čudi me, najviše, što je samo par Gamera reklo da im je priča malo površna ili da se Gameplay samo svodi na jednu tipku u hakiranju i tako. Svi pišu protiv grafike. I to jako nervira. Kako da ja znam kakva je igra, ako je 50 ljudi napisalo da im grafika nije NEXT-GEN, jer je to kao jako važno? Kako da netko, ne samo ja, sazna, jel se igra isplati kupiti?
Ovo je sve postala jedna velika glupost. Osobno me boli ona stvar kakva je grafika u igrama, ali da je jedna igra samo zbog grafike zapamćena, to mi je nevjerojatno.
Ima par Gamera koji su napisali super dojam, i ovdje i na HCL-u i puno su mi pomogli, jer želim kupiti igru, već sam spomenuo Coleta, ali ima dosta Gamera koji samo seru po grafici.
Inače, kupiti ću igru čim smognem prvih 300 ili 400 Kn, jer mi igra izgleda prezabavno, a i malo sam nahajpan bio. Jebem ti hajp.  shy1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna