Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765661 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #960 u: Siječanj 22, 2013, 22:29:53 »
Ja sam prešao samo F.E.A.R. 1, ove ostale nisam zbog straha cer1njo ;D
Baš me zanimaju tvoji dojmovi o 2 i 3 ako ih budeš igrao shy1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #961 u: Siječanj 22, 2013, 22:58:22 »
Ako? Bit će gotovi ovaj mjesec. Već sam na preko pola Perseus Mandatea a danas ga tek počeo  ;D


BTW - dobar je. Najmanje strašan od tri koja sam do sada (od)igrao ali je akcija luda, novi kul neprijatelji i jedno zakon oružje. Također lokacije su sličnije originalu nego Extraction pointu.
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2013, 23:02:35 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #962 u: Siječanj 22, 2013, 23:12:41 »
Ovo ako je bilo ako ne odustaneš ko ja  ;D
Ja i horori u igrama baš i ne idemo cer1njo ( dok horor filmove volim).
Al nešto imam želju opet igrat F.E.A.R., prvi dio mi je bio odličan. Bullet time je odlično funkcionirao i super izgleda.  A i sam si naveo da igra nema ono debilno obnavljanje energije, već moraš koristit medic packove, old school i to mi se sviđa. Dok u današnjim igrama  kad te rane odeš iza covera dok ti se health obnovi...to mi je glupo.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #963 u: Siječanj 22, 2013, 23:24:43 »
Prvi mi je daleko najbolji/najkvalitetniji.
Ekspanzije su mi bile smeće. Dok dvojki i trojki nešto jako jako fali. Nemaju mi tu atmosferu iako su dosta dobri šuteri zapravo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #964 u: Siječanj 22, 2013, 23:30:41 »
Smeće?  cry1

Da su lošiji od prvog, da, ali baš smeće... ne bih rekao. Ni blizu. Osim smećaste priče Extraction Pointa (onu Perseus Mandatea ću tek vidjeti), ali su bome jako zabavne, kažem, Extraction point je i strašniji od originala i to puno.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #965 u: Siječanj 23, 2013, 04:26:30 »


Instalirao Misery... Imerzivno, atmosferično, ljepo i teško, teško, teško.... Prerađena fizika oružja, dodani efekti, obavezno spavanje, hranjenje, konzumiranje vode, tableta, aditiva, metaka i oružja ni za ljek, skupo.... Lov na artefakte se itekako isplati jer donose veliku količinu novca...



Teksture u cijeloj igri su jednostavno nevjerovatne.....

« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2013, 04:32:25 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #966 u: Siječanj 23, 2013, 10:16:37 »
Nisam shvatio - to je jednostavno neki overhaul igre ili je riječ o nečem skroz novom?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #967 u: Siječanj 23, 2013, 13:40:21 »
To je mod za Stalker Call of Pripyat.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #968 u: Siječanj 24, 2013, 18:35:30 »
Da, kužim da je mod ali me zanima je li riječ o grafičkim i ostalim promjenama koje je doktor naveo u već postojećem svijetu, ili je riječ o nekim novim misijama/lokaciji

Inače, Perzejev mandat je skončan  cer1njo

Već sam se pošteno zaputio u dvojku



Dobra je igra kao igra ali kao F.E.A.R., za sada sam (a mislim da će i do kraja biti tako), razočaran. Kako je Cole rekao, skroz drugačija atmosfera, ali i osjećaj napucavanja i borbe. Tj osjećaj samog pucanja je dobar i sličan jako prethodniku ali su prostori puno skučeniji i iako ima više objekata imam dojam da je manje interakcije. Tipa u prvom dijelu kada bi grunula bomba, doslovno bi sve po sobi se razletilo, ovdje nije baš takav slučaj. I onaj slo-mo je čudan, nekako manje zadovoljavajući nego prije. Ugl imam dojam kao da je riječ o drugoj igri ili da je skroz drugi tim radio igru.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #969 u: Siječanj 24, 2013, 22:29:40 »
Da, kužim da je mod ali me zanima je li riječ o grafičkim i ostalim promjenama koje je doktor naveo u već postojećem svijetu, ili je riječ o nekim novim misijama/lokaciji



Evo tu imaš o modu Features (Version 2.0) - What's new? - : MISERY Mod for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Mod DB.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #970 u: Siječanj 24, 2013, 22:56:34 »
 hug1

Inače taj serijal mi kao i F.E.A.R. čeka igranje već jako dugo, pa zato pitam
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #971 u: Siječanj 25, 2013, 08:45:25 »
Da, kužim da je mod ali me zanima je li riječ o grafičkim i ostalim promjenama koje je doktor naveo u već postojećem svijetu, ili je riječ o nekim novim misijama/lokaciji


Evo lista promjena u Misery modu pa čitaj...
(ovo gore je 2.0 i to nije vani, a i ta lista se odnosi samo na promjene naspram 1.0)

Nemoš ti jedan STALKER doći među njih deset i pobit ih kao od šale, svaki metak je bitan kao i hrana i ostale namirnice jer je to ipak područje opustošeno radijacijom i ostalim STALKERIMA. Fizika oružja je promjenjena, vizualna prezentacija i atmosfera dorađeni, potrebno je jesti, spavat, piti, lječiti se..

Uglavnom preživljavanje.....

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #972 u: Siječanj 25, 2013, 12:25:28 »
Odigral Dead Space 3 demo. Prosječni TPS, nema ni h od horrora u igri. Prema demu 50/100. Zzzzz.

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #973 u: Siječanj 25, 2013, 12:26:14 »
Na boxu ili na PC-u?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #974 u: Siječanj 25, 2013, 12:27:20 »
Eks bawks.