Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765430 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1020 u: Veljača 11, 2013, 15:09:20 »
Preporuka ljubiteljima rata iz zraka

Me  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1021 u: Veljača 12, 2013, 21:05:06 »
Batman Arkham City

Prelazim ga po drugi put, znam da bih trebao prelazit one igre koje još nisam igrao (a ima ih)...al kad je jače od mene ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1022 u: Veljača 13, 2013, 20:57:27 »


Nikada nisam igrao ovaj tip igara... Ali ova me je oduševila; dizajm, prezentacija, gameplay, ona nervozna muzika u makljaži koja odlično paše... Priča mi se čini jako dobra za ovaj svijet...

Dizajn Limba je vrhunski kao i boje. Prvi boss fight također odličan kao i mogućnost kombiniranja oružja posle.. Vrhunski zabavni proizvod sa čini mi se odličnom pričom..


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1023 u: Veljača 13, 2013, 21:08:51 »
Odigraj i DMC 4.

Možeš i ove starije ak ti se da ;D

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1024 u: Veljača 13, 2013, 21:11:07 »
Ne zanima me ovo prije baš, Kako je ovo spin off, zadržat ću se na tome...

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1025 u: Veljača 13, 2013, 21:13:55 »
Nije spin off nego reboot serijala. Ne znam izgleda mi oke igra ali mi je redizajn dantea nepotreban bio. kulniji je bio stari dante, al ajde. probat će se igra pa ćemo vidit kako je.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1026 u: Veljača 13, 2013, 21:16:57 »
@dok - Ne znam zašto ako nisi probao. Stvarno se isplati thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1027 u: Veljača 13, 2013, 21:27:10 »
Nije spin off nego reboot serijala. Ne znam izgleda mi oke igra ali mi je redizajn dantea nepotreban bio. kulniji je bio stari dante, al ajde. probat će se igra pa ćemo vidit kako je.

Da mislio sam reboot.... Redizajn me ne sekira pošto nisam u ovome.. A i ima bijelu periku na početku igre..  ;D

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1028 u: Veljača 14, 2013, 17:22:20 »
Crash Bandicoot 1, 2, 3. Ponovo u prelazak najbolje avanture koje sam iakda igrao. Skinuo emulator ps1 i krećem  thumbs1


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1029 u: Veljača 15, 2013, 15:39:24 »
Koliko god mi se bio svidio DMC ipak nije za mene to bjesomučno klanje. Zato nisam prešao niti Darksiders te Prototype serijale. Ne sviđa mi se to koliko god igra bila dobra....

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1030 u: Veljača 15, 2013, 15:41:32 »
Koliko god mi se bio svidio DMC ipak nije za mene to bjesomučno klanje. Zato nisam prešao niti Darksiders te Prototype serijale. Ne sviđa mi se to koliko god igra bila dobra....

Amen. Meni je isto to koma.

Ja završil ejlijene, počel Far Cry 3.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1031 u: Veljača 15, 2013, 18:50:30 »
Ja završil ejlijene, počel Far Cry 3.

Sve na low ili ima to cudo tvoje jos snage za nekaj vise?  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1032 u: Veljača 15, 2013, 18:53:16 »
Low, tak da grafiku ne komentiram - najžešće je kaj nisam neku razliku videl dok sam i podebljal detalje - ni v grafičkoj razliki ni v FPS razliki, pa sam del sve low.  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1033 u: Veljača 15, 2013, 22:23:01 »
Sad uživaj u FC III, nadam se da nisi doživio šok kad si pokrenuo FC III nakon Aliena ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1034 u: Veljača 15, 2013, 22:53:22 »
Iskreno, nisam nekaj preoduševljen s igrom zasad. Al tek sam jedan sat igral tak da nemrem neki sud imati o igri, al ono - prvi dojmovi baš nisu nekaj. Prvo kaj mi je upalo u oči su užasno iritantni likovi (frendovi jelte, da morem sam bi ih strelil, a ne spašaval - i svojeg lika bi upucal kad je debil) i dok su mi random 4 džipa (doslovno) jedan za drugim s neprijateljima došla odma sam se setil FC2 dana, tak da je bilo malo ugh osjećaja (dok čujem u daljini neko gaseranje mam mi se bljuje). Nadam se da se samo tak poklopilo, ak bu tak sforsano ne bu to za mene.  cer1njo

Al ono, detekcija, osećaj pucanja i to je sve je na mestu. Odma dok sam imal pare kupil kalaša pa ko živ ko mrtav. Ima potencijala igra da mi se svidi, samo ako ne bu puno ovih situacija ko na FC2 koj je zbog toga meni bil skroz neigriv (i puno drugih stvari tipa Kalaši koji se raspadaju nakon 2 spucana metka).