Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765544 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #270 u: Lipanj 14, 2012, 01:18:56 »
Nakon 11 godina i po treći put igram ovo remek dijelo. Krivac je naravno nedavno izašli treći dio. Svakog detalja originalne igre se sjećam i hvata me nostalgija. Čak ne smeta "nespretna" (ne)preciznost i tadašnje teksture i poligoni. Apsolutno savršena glazbena podloga. Skužio sam da koliko god mi je tada rulalo čitanje stripova da sam više manje preskakao to. Prošao sam ~Part I~ u jednom dahu.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #271 u: Lipanj 14, 2012, 12:28:35 »
Budem i ja nakon što pređem 3 prešo još jednom 1 i 2. Pogotovo dvojku koja je savršena, bolja i od 1 i 3.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #272 u: Lipanj 14, 2012, 12:32:43 »

Odigrao demo i nakon presude mislim da ću ovo kupiti.Igra mi užasno vuče na Socom4 a po grafici kao uncharted 3 tko bi rekao.Svaka pohvala.Tko voli igre poput socoma4 evo mu još jedne dobre.

Offline Lollik

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #273 u: Lipanj 14, 2012, 12:45:23 »
nabavil i ja diablo 3

moram priznat da me drzi neki "meh" osjecaj, ali mislim da cu je igrat dugo..pogotovo kad auction house zazivi.

upravo sam prosao skeleton kinga i jos je svjeza radnja, pa me nije zaintrigirala previse, ali mislim da ce se to uskoro promijeniti
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #274 u: Lipanj 14, 2012, 21:15:58 »
Ja isto namjeravam prije trojke Maxonju jedan i dva. Samo ne znam kad ću trojku igrat jer ju se objim pokretat uopće na ovom kompu, kao i većinu igara u zadnjih par mjeseci, jer znam da više od ove godine praktički nema igre koja će mi ići na max detaljima  cry1 fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #275 u: Lipanj 16, 2012, 12:17:45 »
Skida se
« Zadnja izmjena: Lipanj 16, 2012, 16:07:55 od Kole »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #276 u: Lipanj 17, 2012, 11:04:39 »
Došao do četvrtog chaptera u Binary Domain... Igra je fantastična... Od prezentacije, priče, likova, grafike, (roboti izgledaju fantastično kao i likovi) do vrhunskog napucavanja. Robotima lete djelovi, kidaju se ruke, noge, oni puze, uzimaju ponovno oružje, bacaju se u zaklon...
Totalno podcjenjena igra koja bi bila više razvikana da je kakav izdavač EA ili slična kompanija....

Preporuka svim ljubiteljima TPSa, dobre priče i prezentacije...



« Zadnja izmjena: Lipanj 17, 2012, 11:15:24 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #277 u: Lipanj 17, 2012, 17:22:48 »
Meni je na listi prioriteta. Šteta samo što me totalno pukla nostalgija i htio bih odigrati ponovno Max Payne 1, 2, Jedi Knight 2, Kedi Academy, Gothic 1, 2, Test Drive Unlimited.... ono, igra mi se pecto toga, i to samo igre koje sam već i po više puta završio, a gdje su ovakve nove  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #278 u: Lipanj 19, 2012, 13:58:17 »
Završio Binary Domain. Igra je fantastična. Priča je vrh, likovi su također tu. Ma sve kao šta sam već rekao. Kraj odličan... U isčekivanju nastavka.. (zbog kraja je 100% sigurno da nastavak dolazi).

Totalno podcjenjena igra na "profesionalnim" gamer stranicama!

Sada je već solidna lista pređenih igara ove godine.....

LA Noire
Batman AC
Alan Wake
Splinter Cell Conviction
Mass Effect 3
The Witcher 2
Assassins Creed: Brotherhood
Skyrim
Yesterday
The Walking Dead: E1
The Book of Unwritten Tales
A New Beginning
Gray Matter
Max Payne 3
Binary Domain

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #279 u: Lipanj 19, 2012, 17:43:53 »
Krenuo igrat Lego Star Wars, odlična igra. Nisam mislio da će mi tak valjat.

Offline LukaM 110

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #280 u: Lipanj 19, 2012, 18:37:00 »
Je lego star wars je vrh

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #281 u: Lipanj 19, 2012, 19:17:16 »


Afterfall: InSanity - Enviro Trailer 2011 - YouTube


____________

Dojmovi nakon sat, dva igranja... Početni, jako pozitivni...






Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #282 u: Lipanj 19, 2012, 22:39:25 »
Dakle nakon, kakvih sat vremena provedenih u igri dojmovi su sljedeći....

U "nuklearnom bunkeru" u kojem ljudi žive, (nešto tipa Fallout) šalju vas na jednu razinu gdje su se ljudi počeli čudno ponašat. Vi ste Albert, psihijatar koji pomaže ljudima preživiti u tim bunkerima na psihičkoj bazi....



Igra je jako atmosferična.... Nakon samo kratko vremena se radujem šta iz mraka poput ovog



 u kojem mi pomaže samo mala lampica ispod ramena, ugledam mjesto sa donje slike, malo osvjetljeno no u kojem se i dalje ne osjećate sigurni radi odličnih zvukova, padanja cijevi i glasova...,



no ubrzo opet doalzi tama i strepljenje za vlastitu glavu


.................

Kontrole su dobre, i još nisam promjenio puno oružja, ali moram reći da je melee borba mlaka i nije baš nešto, no to mi ne smeta zbog igrine atmosfere i priče koja me zanima... A itako sam čitao da ima oružja posle, tako da mogu preći preko melee. Tko je igrao Dead Space ovo je vrlo slično...
Jedna stvar šta mi se je dopala....
"Fear factor" -- pošto igramo ulogu psihića, našeg protagonista pukne panika kada se nešto iznenadno dogodi ili nas zaskoči neprijatelj, (kada se cilja crosshair se lagano trese dok vlada panika...) ljepo i zanimljivo jer nismo bedesmadafaker..

Na slici dolje je kontenjer pao preda mene i Albertu su u tom trenutku mogle poslužit i pelene jer se usro ko grlica...



Tu još imamo i naš vjerni PDA, koji je prepun informacija, hakerski alat..... dok za vrijeme trčkaranja okolo isti se nalazi na desnoj ruci te time i prikazuje i zdravlje našeg junaka. HUDa nema, on se pojavi samo kada promjenimo oružje ili dođe neka interakcija sa objektom...







ili se može koristit kao GPRS....



Grafički igra izgleda odlično, detaljne teksture, i puno detalja po okolini....








______

Fora..... sve oko nas piše na ovom nekom ruskom, ukrajinskom, kojem već....


__________________

Igra je recimo na Gamespotu dobila 6.0 ocjenu, dok su komentari ljudi koji su je igrali i više nego pozitivni, a to za Gamespot je jedan dobro napisao... "Anonimni studio i izdavač - ocjena 6.0; EA, Blizzard igre - ocjena 8.0/9.0"....

Eto toliko... I da igra se igra noću jer je horor..........
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2012, 22:54:12 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #283 u: Lipanj 20, 2012, 10:09:56 »
Kak ja nisam ni čuo za ovo?  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #284 u: Lipanj 20, 2012, 10:38:12 »
Nisam ni ja do jučer ujutro.... A igra je odlična. Čuo bi za nju da je izdavač kakav Ubisoft, EA i slični, ali ovako štanga. Ali akda se malo pokopa po netu u potrazi za žanrom koji ti se trenutno igra, svašta se nađe...



Samo je nezgodno šta trebam čekati noć da igram, a baš bi igrao....  ;D
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2012, 10:43:35 od doktor1 »