Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765919 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #975 u: Siječanj 25, 2013, 12:31:44 »
@Shimmy eto @doktor ti je stavio za 1.0 verziju pa si pročitaš, 2.0 tek treba doći ja sam se malo zaletio. Ja sam igrao s tim modom davno, ja mislio da je 2.0 već izašlo...
 
Sad ne znam jesi ti igrao prije koji Stalker?
Ako nisi, ja bith ti savjetovao da prvo igraš bez modovova. Iz razloga što je igra i bez modova dosta teška i izazovna, a i da vidiš kak igra izgleda u originalu, vjeruj mi odlično thumbs1
Znači najbolje ti je da kreneš s prvim Stalkerm Shadow of Chernobyl, i OBAVEZNO stavi zadni patch!
Ako te igra uspije uvući u svoj svijet, vjeruj mi nećeš ostati razočaran.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #976 u: Siječanj 25, 2013, 12:54:35 »
Odigral Dead Space 3 demo. Prosječni TPS, nema ni h od horrora u igri. Prema demu 50/100. Zzzzz.

Ocekivano, hibrid gearsi i lost planeta  kava1
Samo cekam da me netko pocne uvjeravati po ne znam ni sam koji put da je to vrhunac modernog survival horrora. Nema tu ni S od survivala, akcijski TPS s elementima horrora (mrak, nasilje i karakondzule s 10 glava i 100 krakova koje su blago receno pateticno-komicne)

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #977 u: Siječanj 25, 2013, 13:02:35 »
Jedino kaj je dobro na igri je grafika i zvuk. Ostalo srednja žalost. Gearsi pometu pod s ovim smećem.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #978 u: Siječanj 25, 2013, 13:06:59 »
Jedino kaj je dobro na igri je grafika i zvuk. Ostalo srednja žalost. Gearsi pometu pod s ovim smećem.

Sasvim dovoljno da igru uvalis masama, kome je jos bitan gameplay? cer1njo
Inace, planiram poceti igrati Hitman HD trilogy iduci tjedan. Dostojna zamjena za meni los absolution.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #979 u: Siječanj 25, 2013, 13:14:55 »
Tuner from hell.  cer1njo

Čak sam mislil kaj bi možda zaigral prvi i drugi dio DS-a, al onda sam se setil zakaj su mi prva 2 bile loše igre.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #980 u: Siječanj 25, 2013, 13:16:44 »
I da, planiram uskoro odigrati sva 3 fatal frame-a  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #981 u: Siječanj 25, 2013, 13:23:03 »
Obavezno za odigrati! thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #982 u: Siječanj 25, 2013, 15:32:28 »
Probal demo Metal Gear Rising - ni vrit ni mimo, srednja žalost, početni dojam ok (dok počneš rezati sve živo), onda sve splasne (jer rezanje dopizdi za 2 minute).

Dead Space 3 sam bar završil demo, ovo sam na pol puta zgasil.
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2013, 15:34:14 od ManTheRamparts »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #983 u: Siječanj 25, 2013, 17:31:22 »
@Praetoriaa - ma nisam ni jedan. igrao demo daaaaavno davno, ono kada je bio najavljen tek, i prvi demo došao, valjda par godina prije nego je igra izašla uopće i vjerujem da će mi se svidjeti i to jako, samo problem je kaj želim baš original, a nemam ga  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #984 u: Siječanj 27, 2013, 16:53:38 »
Prošao F.E.A.R. 2 Project Origin, odmah se bacio na Reborn. Ima da do kraja mjeseca prođem sve  ;D

EDIT:

Gotov i Reborn, sutra krećem sa trojkom završit serijal  kuul
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2013, 23:53:46 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #985 u: Siječanj 29, 2013, 20:34:11 »
Devil May Cry 5 mislim, izašao za pc prije par tjedana. Odlična igra, fajt mi je super, na razne načine može se riješavat protivnika. Probat obavezno.



Football Manager 2012  hug1


Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #986 u: Siječanj 30, 2013, 11:32:59 »
12.? :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #987 u: Siječanj 30, 2013, 11:58:17 »

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #988 u: Siječanj 30, 2013, 20:36:44 »
12.? :D

Neam para za 13 pa s updejtanim transferima 12  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #989 u: Siječanj 30, 2013, 23:27:09 »
F.E.A.R. 3



Veliko razočaranje. Mislio sam da je dvojka zasrala stvar ali realno je dobra igra i ima još poveznica sa originalom, ali ovo... Modernizacija i konzolizacija u najgorem obliku. F.E.A.R. atmosfere NEMA. Tj, jedini trenutci kada imam tu atmosferu su oni neki uvodi u misiju tj kao loading za vrijeme kojeg piše neki kao objective, odn jedan ekran koji traje 5 sekundi. Sve ostalo - nula. Dapače, jedno 80% vremena imam dojam da igram Crysis 2. Ostalih 20% da igram Modern Warfare. To je najkraći i najadekvatniji opis ovog naslova - kombinacija MW-a i Crysisa 2, s time da je lošija od oba. Protivnici, većina lokacija i oružja, gameplay mehanika i atmosfera su isti Crysis 2, gdje samo one Cephove (ili kako se već piše) ovdje mijenjaju mechovi odn armori. A onaj drugi dio lokacija i oružja te poneka sitnica su CoD.

Ma prvi već ekran i prtljanje po opcijama daju naslutiti o kakvoj je igri (debilizaciji) riječ. Pola grafičkih opcija koje su bile u svim prethodnicima fali (konzolitis), hrpetinu gameplay poput također prisutnog do sad customiziranja prioriteta oružja nema (konzolitis i modernitis) a kontrole su smanjene za pola s time da prvo što sam primjetio je nedostatak tipke za korištenje medikitova. Tražio i tražio i na krjau odlučio pokrenuti igru, rekoh valjda je neka default tipka koju ne mogu mijenjati, ali će mi ju ionako pokazati priikom prvog susreta sa medikitom, ali ono ne... health se sam regenerira  fpalm1
A još veći fejspalm je kada igra predstavi cover sustav (tu sam tipku zapravo vidio u opcijama ali sam se uvjeravao da nije ono što mislim da jest). Popizdio sam instantno. Igra u kojoj mi je najveći gušt bio uletiti kao Rambo među ekipicu, upaliti slo-mo, baciti bombu, dvije i skinuti par udova, da bih kada se slow-mo istroši trčao okolo i klao ekipu u kombinaciji melee i vatrenih oružja te cijelo vrijeme pazio na health da iskoristim liječenje u pravi trenutak, a usput se nadam da mi neće nestati tih kitova... Ne, ovdje toga nema, nego se svake dvije sekunde moraš skrivati iza zaklona da se izliječiš i svaka se borba pretvara u kampiranje na najvećoj razini težine.

Iz istog razloga sam u ovom nastavku prvi put smanjio težinu. Svaki sam do sad odigrao na hard odn najtežoj postavci da bih ovdje smanjio na medium jer jednostavno nemam živaca za takvo igranje skrivača i ne želim tako igrati F.E.A.R. Iz istog razloga preporučam svima koji možda i zaigraju trojku da igraju na medium jer tada se igra još može igrati kao F.E.A.R., dakle sa puno jumping kickova i running slajdova u kombinacji sa pucanjem. Jest da je tada poprilično laka, ali i takva je zabavnija nego mutavo kampiranje.

A tek priča... Ok, nisam još prošao igru, imam još 3 misije (a i to nešto govori o igri jer je duplo kraća od jedinice kolko vidim a trebat će mi duže da ju odigram jer jednostavno me ne vuče nazad i zamara me nakon svakih pola sata-40 min igranja), no ono što sam za sad vidio, bože sačuvaj - nema smisla ni veze sa mozgom.
Ne znam stvarno što reći o ovoj igri nego da ju ne bih preporučio baš nikome. Zadrtim F.E.A.R. fanovima (kakav sam i sam postao) ne bih jer igra nema veze sa F.E.A.R.-om, a ljubiteljima FPS-a ne bih jer iako u suštini nije loš FPS (za ovo tužno doba u tom žanru), radje bih preporučio gore navedene jer ova igra ih besramno kopira, i to loše.

I za kraj - zašto sam stavio baš ovu sliku gore? Da se vidi da igra izgleda sasvim lijepo, ali na žalost, to joj je najjači adut. I ono još gore od toga - ta slika pokazuje način na koji igra pokušava "zaplašiti" igrača - hrpetinom krvi i otkinutih dijelova. I jedinica je imala to, ali to je bio samo dio vizualnog stila, ne način na koji se pokušavalo zaplašiti igrača, a ovdje su takve scene dobile tu funkciju.

Ne znam, javim konačni dojam kada ju prođem, no neće se taj promjeniti nikako osim možda po pitanju priče, ali i to sumnjam. Srednja žalost i dvojka je mila majka prema ovome, odmah mi je porasla u očima jer iako je isto izgubila dio F.E.A.R. atmosfere zbog češćeg igranja sa suborcima ili barem komunikacijom sa njima nego što je bilo samoće, barem je imala i dalje jezivih scena i prostora kao što su i gameplay i opcije ostali na razini, dakle dvojku nisu još poglupili i konzolirali.


F.E.A.R. R.I.P. cry1
« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2013, 23:31:57 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.