Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765541 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1185 u: Ožujak 25, 2013, 21:13:49 »
A sada sam jednu misiju prešao za dvadeset minuta; ta misija mi se je nudila odmah nakon prve pređene misije no išao sam druge obavljat jer su nosile više kredita...



A stvar je bila u tome šta sam imao već angažiran veći broj Mercenariesa nakon određenog broja misija i zarađenih kredita za angažiranje istih; inače bi imao eventualno jedne, a ne njih troje te bi tada to postalo malo teže



No sve u svemu zbilja nevjerovatno razrađen RTS naslov; Bioshock će malo prekinut StarCraft 2 karijeru, ali tako se veselim Hearth of the Swarm kampanji koja je par puta bolja, a ova mi je vrhunska...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1186 u: Ožujak 25, 2013, 23:26:04 »
Fatal Frame 4 - završil uvod i prvi chapter, po viđenome još jedno podcjenjeno horor remek djelo ovog, očito, fenomenalnog serijala.



Fatal Frame 4 - Japanese Piano Trailer

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1187 u: Ožujak 26, 2013, 09:58:28 »


Mene je StarCraft 2 totalno obuzeo; igra u svakom djelu odiše epičnošču! iako je RTS, priča, atmosfera, imerzivnost je nevjerovatna!! Likovi, radnja, razni dodaci u igri...

Ovo je definitivno najbolji RTS koji sam ikada igrao, ponajviše zbog nevjerovatne atmosfere, priče i imerzivnosti šta mi je jako bitno u igrama! Tu su još naravno Total War koji je ipak osjetno drugačija strategija te Company of Heroes.. Ali SC2 je zbilja poseban! Sve je ispeglano do najsitnijih detalja! Zbilja nevjerovatno...
Odlično je šta se obavljanje sidequestova nagrađuje u obliku istraživanja vanzemaljskih tehnologija, (Zerg, Protos) te dodatnih creditsa i u mnogome pomaže u napretku kroz Hard težinu u igri!

Još me sada iznenadi sa protos misijom u Terran kampanji.. Super



Samo šteta šta i Protos kampanja nije vani da sve tri odigram u šutu.. ALi poslužit će i dvije jer kada vidim da sam tek na devetoj od dvadeset i šest misija u prvom djelu, a predstoji Zerg kampanja... Može proći

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1188 u: Ožujak 26, 2013, 12:31:38 »
Meni je od RTS-ova najbolji TW, SW Empire At War, Civilization, Starcraft i XCOM.
A najviše volim kombinaciju TBS+RTS.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1189 u: Ožujak 26, 2013, 12:53:04 »
Civilizacija i xcom nisu RTS naslovi..

Total War je odličan, ali nema ovakvu imerzivnost, priču i jake likove, a ja to obožavam u igrama...

A ako ti je StarCraft među najboljima, ovo je par puta kvalitetnije, igrivije, imerzivinije i bolje od prethodnika!
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2013, 13:00:38 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1190 u: Ožujak 26, 2013, 13:22:58 »
Da nisu, oni su TBS, al svejedno idu mi na popis uz RTS-ove. Nekak mi to dvoje ide skupa. Ono ak voliš jedno, uglavnom voliš i ovo drugo. A još u kombinaciji to dvoje, ma milina  sm1jeh

Ja nisam igrao prvi Starcraft, samo dvojku koja me je odmah osvojila. E zaboravio sam na popis stavit i Company of heroes, također fantastični RTS. Uskoro nam stiže i dvojka.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1191 u: Ožujak 26, 2013, 17:57:04 »
ovo je par puta kvalitetnije, igrivije, imerzivinije i bolje od prethodnika!

Danas vjerojatno da no mislim da SC 2 nije u današnje vrijem ništa veća pojava odn kako kažeš kvalitetniji, imerzivniji itd nego što je to original bio 1998-e ako se ne varam. To je bilo prije 15 godina! Tada je bio čudo i mislim ipak veća pojava nego dvojka danas. A naravno da se teško može nositi toliko stara igra sa modernim nastavkom koji ipak nije jedan od onih "zasranih" naslova
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1192 u: Ožujak 26, 2013, 19:04:51 »
Pauzirao sam s Sleeping Dogsima i krenuo sam igrat Assassins Creed Brotherhood. Jer ne mogu igre takvoga kalibra igrat u isto vrijeme, a i nema se vremena. A budući da me još drži hype nakon pređenog AC II pala je odluka da krenem prelazit AC B.
I zasad sam naprosto oduševljen igrom  ave1


Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1193 u: Ožujak 26, 2013, 22:04:07 »
Prije cca 2 dana završio napokon Assassins Creed Revelations. Problem kod ove igre je što sam je krenuo igrati odmah kako sam završio Brotherhood i onda se dogodilo zasićenje. Ispalo je da sam igru prelazi 2,5 mjeseca.
Revelations mi je ok igra, ali nije mi bolja od Brotherhood-a a pogotovo AC2.
Mogu reći da mi se stari Istanbul jako sviđa, ali malo su pretjerali sa onom žućkastom magluštinom (ono kaj doktor non-stop primjećuje).
Uglavnom volim AC igre, a trojku pređem za koji mjesec ili još kasnije

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1194 u: Ožujak 28, 2013, 13:22:16 »


Na početku petog chaptera, odlična je priča.



Demon Hunter, 4 i pol sata igre.



Odličan arkadni rally, jako zabavno!

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1195 u: Ožujak 28, 2013, 13:40:43 »
Nisam nikad igrao taj Sega Rally, čini mi se zabavan. Ono što sam vidio na youtubu, jako mi se sviđa snijeg po stazama.

Offline s2000

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1196 u: Ožujak 28, 2013, 14:49:11 »


Jutros krenuo i sviđa mi se dosad viđeno

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1197 u: Ožujak 28, 2013, 22:09:47 »
Nisam nikad igrao taj Sega Rally, čini mi se zabavan. Ono što sam vidio na youtubu, jako mi se sviđa snijeg po stazama.


Igra je arkada kak treba biti - lepa grafika, super dizajnirane staze, brzo i glatko izvođenje, pun gas 90% vremena i jako zabavno. Baš ono, pick up and play, bez puno filozofije. Odlično mi je kaj auti imaju težinu, deformacija staze u real time-u (tragovi i to), da ne spominjem particle efekte (prašina, blato etc.) kak ostaju po autima i sitni detalji tipa kak se suši blato na karoseriji. Za igranje na kontroler dušu dalo.

Sega Rally Revo™ gameplay HD

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1198 u: Ožujak 28, 2013, 22:12:52 »
Budem onda probao, zaželio sam se nešto za vozit. Ovo će mi super doći.

Inače dobio sam (to jest kupio) u AC Brotherhoodu samostrijel  ave1, nisam znao da se to može imati. I iznenadilo me je kak mogu slati druge assassinse da rješavaju zadatke, pa ako obave misiju onda ih mogu upgrejdat.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1199 u: Ožujak 28, 2013, 22:16:08 »
Budem onda probao, zaželio sam se nešto za vozit. Ovo će mi super doći.

Inače dobio sam (to jest kupio) u AC Brotherhoodu samostrijel  ave1, nisam znao da se to može imati. I iznenadilo me je kak mogu slati druge assassinse da rješavaju zadatke, pa ako obave misiju onda ih mogu upgrejdat.

Taj dio mi je totalno nepotreban u toj igri. Bezveze totalno...
Kao i onaj meni totalno neshvatljivi tower defence u Revelationsu!?!? WTF? Zašto to stavljat unutra...