Autor Tema: Gran Turismo Card Creator  (Posjeta: 9326 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Gran Turismo Card Creator
« u: Svibanj 19, 2012, 14:32:40 »
Poveznica: GamerCards - Create a GT5 GamerCard

Veoma kulna stvarčica za staviti u vaš forumski potpis. Prikazuje vaš A spec i B spec level, vašeg šofera, broj PSN friendova i još neke sitnice.
Ima već neko vrijeme da je to "vani" no sad sam se sjetio ju staviti sebi u signature.
Što mislite? sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo Card Creator
« Odgovori #1 u: Svibanj 19, 2012, 17:33:10 »
Niiiiiiceeeeeeeeeeee
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo Card Creator
« Odgovori #2 u: Svibanj 19, 2012, 19:07:49 »
Dobra stvarcica, vidio vec prije jedan koji nazalost vise ne radi zbog politike sonya ili koga vec... prava bla bla...
Ide u potpis, a vec duze vrijeme trazim tak nekaj za forzu. Nije da mi je strasno bitno, al kul je statistika za tak neke igre u koje se ulupa na tisuce sati!

Offline NeCROzA

Odg: Gran Turismo Card Creator
« Odgovori #3 u: Svibanj 19, 2012, 19:21:20 »
Imam jedno pitanje dali se isplati uzeti sada GT5 kupio sam prekjucer PS3 i imam DFGT volan dali mi se ispalti to uzimati i dali se dobro daju auti nabrijavat?????????????????????????????

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo Card Creator
« Odgovori #4 u: Svibanj 19, 2012, 19:40:09 »
Dobra stvarcica, vidio vec prije jedan koji nazalost vise ne radi zbog politike sonya ili koga vec... prava bla bla...
Ide u potpis, a vec duze vrijeme trazim tak nekaj za forzu. Nije da mi je strasno bitno, al kul je statistika za tak neke igre u koje se ulupa na tisuce sati!

Upravo to sm1jeh Kad se ulupa stotine i stotine sati u GT5- e onda ću se malo hvaliti. Iako se baš i nemam s nečim pohvaliti ;D cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo Card Creator
« Odgovori #5 u: Svibanj 23, 2012, 09:13:33 »
Očajno je loša ta kartica - osim kaj je u bojama GT-a, niš drugo korisno ne predstavlja.
Njihova KZ3 kartica je puno bolja, no i njoj dosta toga fali!

Za GT5 recimo:

Ukupni/a

- broj pobjeda (SP i MP) i osvojenih medalja (uključujući sve SE-e) i njihov sjaj
- broj automobila u garaži, po mogućnosti postotak od ukupnog u igri (e to bi bilo korisno :)
- kilometraža
- broj i leveli B-Spec šofera
- omjer/postotak A & B napretka kroz igru (e to bi bilo korisno :)
- broj sati u igri; offline i online

To su neke stvari (neke sam sigurno zaboravil) koje bi karticu učinile vrijednom spomena, da se barem pojave klikom na profil...
Nemam naravno nikaj protiv nje i tvoraca, samo se nadam da je misle unaprijediti.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo Card Creator
« Odgovori #6 u: Svibanj 23, 2012, 19:16:33 »
Glede ovoga što si nabrojao, postoji to. Ili je barem postojalo... hmm
Pogledaj sam link: http://gtsurgeons.com/forum/index.php?action=profile;u=145
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.