Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 779951 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sepa

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #165 u: Travanj 25, 2012, 13:46:45 »
Pocea igrat The Walking Dead.Odlicna igra.Jel ima naznaka kad izlazi Episode 2?

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #166 u: Travanj 25, 2012, 14:19:23 »
Prešao sam The Walking Dead i igra je fenmonalna. Fantatična virtualna interaktivna serija odlične atmosfere i likova. Voice acting odličan..ma sve. Yesterday je također odličan, ali The Book of Unwritten Tales je nešto posebno...predivan rukom crtani svijet, odlični 3D likovi, Voice acting te priča i naravno, odličan humor... Tako te uvuče u svijet da je to strašno. A šta je najbolje čitao sam da traje oko 20 sati...







A ova mumija..razgovor sa njom..špreha..ma strašno  ave1  cer1njo

« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2012, 14:50:44 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #167 u: Travanj 25, 2012, 15:35:22 »
Joj predobro, kad završim The Walking Dead bacam se na  The Book of Unwritten Tales.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #168 u: Travanj 25, 2012, 15:48:44 »
Obavezno. Ne mogu se skinut sa igre. Kakva priča, kakav humor!! Igram, smijem se, uživam u priči... Mozgalice su logičke i ne smaraju - na adventure gamers siteu je dobila skoro pa maksimalnu ocjenu...

 Evo primjer dvojice koji igraju fantasy MMO RPG igru.... kod njih je fantasy pojam našeg svijeta pa kažu odličan  fantazijski MMO RPG bez zmajeva, goblina i slično.... Ful je zadovoljan jer će mu fiksalna godina dobro završit i uživa u porezima.... I to su se pohvalili da igraju online sa šest igrača, (jedan je otišao na wc)  cer1njo ave1


*konzola za igranje  cer1njo

I nakon šta poćakulamo sa "kompjuterskim frikovima" doznamo do kojeg su lvla došli i slično, (jedan je lvl 42, drugi lvl 40  cer1njo) naš junak nam nešto kaže

« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2012, 15:57:15 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #169 u: Travanj 25, 2012, 16:17:12 »
Baš se vidi da igra rula atmosferom i likovima.

Igram The Walking Dead također vrhunska igra, atmosfera zombiji ma savršena igra.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #170 u: Travanj 25, 2012, 16:43:59 »
Ovaj dio sa MMO RPGom fantastično pokazuje odnos kupac - izdavač.... - puno bugova, lagg, loši serveri, nekompletni proizvodi.... A igra se zove WOB. Ja sam oduševljen!!

Kakva igra. Ovo je savršenstvo!!
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2012, 16:56:55 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #171 u: Travanj 25, 2012, 17:07:31 »
Vidim da se u The Walking Dead mogu donosit odluke, bogzna jel će bit utjecaja na druge epizode?

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #172 u: Travanj 25, 2012, 19:07:42 »
Ovdje sam se najvipe namučio... Treba pogodit tri boje za redom na "kolu sreće" ali prije treba ispitat "showmana" da vidi koje će to boje biti u kristalnoj kugli... Uf..... Doznaju se prve dvije jer ima se vremena pitat samo pet pitanja dok treća mora ići na blef nakon eliminiranja dvije mogućnosti... Ali zlato je osvojeno i može se dalje...  ;D

Pred kraj drugog chaptera od njih pet... 6 sati i 37 minuta


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #173 u: Travanj 26, 2012, 13:44:24 »
Prešo sam The Walking Dead ave1 ave1

Danas počinjem igrat The Book of unwriten tales.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #174 u: Travanj 26, 2012, 18:01:46 »

Krenuo sam igrat The Book of Unwritten tales, predobra igra.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #175 u: Travanj 27, 2012, 09:18:37 »
I kakav ti je? Ja sam na trećem chapteru i postaje nešto teže jer treba igrat sa tri lika i kombinirat

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #176 u: Travanj 27, 2012, 12:36:05 »
Ma igra je preodlična. Likovi su zakon. Još sam u prvom chapteru i baš mi se sve sviđa. Ima humora, ono kad onaj razgovara s svojom mamom na onom zmaju ja sam krepo od smijeha. Atmosfera je odlična, grafika mi se sviđa. I ima stvarno zakon stvari, recimo ono kad trebaš nahranit smećem onog robota pa da uhvati štakora. Onda kad je Wilbur išao škarama odrezat bradu onom patuljku, pa kad je bila ona muzika iz horora.
Prezadovoljan sam igrom, inače s space tipkom se aktivira hint na sve predmete.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #177 u: Travanj 27, 2012, 13:06:04 »
Ni jednom nisam koristio to niti gledao walktrough na netu. Kada dođeš u grad ćeš vidjet smjeha. Ne sjećam se na koju sam se igru baš smijao..ma preodlično.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #178 u: Travanj 27, 2012, 13:08:25 »
Zakon mi je bio razgovor s onom mumijom, nešt kaže pa odma to isto i zaboravi.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #179 u: Travanj 27, 2012, 15:19:07 »
Vidjet ćeš kada dođeš u sunken temple... Mrak.




___________

I sada meni nije jasno kako se ova igra nije našla na nijednoj listi najboljih avantura prošle godine!? Pojede sve moguće avanture koje sam ikada vidio i zaigrao. Svojom atmosferom, mozgalicama, pričom i likovima. Ali stavljaju se naslovi od EA/Activison i sličnih kompanija...

« Zadnja izmjena: Travanj 27, 2012, 15:29:46 od doktor1 »