Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 764788 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3690 u: Srpanj 16, 2019, 20:51:02 »
Ne, nego nekaj inovativnije s obzirom na količinu hvalisanja dotične igre.

 kava1 kava1

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3691 u: Srpanj 16, 2019, 20:52:38 »
Ne kuzim sta su trebali napravit, je tipa batman borba, ali kretnje spidermana prilikom borbe su vrhunske

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3692 u: Srpanj 16, 2019, 20:53:40 »
Još je k tome kretanje po gradu odlično izvedeno, al Batman borba mi je meh. Da je 2012. ne bi mi bil problem, ovak je po 10000 put isto. Vjerojatno bum nekad odigral, jer sam se nabrijal zbog onog animiranog na Spidermana, al Insomniac igre i ja nikak da kliknemo, još od doba PS1.

S tim da im je ovo najbliže nečemu kaj bi mogel odigrati.

Offline DeS3InY

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3693 u: Srpanj 17, 2019, 20:05:24 »
Road Redemption
Jako fora roguelite, spiritualni nasljednik dobrog starog Road Rasha. U početku je problem išta napraviti dok se ne uzmu upgradeovi koji vrijede na svim prolazima. Možda čak krenem na 100% achievementa, jako malo igara me navuče na taj potez ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3694 u: Srpanj 18, 2019, 17:21:16 »
Ne znam svaka cast ovom TW vjerojatno je najbojlji, al ovaj setting me ne zanima.

Odličan je... TW igri sada fali tako malo da bude top! Evo jedne velike razloike u ponašanju AIa:
Na ovom videu se vidi njegovo ponašanje na Normal i Legendary, (probao sam ja i na Hard i isto ne baca strijele uzalud). Dakle nije samo nabijanje statsa nego AI čak ima i nešto mozga!

I divna slika terena nakon bitke  sm1jeh
Ovu sam izgubio iako sam došao sa nešto više vojske no igram na Hard i taman mi je trenutno.



Pohvalno šta se sa Blood DLCom može odabrati kolika količina krvi bude vidljiva jer mene je uvijek živciralo šta bi sa tim "krvavim modom" jedinice plivale u crvenom; sada se može odabrat od 0 - 100%!
Tu je i kidanje udova  ;D

« Zadnja izmjena: Srpanj 18, 2019, 17:45:51 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3695 u: Srpanj 22, 2019, 21:39:24 »
Toliko sam se uživio u Total War da sam za večeras skinuo Red Cliff film da pogledam i baš prati lika sa kojim igram...
Ovaj trailer me natjerao da uzmem Liu Bei za prvu kampanju... Muzika ubija!
Napokon Total War gdje je totalno zanimljivo znati likove i imaju osobnost! Kao i mnogi generali i rođaci!
Niti mene nije zanimala ta Kina, ali toliko je dobro napravljeno da baš uživam! A toliko sam se ufuro da igram pirata i grize me šta ću tek kupit sljedeći mjesec na plaći jer ljudi su definitivno zaslužili!

Vizualno, predivno!!  ave1




Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3696 u: Srpanj 23, 2019, 08:32:18 »
Jedna bitka koju sam snimio kao John Woo

Total War: Three Kingdoms - YouTube

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3697 u: Kolovoz 24, 2019, 18:56:53 »
MGS 5.
Jeben prolog kao i MGS Ground Zero.
Samo sam totalno zahrđao, malo mi fali mašte kako preci pojedinu misiju.
Slabo igram vec godinama.

Offline Alnor

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3698 u: Kolovoz 25, 2019, 11:09:28 »
Ja igram CoD:Modern Warfare 2v2 mod na ps4 od petka i oooodličan mi je. Napokon su slozili novu grafiku i poboljsali gameplay, odlican je. Nisam igrao (kupio) cod od prvog black opsa, više sam bio za battlefield, no mislim da ću ovaj cod kupiti na dan izlaska. Samo da su dobre mp mape i coop misije.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3699 u: Rujan 01, 2019, 00:31:52 »


Zaigrao Blair Witch i kao ljubitelj horora ekstra sam zadovoljan! U trailerima ovo sa psom mi je djelovalo meh, alil baš je fora i drugačije... Nema jump scareova do sada i atmosfera ubija!
Vjerovatno prestajem igrat i za pet dana ju kupujem i to radi razloga dole...

Pitam se koji kurac je ljudima da davaju nule i kritiziraju igru jer nema akcije, nema minimape, ne vodi ih za ruku...

I onda seremo po Ubisoftu i sličnima šta rade priglupe igre! Noramlano da će raditi to jer bi ih debili inače razapeli ako bi morali uključit mozak na tri sekunde da vide da idu u krug, da pročitaju nešto i slično!

A ni neki "recenzenti" nisu ništa bolji...

« Zadnja izmjena: Rujan 01, 2019, 00:36:31 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3700 u: Rujan 01, 2019, 05:07:59 »
Recenzije me nakon Days Gona uopce ne zanimaju. Mislim da je Blair Witch zakon, samo sto ja takve igre ne mogu igrat pa gledam prohode

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3701 u: Rujan 01, 2019, 10:10:17 »
Zašto nemožeš igrat? Ako koje igre imaju atmosferu to su horori, pogotovo ako su odlično napravljeni poput ovog!

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3702 u: Rujan 01, 2019, 14:14:28 »
Ne mogu jer me strah nazalost. Probao sam Outlast, Alien Isolation, RE 7...odlicne igre al mene je to tak trta igra da ga jebes.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3703 u: Rujan 01, 2019, 14:35:56 »
Možeš igrat zmiju, nije strašno  cer1njo
Samo je strašno šta te žena stalno davi sa porukama i pozivima! Pa nisi u birtiji jbmu! Pravi horor!

BW - YouTube

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3704 u: Rujan 01, 2019, 14:49:00 »
E to je horor kad te zena zove xD