Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 776467 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #510 u: Rujan 16, 2012, 01:49:04 »
@Cole - možda i da, ali mislim da ću prije Max Payne trilogiju gdje me prvi dio čeka već mjsec ili više  shy1

A Black mesu ću skinuti kad dođe na Steam. ljepše mi je, navikao sam se na to čudo shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #511 u: Rujan 16, 2012, 01:52:16 »
Riješio danas tj sad Spec Ops The Line. Šta reći. Igra mi je odlično sjela. Napucavanje, priča, likovi. Fantastično. Pogotovo kad Nolan North posuđuje glas Walkeru. Ima par shocking scena koje su brutalno izvedene. Grafika isto odlična. Preporučam svakako.

9.0/10

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #512 u: Rujan 16, 2012, 10:58:14 »
SPLINTER ILI HITMAN!!!  cer1njo


Šta si mu dao tako tešku odluku, treba se sad moći odlučit između toga dvoje ;D
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2012, 11:00:53 od Praetorian »

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #513 u: Rujan 19, 2012, 12:30:45 »
PES 2013 - hahahah pokrenem igru, i kad se pojavio menu, počne
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial (Assim você me mata)
. Uglavnom, zadnjih godina nisam previše aktivni PES/FIFA igrač. Znači onoliko koliko igram, igram s burazom (no tko je bolji).
Prvi dojam nije loš, ali nije ni odličan. Cijelo vrijeme imam dojam da je igra usporena. Znači kao da igram sa medicinkom umjesto nogometne lopte. Isto tako igrači Real Madrida se kreću kao da su 15 minuta prije tekme jeli vola od pola tone.
Moja konfiguracija računala je po meni zadovoljavajuća. Koja god igra izađe uvijek imam nešto između minimalne i preporučene ( to vrijedi i za Crysis/GTA 4 itd). Ali igra je jednostavno usporena, lopta je teška, igrači su kao košarkaši.
Što se tiče gamepada, to je sranje od 60 KN. Vjerujem da je doživljaj bolji na xbox chillstream.
Definitivno konačnu presudu mogu donjeti tek kad vidim mrskog konkurenta FIFA 13 (obožavao sa predhodnu, i smijao se/plakao na predhodni PES).
Pohvalno je što su mi kontrole na gamepadu automatski posložile kako ja želim (za razliku od prošle FIFA-e).

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #514 u: Rujan 19, 2012, 18:01:05 »
Eto, kad pojma nemaš  cer1njo
Start --> System settings ---> Game speed staviš na +2 jer je to normalni setting :)
Stavljeno je na 0 default :P
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #515 u: Rujan 19, 2012, 20:58:51 »
e jbg nisam znao da igru sam moram ubrzavati, ipak sam ocekivao da je to samo od sebe sređeno. To je valjda kao kad u codemastersovim igrama koristis flashback. Malo ubrzaj, premotaj nazad, pa opet ubrzaj itd

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #516 u: Rujan 19, 2012, 21:04:32 »
Meni je najbolja default brzina.

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #517 u: Rujan 19, 2012, 21:13:04 »
Meni je to presporo i tromo kako on kaže, ipak je ove godine veliki naglasak na brzini igrača i same igre, ali uvijek zaborave napomenuti da je brzina promjenjiva na Game speed settings. Promijeni, bolje je 100 puta  sm1jeh
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #518 u: Rujan 19, 2012, 23:25:17 »
Jep baš sam noob, promjenio brzinu i odmah igram drugačiju igru. Večeras odigrao 3 utakmice, vrlo pozitivan dojam

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #519 u: Rujan 20, 2012, 01:30:44 »
Eto, kad pojma nemaš  cer1njo
Start --> System settings ---> Game speed staviš na +2 jer je to normalni setting :)
Stavljeno je na 0 default :P

Na 0 je najbolje igrat, daje dozu realnosti. Meni posebno pes 2012 nije valjao jel se prebrzo dođe do gola, sve se prebrzo odrađuje baš kao i u fifi. Ali u PES2013 je totalno drugačije, dosta usporenija i puno bolje. Kaže infomark sutra im stiže i u petak je kod nas. Da jbože  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #520 u: Rujan 20, 2012, 01:32:59 »
Odigrao 5 tekmi i izbrisao igru, neću ništa loše napisat, ali jednostavno mi se ne sviđa Konamijeva vizija nogometa.
I kakvi su to izbornici, kao za dječji RPG  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #521 u: Rujan 20, 2012, 01:34:52 »
Jedva čekam petak da počnem MLO i s frendovima online rokat  ave1 ave1

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #522 u: Rujan 20, 2012, 14:03:25 »


Avantura koja je imala potencijala, ali je djelomicno unistena zbog traljave izvedbe.
Animacije likova (opcenito motion capture) iz treceg lica su katastrofalne, kao da im je netko u dupe nabio objekt nepoznatog podrijetla. Lip sync, glasovna gluma itd. Sama sreca da postoji FPS pogled i tada postaje igrivo. Prica tj. slucajevi koji se istrazuju su relaivno zanimljivi i to je jedini razlog zasto jos igram igru. Gameplay je klasican kao u vecini pnc avanturama tog tipa. Istrazivanje, prikupljanje dokaza, kombiniranje raznih itema iz inventorya, analiziranje svega prikupljenog i donosenje racinalnog zakljucka koji pokrece radnju prema naprijed.
U jednom trenutku cak dobijete kontrolu nad psom od Holmes-a i to je definitivno jedan od najgorih i najbesmislenijih trenutaka u gamingu u zadnjih nekoliko godina. Holmes hoda za psom koji skuplja objekte, otvara vrata, podmazuje i gura zahrdjale poluge. Pas je pametniji od gazde koji slovi za nekog genijalca  fpalm1 cer1njo
Zeljan sam bio avanture koja na realistican i autentican nacin pristupa raznim problemima tog doba, samo kaj se najvise problema nalazi u igrinom kodu. Kojih 60% bi dao i to dok sam dobre volje...


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #523 u: Rujan 20, 2012, 14:28:05 »
Animacije likova (opcenito motion capture) iz treceg lica su katastrofalne, kao da im je netko u dupe nabio objekt nepoznatog podrijetla. Sama sreca da postoji FPS pogled i tada postaje igrivo.

Znači Oblivion sindrom  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #524 u: Rujan 20, 2012, 14:34:20 »
Jos gore, bas nervira  cer1njo