Autor Tema: Watch Dogs  (Posjeta: 36980 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #180 u: Lipanj 17, 2014, 13:07:41 »
Kada već pametuješ, dali ti je poznat pojam - false advertising

Jazavac: "Ajme vidi, uz ovu super duper preskupu GTX 780 karticu dobivam Watch Dogs, ali ajde, makar ću uživat u odličnim vizualijama i performansama"
Ubisoft: "Jebite se, tko vam kriv šta ste kupili grafičku karticu od 1000$ i nasjeli na naše lažno predstavljenje igre, (ne samo ove, već svih naših igara)"
Jazavac: "A dobro itako NIKOME NIJE VAŽNA GRAFIKA, (sreća da nije tako jer bi zaostali debelo u prošlosti slušajući te priče) već gameplay pa ću guštata na srednjim postavakama, (jer su sjebali igru da ne radi odlično ni na takvim strojevima) sa grafičkom koja vrijedi kao dvije nove konzole jer Ubisoft zaboli kurac za ovo tržište i ne žele već sada dati do znanja da su n ove konzole već sada debelo hardwarski zaostale"
« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2014, 13:14:36 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #181 u: Lipanj 17, 2014, 13:18:39 »
Neka mi netko da jedan argumentirani realni razlog zašto su na PC verziji onemogućene real time sjene!?!? A nalaze se u igrini!! Nije zbog performansi!!
Koji je razlog isključivanja naprednog osvjetljenja i ostalih pizdarija osim da se vlasnici "novih" konzola nebi osjećali zakinuot bez obzira šta im grafika nije uopće bitna!





Oh da, eksplozije sa E3... Zašto su i njih sakrili....

« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2014, 13:29:37 od doktor1 »

Offline manjamax

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #182 u: Lipanj 17, 2014, 17:23:18 »
Kada već pametuješ, dali ti je poznat pojam - false advertising

Jazavac: "Ajme vidi, uz ovu super duper preskupu GTX 780 karticu dobivam Watch Dogs, ali ajde, makar ću uživat u odličnim vizualijama i performansama"
Ubisoft: "Jebite se, tko vam kriv šta ste kupili grafičku karticu od 1000$ i nasjeli na naše lažno predstavljenje igre, (ne samo ove, već svih naših igara)"
Jazavac: "A dobro itako NIKOME NIJE VAŽNA GRAFIKA, (sreća da nije tako jer bi zaostali debelo u prošlosti slušajući te priče) već gameplay pa ću guštata na srednjim postavakama, (jer su sjebali igru da ne radi odlično ni na takvim strojevima) sa grafičkom koja vrijedi kao dvije nove konzole jer Ubisoft zaboli kurac za ovo tržište i ne žele već sada dati do znanja da su n ove konzole već sada debelo hardwarski zaostale"
Rekao sam, Ubisoft nije ispunio svoje obećanje, što je jako glupo, jer dosta je ljudi kupilo nove konfiguracije, konzole, da bi igru mogli igrati, i Ubisoft nije ispunio. Ali meni se čini da svi u igri vide samo lošu grafiku, a ne Gameplay. To mi smeta.
A koliko vidim, grafika ni nije toliko loša, pa sam zato rekao da mi grafika nije važna, naravno da se u igri vide PIXELI ili loše teksture, naravno da bih i ja govorio kao i svi, ali grafika je odlična, meni bar, sada ne znam tebi, jer prema tvojim slikama ti očito sve igre igraš na Ultra. I kužim da su većina ljudi koji su kupili igru ljuti zbog grafike, ali jer su samo zbog toga kupili igru?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #183 u: Lipanj 17, 2014, 17:40:58 »
Tko je kriv za Ubisoftovo laganje i muljanje

Was Watch Dogs for PC handicapped on purpose ? - YouTube

Offline Thergothon

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #184 u: Lipanj 17, 2014, 18:34:04 »
I kužim da su većina ljudi koji su kupili igru ljuti zbog grafike, ali jer su samo zbog toga kupili igru?

Dobra  cer1njo

Ne znam zbog čega se čudiš. Tijekom prvog predstavljanja svi su bili oduševljeni zbog grafike, a ne nekog revolucionarnog gameplaya.
Ubrzo nakon toga su se pojavili prvi previewi i nisu baš hvalili gameplay, ali nitko nije mario za to jer i dalje se pričalo samo o veličanstvenom vizualnom prikazu.
Igra izlazi i normalno da se očekuje E3 kvaliteta, ali se događa hladan tuš efekt zbog lažnog marketinga, degradiranja i trenutno zbog grafičkih opcija koje se nalaze u igrinom kodu, ali su onemogućene korisnicima. Od početka se pričalo samo o vizualima, nikad se nije prestalo, i naravno da će se još dugo pričati nakon ovog fijaska. Dal je to najbitnije? Meni nije i boli me briga za sve skupa je mi igra ne paše, ali treba im to nabiti na nos.

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #185 u: Lipanj 17, 2014, 19:13:51 »
Na kraju dana ja još ne mogu ovo SMEĆE igrati  kava1

Offline manjamax

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #186 u: Lipanj 17, 2014, 19:25:37 »
Meni nije i boli me briga za sve skupa je mi igra ne paše, ali treba im to nabiti na nos.
Kad se tako razmišlja, onda istina.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #187 u: Lipanj 20, 2014, 10:13:23 »

Offline Montoya

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #188 u: Lipanj 20, 2014, 10:17:07 »
Ne mislim čitati (niti sam bilo kaj drugo jer me nimalo ne zanima igra, od same najave), no moje je mišljenje da su svemu tome krive stare konzole, točnije pohlepnost Ubisofta jer zna da je to još ogromno, zapravo najveće tržište.
Pogotovo je to osjetljivo u ovom slučaju, gdje su oni svijetu prezentirali "next-gen".

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #189 u: Lipanj 20, 2014, 10:28:08 »
no moje je mišljenje da su svemu tome krive stare konzole

Nove konzole...
Jači PS4 nemože vrtit igre u 1080p sa 30 FPSa dok igre na xbone trče u 792p i 30 sličica...
Ako je to "next-gen" onda je moj slabašni kopmjuter "far, far future GEN"

Offline doktor1

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #190 u: Lipanj 20, 2014, 13:06:01 »
Smješno... Sada sam probao ovaj "patch" i igra izgleda drastično bolje ALI i radi osjetno bolje!  cer1njo

Ubisoft, Ubisoft...  fpalm1

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #191 u: Srpanj 16, 2014, 14:17:49 »
G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

17 € je igra trenutno...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #192 u: Rujan 16, 2014, 20:46:18 »
Jedva čekam, lajkao sam T-Bonea. ^^

^

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #193 u: Svibanj 08, 2016, 18:00:59 »
Igram igru vec nekih desetak sati i igra je stvarno dobra.Nije top ko GTA5, al je dosta dobra, usporedio bi ga sa Sleeping Dogs po kvaliteti i sadrzaju, cak i malo bolja od SD.

Graficki izgleda dobro, nije neka vauu grafika, al je skroz dobra i ljepo izgleda.Zvukovi, soundtrack i glasovi su stvarno full kvalitetni i odlicni.Totalno je gust setat se ulicom, slusat vlak kako koci, ljude koji se svadaju, auta i sve ostalo.Mislim vozim se u autu, a na radiju mi svira Kid Cudi Day n Night.

Ova igra najvise dolazi do izrazaja i tek vidis koliko je zapravo dobra kad se setas ulicom, udes u vlak, vozis se po gradu, nailazis na sve i svasta, vidis svakakve reakcije od ljudi, natpise, reklame, skeniras ljude vidis svakakve informacije.Stvarno se svjet u igri osjeca dosta zivo i vidi se da su se potrudili da to sve naprave.Kad je noc i kisa pada, a setas nekim ulicicama, imas sluse na usima totalno se uzivis, bas atmosfericno i predivno.

Voznja je traljava i cudna, al nakon sta je prihvatis takvu kakva je i vozis iz provg lica zapravo i nije toliko lose.Kad se sudaris sa autom vidis da je to totalni uzas, a i nijedno auto nemoze bokom, al stas.  jaad

Napucavanje mi je odlicno, i zna mi se dogodit da okrsaj traje po 20 min sa grupom od 20,30 ljudi.Nekad me znaju totalno iznenadit i moram mjenjat zaklon konstantno, trsit se i mucit da ostanem ziv, a opet ponekad budu totalno glupi i dosadni i porjesavam ih u par minuta(sto mi je opet zabavno).

Glavna prica mi je odlicna i samo bi radi nje izgurao do kraja, al posto mi se svida i gameplay, a i svjet je ogroman i pun svega i bas imam zelju ga istrazit i vidjet sta ce ponudit mislim da cu ulozit u igru jos sigurno 20 sati.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #194 u: Svibanj 17, 2016, 21:24:42 »
si ti dovrsio igru?

ja danas malo igrao, nakon Uncharteda 4 se bacam na igru da ju konacno zavrsim.