Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 781542 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1110 u: Ožujak 08, 2013, 00:40:48 »
Boring track design? Kaj je onda ono na Mario Kartu di je prosječni krug 30 sekundi na stazama dizajna ala Nascar.  fpalm1

Sim krug traje prosječno kojih 1:10-1:20 kaj je za igru ovog tipa puno, ima nutra stazi koje su među najboljima ikad (dosta njih se menja iz kruga u krug tipa Split/Second) u ovom žanru i likovi nisu dosadni ko talijanska pederska braća.  cer1njo

Sviđa mi se kaj vozila imaju TEŽINU, kaj je veeeliki plus jer puno arkadnih vožnji se na tome popikne kaj imaš osjećaj ko da voziš kartonsku kutiju (ala nepostojeća fizika ko na Tony Hawk Undergroundu  ;D).

Na normal sam završil i na kraju se otključaju JAKO dobre stvari tak da se ima dosta za igrati. Takav mi je i plan bil, prvo normal (s tim da sam sve išel utrke na prvu poziciju, bilo je nekih izazovnijih), a sad se vraćam na većoj težini (kolko sam videl u opisu, s težinom se ubrzavaju vozila, a već na normal su dost brza - tu se isto dosta tih kartingi popikne, Mario Kart mi je recimo dost spori). Brijem da bi moglo biti dost izazovno!

Ma igra je genijalna, ima ono prokleto - još samo jedna utrka. Morem si misliti koje je ludilo v multiplayeru. Još k tome sam osposobil Dual Shock 3 na PC-u i doživljaj je potpun. thumbs1

Igra POJEDE Mario Kart. CTR mi je i dalje fenomenalan, ali ovo je bolje.

Ovo je igra za imati u kolekciji i vjerojatno budem kupil dok bum imal pare. Novi dragulj u moru precjenjenog smeća.
« Zadnja izmjena: Ožujak 08, 2013, 00:42:23 od ManTheRamparts »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1111 u: Ožujak 08, 2013, 00:58:24 »
A jel ima neku kao priču/karijeru/nešto?

Jer to mi je bila jedna od najboljih stvari u CTR-u - onaj neki svijet tj hubovi pa putuješ po njima.

A što se tiče brzine i Mario Karta - ja nisam u nijednom nikad primjetio da se išta ubrza uzevši kao "veću klasu" tj razlike između 50cc, 100cc i 150cc ne vidim uopće u kartu, nego su protivnici brži samo, jači catch-up valjda ili kaj. Ugl, umjetno
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1112 u: Ožujak 08, 2013, 01:07:07 »
Ima World Tour - nema priče, više je ko karijera neka podjeljena na 5 kakti hubova. Dobro je izvedeno, more se u 2 igrača prelaziti - to sam 'završil' sve evente (imam još dost toga za otključati, tj. trebam još dosta zvezdici skupiti). thumbs1

Dosta je različitih modova u samom WT-u tak da nije sve samo utrkivanje - pa nikad nije dosadno. Makar - meni ne bi bilo dosadno i da je samo utrkivanje celo vreme jer je super izvedeno.  ;D

Tak neka karijera opako fali Mario Kartu i zbog toga igra djeluje nekak 'prazno'.

Naravno - ima nekih malo lošijih stazi od ostatka, ali u globalu je jako dobro jer ima 20+ staza kolko sam skužil, a među njima ima puno koje su mi super. Ne bi preporučal gledanje po netu, strpite se i dok prvi put budete vozili neke staze bute se naježili (Skies of Arcadia - Rogues Landing - fenomenalno nekaj).

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1113 u: Ožujak 08, 2013, 13:14:32 »
Rage Quit: The Impossible Game


Rage Quit - The Impossible Game Level Pack


Ovo se igra. JEBENI TRIPLE SPIKES  cry1 cry1 cry1 cry1 cry1

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1114 u: Ožujak 08, 2013, 23:23:37 »
Slender - zagrijavanje prije Amnesie  ;D
60Mb čistokrvnog straha i užasa. Prvi susret je nezaboravan, a pravo sranje krene tek nakon 5. stranice  cer1njo

Moram još probati The Arrival betu da me dokrajči  cer1njo

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1115 u: Ožujak 09, 2013, 10:31:45 »
Papo & Yo - odlična avantura koja bi bila još bolja, da nisam neposredno prije igral Journey (x4), prošel dva put i drago mi je kaj sam imal priliku. Također se puno igra s emocijama igrača i preispituje u njemu neke stvari, vrlo uspješno.

SEGA Rally Online Arcade - dobra zabava, pogotovo jer me prisjeća na dane kad sam Desert stazu ko mali fural na automatima svaki put dok bi išel doktoru, a to je bilo često...

Uz to standardno se fura FUT i HUT, te poneki online okršaj u NBA-u - tu stalno odgađam započeti My player karijeru i običnu sezonu, nekon završenih (off i online) Asocijacija.

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1116 u: Ožujak 10, 2013, 11:19:48 »


Absolution mi je na drugo igranje kudikamo bolji. Baš nemam nikakve zamjerke. Tomb Raider mi napokon normalno radi i uživam u igri koja je sve bolja i bolja. Baš jako neke stvari podsjećaju na Uncharted i što više igram to mi se više sviđa. Square Enix je odličan posao napravio s ovim igrama i jako se veselim njihovim budućim projektima. Znaju posao uglavnom. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1117 u: Ožujak 10, 2013, 17:45:46 »
Krenuo sam u drugi prelazak Assassin's Creed II. I u drugom prelasku igra je fantastična. Grafika je predobra, likovi odlični. Ezio rula ave1 I baš mi je drago da nisam igrao Brotherhood i Revelations, jer će i oni doći na red. Praktički imam odigrat dvije nove igre jer ih nisam igrao uopće, a uopće ne sumnjam u kvalitetu. Jer AC 1, 2 i 3 su mi predobri bili. Jedino što sam nakon AC II doživio zasićenje od serijala pa zato nisam igrao Broth. i Revelations, ali to će se promijenit  sm1jeh
A sad se posvećujem AC II


Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1118 u: Ožujak 10, 2013, 21:33:00 »
Ja sam nedavno tek počeo igrati AC 3 i moram priznati da sam pomalo razočaran što će novi AC biti piratski setting. Pa u ovom AC3 ima dosta misija i settinga na moru, upravljanje i rasturanje piratskih brodova na karipskom moru, traženje izgubljenog blaga.. Pa čak i gusarsko odijelo kapetana Kidda koje se može obući..



Nemam pojma, ali kad izađe AC4 vjerovatno ću imati osjećaj kao da sam to već negdje igrao  kava1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1119 u: Ožujak 10, 2013, 22:02:34 »
Istina je to, možda bi bilo bolje da su to izdali kao nekakvu ekspanziju za AC III.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1120 u: Ožujak 15, 2013, 01:12:04 »
Prešao AC3, 31 sat i 45 minuta igre, 83%. Nisam sve misije uspio na 100% obaviti, trudio sam se što više, ali neke mi se misije jednostavno nije dalo ponavljati. Skupio sam sve one kaleže, sve kutije s blagom, sve dokumente što lete po krovovima, otvorio sve tajne underground prolaze, samo u undergroundu sam proveo 4-5 sati, otključao sam neke outfite tijekom prolaska, obavio sve side misije, jedino nisam skupljao ono perje po stablima.

Moram priznati da mi se svidjela igra, sa guštom sam ju odigrao do kraja. Možda ću sada ispasti ne znam šta, ali nikad nisam odigrao nijedan Assassins Creed, nije da ga mrzim nego jednostavno nikad mi nije sjeo, isto kao i Bioshock. Prvi dio AC-a sam igrao nekih sat-dva, drugi dio 15 min., a ove ostale dijelove nisam ni probao. Odlučio sam se prvo na ovaj AC3 jer sam skužio da ima svoju priču i da ne trebam igrati sve dijelove prije da bi pohvatao to.

Ufurao sam se u priču, izvedba je bila odlična, uspio sam se povezati sa glavnim likom i to je ono što me držalo da pređem igru do kraja, a najviše odnos Connora i njegovog starog, jer me zanimalo šta će biti na kraju. Animacije u cutscenama su odlične, nisu vrhunske jer uvijek može i bolje, ali na mjestu su, voice acting također dobar. Neki likovi imaju više osobnosti, neki manje, ali svi glavni likovi su se dobro uklopili u priču. Cijeli taj setting mi je odličan, Britanci i Amerikanci, New York u izgradnji, Boston, "istrebljivanje" indijanaca, eh, jedino mi je taj indijanski jezik bio malo čudan, nije baš zvučan, sama ta imena se čudno izgovaraju, ali dobro, on je tu zbog cjelokupne priče.

Upravljanje brodom je bilo onako, OK, ali nekako mi se nije baš povezalo sa svim time, da Connor odjednom postane i kapetan broda, ruši gusarske mornarice itd itd.. To sam prešao na silu. Dinamično vrijeme mi se svidjelo, kad odjednom počne padati pljusak, setting u različitim godišnjim dobima, snijeg itd.

Ono lošije što bi izdvojio je jahanje konja i zaglavljivanje istog na neki kamen koji ne može preskočiti pa se zgliča na njemu, ili ne može proči između dva stabla, a vidi se da ima mjesta. Dosta puta sam morao skočiti s konja i pozvati drugog ili pak nastaviti trčeči dalje. Također nekad kretanje samog lika i skakanje na kutije ili slične stvari kada uopće to ne želim. To su mogli sasvim jednostavno riješiti samo da su odvojili tipke za trčanje i to pentranje po zgradama. Ovako su stavili da je trčanje i pentranje na jednoj tipki i nerijetko lik sam skače di mu se svidi.

Sad se skida DLC Tyranny of King Washington, igra mi se još AC3  sm1jeh

Eh da, najgore mi je kad se ne mogu skippati creditsi na kraju igre, ali mislim da nikad nisam duže čekao nego na AC3, mislim da su trajali dobrih 10-15 min. Prvi put sam na silu ugasio igru jer nisam znao kako da ih ugasim i na kraju me vratilo na checkpoint prije creditsa tako da sam opet morao čekati  fpalm1

Ocjena - 9.0 / 10
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2013, 01:14:57 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1121 u: Ožujak 15, 2013, 09:15:08 »
Ja 90% creditsa pogledam na You Tubu u HD-u.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1122 u: Ožujak 15, 2013, 09:23:30 »
@the_prodigy odlican osvrt na igru :)
Ja bih ti savjetovao da odigras od starijih nastavaka barem AC 2. Ako joj pruzis sansu, igra bi ti se svidjela. Ma evo meni je u drugom prolasku igra bolja od AC3.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1123 u: Ožujak 15, 2013, 10:37:28 »
Pa to si baš i razmišljam, da li da krenem od prvog dijela ili da idem na drugi. Uz drugi ide i Brotherhood i Reveleations, oni su svi povezani sa AC2?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1124 u: Ožujak 15, 2013, 10:54:45 »
Da.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB