Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 776514 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1035 u: Veljača 15, 2013, 23:13:26 »
Ocistis sve outpostove i doslovno nema neprijatelja na mapi, definitivno nije slucaj ko u FC2 kaj se toga tice.
Makar respawna ima na mjestima koja nisu "ociscena", vozikaju se oko tog outposta sve dok ga ne oslobodis tj. postreljas sve zivo i mrtvo, onda je mir  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1036 u: Veljača 15, 2013, 23:16:43 »
Onda dobro, jer bilo mi je 'pa nisu valjda ostavili to čudo!?'.  cer1njo

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1037 u: Veljača 17, 2013, 16:47:56 »
Pala sinoc SSX platina, uzel mi jedan trick it event bar nekoliko mj. zivota...od 9. do sinoc, svaki dan po sto, a vjerojatno i puno vise pokusaja. Oslo 30 milja creditsa samo na (rare, epic, legendary i gangam stajl) modove, daske i odijela, da bi rijesil na kraju s lvl 9 Mac-om, uz jedan najobicniji lvl 6 trick mod...ipak je on gazda trikova i po meni, jedini pravi faca od muskih (ja sam s Kaori pokusaval dugo, dok su mi glavne tijekom svega ostalog bile Alex i Elise).

Nikad nikaj nisam tolko put ponavljal, "The SSX Standard" placa se "krvlju" :P
Tak mi i treba kad sam isel pozlacivat bas ledeni Sibir.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1038 u: Veljača 17, 2013, 18:20:04 »
Zašto listu igara ne napraviš? Preveć posla?  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1039 u: Veljača 18, 2013, 06:09:12 »
Ugh, desil mi se gaming maraton kakav jaaaako dugo nisam imal.  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1040 u: Veljača 18, 2013, 09:35:06 »
Kakav?  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1041 u: Veljača 18, 2013, 12:18:18 »
Hardcore.  cer1njo

12 sati Heroes of Might and Magic 4 u komadu, hotseat z dragom hahaha

Issss igra je igriva odura. Najžešća mi je ona bila - 'moram iti spat, začas bu pol noći' - oko 5 vjutro - 'sad mi se više ne splati iti spat' hahahah

Ne delaju se više ovakve igre, zadnje dok sam igral to čudo (ima više od 5+ godina), bili smo kod frenda, slična je situacija bila, 3 nas je bilo i spike oko 10 navečer - 'daj e, moram iti doma', oko 2 'e sad fakat idem, gladni sam', oko 5 vjutro 'e sad fakat obadvojica idemo doma, al bi mogli si još malo one kobasice i špeka pojesti' hahahah

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1042 u: Veljača 18, 2013, 12:34:10 »
Istina, ne rade se više takve igre. A iskreno, fali mi i ta grafika, taj vizualni stil - jednostavno i pregledno bez ikakvih okretanja kamere, zumiranja simo tamo, a opet lijepo

Kao što su pored HoMM i Civ III i Age of Empires





Baš mi fali to
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2013, 12:40:15 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1043 u: Veljača 18, 2013, 12:36:06 »
Ma brutalne igre, to te tak zalepilo za komp i nikak ne pušta. RTS nijedan mi nije bil zarazan ko npr. ti Heroesi ili Civilization. To dok krene je celo vreme samo još malo, samo još malo.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1044 u: Veljača 18, 2013, 21:27:27 »
Na red je došao i The Cave


i
Ogromna igra, (pošto svaki od sedam likova ima posebno dizajnirana područja), a iako imam občaj završit igru prije nego počen drugu vjerovatno ću pauzirat radi krize pa se vratit jer igra je vrhunska platformer avantura...


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1045 u: Veljača 18, 2013, 22:25:50 »
Istina, ne rade se više takve igre. A iskreno, fali mi i ta grafika, taj vizualni stil - jednostavno i pregledno bez ikakvih okretanja kamere, zumiranja simo tamo, a opet lijepo

Kao što su pored HoMM i Civ III i Age of Empires





Baš mi fali to



Ovo izlgeda meni i dan danas odlično, a da ne govorim koliko je to bilo zarazno za igrat.
I Aoe i Civilization.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1046 u: Veljača 18, 2013, 22:28:55 »
Ali to su bila i druga vremena; manji izbor igara, drugačije tržište, manje godina u guzici....

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1047 u: Veljača 19, 2013, 19:33:43 »
Ugh, skinul Slender - The Eight Pages, koja brutalna atmosfera!!! Uspel sam skupiti 4 stranice prije nego me onaj gad vlovil!!! Par put me pošteno scimala igra, celo vreme trnci, čak sam na glas počel
i slično. Ovo mi je 'gore' od Amnesije... Bolesnjava totalna, usral sam se u par navrata onako - par put sam skoro odustal, al sam nastavil ipak dogod me nije vlovil. Nikad me neka igra nije ovolko strzala! Sad malo pauza!   cer1njo


Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1048 u: Veljača 19, 2013, 19:43:27 »
Cital sam o tome, al sad definitivno mislim probati dok odigram Crysis  thumbs1

Offline budainka16

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1049 u: Veljača 19, 2013, 19:44:04 »
Dobro je što čim stisneš escape izađe iz igre, inače bi umro od straha  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."