Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 777121 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #525 u: Rujan 21, 2012, 00:20:19 »
Krenuo Hydrophobia Prophecy



Vidim da ima 3 acta, a već sam završio jedan u manje od sat vremena tako da bi se dala proći u jednom dahu, ali sam zeznuo, kasno krenuo igrati, i sad mi se već spava, tako da ću sutra nastavit i završit :losost:
No sviđa mi se, fizika vode je genijalna, voda ima masu, nešto do sad neviđeno u igrama
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #526 u: Rujan 21, 2012, 19:38:21 »
Kakvo govno od igre ajme, izbrisao nakon 15 minuta jedva provedenih u igri.

 cer1njo cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #527 u: Rujan 21, 2012, 21:26:31 »
To i je problem, prvih 15 minuta jest govno  cry1

Ma nije igra remek djelo, evo prošao ju, ali je gameplay zbog te vode poprilično zabavan i originalan. Iako je to moglo biti puno bolje iskorišteno. Ja imam recimo dvije zamjerke. Prva je preloš voice acting i likovi općenito. No glas glavnog lika, pa ja mislim da nisam gori voice acting čuo nikad, ali baš NIKAD. Tukao bih ženu koja je davala glas glavnom liku  cry1
A drugo - igra djeluje kao tutorial. Tj, riječ je o jako kratkoj igri (ja ju prošao za manje od 4 sata), a do samog kraja se dobivaju novi skillovi ili municija koja pak otvara razne mogućnosti. Doslovno do samog kraja konstantno nešto novo dobivaš i onda kada sakupiš sve i imaš lude mogućnosti - kraj. Trebali su to nekako u prvih pola sata maksimalno sat strpat, te onu glupu manipulaciju vodom maknut, ili samo nju eventualno dodati tada kada su dodali, i bilo bi super, ovako nema onog gameplaya kada imate sve i hrpetinu mogućnosti te se sada nadmudrujete sa drugima i okolišem.

dobro:
-fizika vode
-gameplay
-atmosfera
-grafika

loše:
-likovi
-voice acting
-kratko (uvjetno rečeno jer za cijenu koliko košta se dobije sasvim solidna količina zabave)
-krivulja napredovanja koja je ovaj put nedovoljno strma


Sve u svemu, ja bih ju preporučio, no treba proći pored tih 15 minuta  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #528 u: Rujan 21, 2012, 22:24:47 »
Ova igra me uopće ne privlači cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #529 u: Rujan 21, 2012, 23:15:04 »
Nije ni mene, ali bila je jeftina, i Lauš ju je nahvalio pa rekoh, ajde, ako Lauš kaže...  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #530 u: Rujan 22, 2012, 19:44:01 »
Batman: Arkahm City GOTY Edition

Prešao sada po treći put ovaj vrhunski naslov i DLC koji mi je dobro sjeo. Nema se o DLC-u šta previše za reći
jer traje 2 h ali bitan je jer otkriva dvije zanimljivosti koje će utjecati na potencijalni nastavak.

Ne čitati spoiler ako niste igrali!!!


Black Mesa


Odličan primjer kako trebaju izgledati HD remakeovi. Grafika oduševljava, posebno teksture koje su jako detaljne
tako da se bez problema da pročitati šta piše na nekom zidu, plakatu ili vatrogasnom aparatu. Usudio bih se
reći najljepša igra na Source-u. Zvuk je također poboljšan, a tu su i neke preinake u gameplayu...
Sve ostalo je, da ne trambunjam dalje bespotrebno, klasični HL.

F1 2012


Za razliku od mnogih usera ja s igrom nemam nikakvih problema tako da uživam. Najveća
pohvala ide fizici koja je 10x bolja. Napokon se osjeti da bolid ima težinu, i ne ponaša se više ko na ledu.
S druge strane, fali izazova jer se ova Formula puno lakše vozi od prethodne, ali mogu  preko tog preći.

Ono preko čega ne mogu preći je nebalansirani AI. Recimo Melbourne; 2/3 staze voze OK pa onda polude.
Trebam li reći da opet ne znaju preticati? Ne usude se ni trunke riskirati ko da im je cilj samo završiti
utrku, a ne se što bolje plasirati. Još jedna stvar, na kvalama u Melbourne budem 17. sa FI i ok, zadovoljan plasmanom.
Na samom startu utrke, u prva dva zavoja evo mene na 4. mjestu iza Alonsa. Ne znam, voze ko da zagrijavaju gume
tih par zavoja, a nakon toga krenu ko s mlaznim pogonom. Žalosno je da se ista stvar događa i na Expert (vozim na Professional).

S grafičke strane opet banana. Teksture bolida možda trunku bolje, a osvjetljenje katastrofa ko prošle godine.
Srećom, postoje modovi pa će se srediti no već iritira taj bezobrazluk onih dvojice majmuna
kojima je vrhunac već tri godine pričat o toj kiši i promjenjivim uvjetima na stazi.

Borderlands 2

Probao vidjevši da je dobro ocjenjen, ali meni je svejedno bljak. Igra ko da je napravljena
za američku dječicu koja bi igrale nešto di se puca a da nije CoD. Jednostavno, nisam u sat igre pronašao ništa
zabavnom nutra. Što je najgore, podsjeća me na onaj ispljuvak Bulletstorm koji mi je nešto najiritantnije što
sam u zadnjih 5 godina igrao.

No, to sam samo ja i vjerujem da će se nekom drugom svidjet pa nek uživa.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #531 u: Rujan 22, 2012, 21:01:36 »
Što je najgore, podsjeća me na onaj ispljuvak Bulletstorm koji mi je nešto najiritantnije što
sam u zadnjih 5 godina igrao.

Sve je bilo OK dok nisam došao do ovoga cry1
Meni je Bulletstorm jedan od najboljih FPS-ova ikad. Ne znam, savršen je, iam sve što dobar FPS mora imati. Zabavna oružja, još zbavnije napucavanje, i male i brze i velike i trome neprijatlje te gigantske bossove + super grafiku te onaj skill kill vrag koji samo tjera igrati igru što maštovitije. Ne znam što fali igri, iz moje perspektive, baš ništa
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #532 u: Rujan 24, 2012, 04:59:48 »
 

# Počeo napokon Borderlands i to sa svim DLC-ima, neznam zašto sam toliko odgađao igranje ovog remek dijela. Sada odigrao u komadu 4 sata.
# Nakon početnog isprobavanja nove Codemastersove F1, krenuo vozit karijeru, zasada radi dobro.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #533 u: Rujan 24, 2012, 08:29:06 »
Borderlands 2 - puno bolji od jedinice, najviše zbog likova, priče, (a kažu i da je raznolik) i borbe.... nvidia fizika prezentaciju uvelike boboljšava



F1 2012 - brum brum

« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2012, 08:32:24 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #534 u: Rujan 24, 2012, 11:21:51 »




Prva je za razbibrigu a druga jer sam se zaželio nakon šulajanja po Deus Exu pucanja. I mislim da će mi igra sjesti kao budali šamar. Odigrao za sada jednu misiju samo, ali strašno mi se sviđa izostanak ikakvog HUD-a (osim ako ga se zatraži pritiskom na tipku), te je ovo prva igra ikad valjda gdje sam baš zbog toga isključio subtitlove. Uvijek ih imam jer nekad ne čujem nešto tipa od ekslopzije, no ovdje sam odlučio baš tako igrati, što realnije. I paše mi što nema nikakvih collectiblesa i čega ne jer samo želim, kako to MTR (ili je Ther bio? shy1) kaže - p00cat  ;D

BTW - ako je netko igrao, može li mi dati mali savjet - odigrao sma prvu misiju na normal i poprilično je lako bilo, pa me zanima dali da počnem na hard dok još nisam odmakao dalje, ili je stvar prve misije koja je uvod a kasnije postane teže?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #535 u: Rujan 24, 2012, 11:33:10 »
MTR dok ga je drzalo FPS ludilo, ali to je interna spika pa je moguce da sam i ja koji put spomenul  cer1njo

Obavezno Hard, normal je za pice + AI je mutav do bola  :P

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #536 u: Rujan 24, 2012, 11:41:44 »
Da, i čini mi se, tj ako se nastavi ovako bit će jadno. A nikad ne znaš sa tim težinama, ja uvijek za prvi prolazak svake igre stavim srednju težinu, ili ako ih je tipa 4, onu malo višu i uglavnom mi odgovara tako. No ima iznimaka koje su prelagane na normal (kao ova čini se), no ima ih koje su bome i skroz zaribane na istoj težini pa nikad ne znaš. OK, počinjem opet na hard thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #537 u: Rujan 26, 2012, 23:16:57 »
Malo da ostavim neke dojmove... u zadnjih par dana odlučio sam intezivnije voziti GTR2.. nisam znao kaj bi bilo najbolje pa sam odlučio voziti - 24h races  kuul
Od 4 utrka uspio odvoziti jednu do kraja i to danas. Završio 12/22. I drugi u klasi. Od dva  cer1njo
Vozio sam Gillet Vertigo Streiff... I ovim putem se zahvaljujem Igzyyu kaj mi je ukazao na taj auto i mogu reći da mi super leži. Istina, drkam bezveze po setupu al sam nekaj uspio namjestiti  ;D
Namjestio sam na sat vremena vožnju. Event je bio 24h Monza. Malo sam se pred kraj počeo izvrtavati, umor je počeo djelovati i padala je koncentracija  cer1njo cer1njo

Što se tiče nesreća, glupi AI je kriv, ali nije bilo ništa strašno. Malo napred, malo iza, ali nikaj kaj se nemre popraviti.
Jako zabavno je bilo i jedva čekam sutra novi race  :P

stavio bi slike, ali mi nije nikaj screenshotao. Bum sutra stavio  kadt1kažem

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #538 u: Rujan 27, 2012, 00:26:58 »
U sat vremena gubiš koncentraciju, kaj bi bilo u 24?  :P cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #539 u: Rujan 29, 2012, 12:21:27 »
Igram Fifu 13, uglavnom Online jer je prezarazno za igrat. Igra je vrh nogometnih igara, stvarno svaka čast EA. Jedina zamjerka mi je malo brži gameplay, volio bih da je malo sporiji.