Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 765812 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1290 u: Lipanj 23, 2013, 21:22:53 »
loool ovo zadnje cer1njo

kaj kažeš F2P, ha?
A ovo kaj igraš to sve online jel tak?

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1291 u: Lipanj 23, 2013, 21:36:06 »
Da, online... Zbilja me igra oduševila.... Da se ispravim za p2W.. To ubiti moram još vidjet...

Sada sam prvi put ušao u cijeli "Platoon" i samo ću reći da se ta igra tako igra. Dopbro, na početku moraš malo bezveze da pohvataš konce, ali ovako se vidi prava vrijednost, akcija, strategija...

Platoon sa četiri Squada



Uglavnom voditelji jedinice na mikrofon navode svoje ljude gdje će ko i kako. Tada se neprijatelja zaokruži, recimo, Alpha Squad dolazi ravno na bazu, Bravo, čega da ovi pomisle da nas ima malo te onda sastrane izlete, Charlie dođe kao zračna potpora i osvajaj... nakon osvojene baze čeka se na transport i kreće dalje... Ali to osvjanje baze može potrajat i sat vremena...
A stvar je u tome šta uz tu silnu ratnu paniku možeš ubit i vojnika iz svog tima...  cer1njo
Na minimapi se vidi koliko nas ima..Druga boja - druga jedinica....



Raketa pokraj glave...  cer1njo







moj najbolji rezultat do sada, (u točno sat vremena)  cer1njo


« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2013, 22:07:44 od doktor1 »

Offline Kole

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1292 u: Lipanj 23, 2013, 21:52:15 »
Coop s frendom  shy1


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1293 u: Lipanj 24, 2013, 10:42:55 »
Moj "Ordinator" lvl 7
Sastavljen od smeća pošto se još nema para za novi mech...  cer1njo
Ali još samo 3000 pointsa i kupuje se novi, (3000 sam zaradio u sat vremena provedenih u igri jer sam dobio point boost)...



"Smetlar" u akciji...




Offline s2000

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1294 u: Lipanj 24, 2013, 14:23:08 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1295 u: Lipanj 24, 2013, 19:25:31 »
Kako sam nešto zeznuo sa Planetsideom 2 te morao ponovno skidati 8 GB odlučio sam za to vrijeme probati HAWKEN nakon dosta pozitivnih komentara. I nije mi žao. Možemo reći da je igra kao da su Mechwarrior Online i COD dobili djete...
Brzi gameplay, (koliko može biti brz u strojevima) u ogromnim Mechovima sa kojima napredujemo po levelima sve do lvl 25. Kupivši novi mech ponovno krećemo sa lvl1 te zarađujemo iskustvo i pointse za kupnju nadogradnji! Najbolja stvar je šta igra uopće nije P2W! Ja sam u par sati zaradio cca 10 000 pointsa, te kupio novi Mech i neke dodatke za njega. Za pravi novac se kao u Leagu of Legends mogu kupiti kozmetičke nadogradnje koje ne utječu na performanse strojeva. Timska igra i dobar rezultat, (koji će izostat ako ne igrate timski) se nagrađuje većom količinom bodova.

Ovo je novi Mech dopeljan do lvl 13 te već kupljena Armor Piercing Municija kao dodatak za veću štetu, ali i manji armor



Svaki Mech ima poseban "ability", (recimo micanje "heata" sa oružja, pojačavanje štita itd); recimo ovaj Granadier ima mogućnost Artilllery Turret koja mu povećava damage oružja i itema, (Mechove možemo također opremiti i sa raznim itemima koje koristimo u igri, cooldown, speed itd, itd...)



Zarađujući XP i napredujući po lvlima zarađujemo pointse koje trošimo u skill tree - offense / deffense / movement te ovisno o postavkama u tom smjeru kreće razvoj našeg stroja...



Kao šta rekoh razni dodaci se kupuju sa bodovima koje zarađuemo u mečevima, (iako se mogu kupiti i za pravi nova, ali tako je svagdje)... Svaki služi za drugu svrhu te ovisi o gameplayju kakovg želimo...



A ovdje vidimo neke kozmetičke dodatke, (tu je još mnogo pitura za strojeve itd) koji se mogu otključat jedino pravim novcem, ali ne utječu na gameplay...



Igra vizualno izgleda fantastično, (evo moja galerija gdje sam naravno dodao SweetFX da ubijem onu maglu i izoštrim sliku; vanilla / SweetFX), podržava nvidia physx no destrukcija kao recimo u Battelfieldu nije prisutna; više su to efekti raspadanja kamenja itd. Razni sitni objekti na mapi su naravno destruktivni kada prelazimo sa strojevima.

No nvidia je već predstavila fantastičnu destrukciju u HAWKENU

HAWKEN Map Destruction and Effects Powered by NVIDIA PhysX - YouTube


No pomisao kakve grafičke kartice bi trebale za to, (Coleta boli ona stvar  cer1njo) neznam kada će to ubacit u nivoe... No one stvari da im srušiš pod pod nogama mjenja gameplay na sasvim drugu, brutalnu razinu....

Igra je još u beta fazi te zasada ima četrnaest Mechova, (light, Medium i Heavy kategorije) te sedam mapa.

U igri su četiri multiplayer moda...



Za sada sam igrao samo Team Deathmatch dok ne pohvatam konce te isti ima za dvadeset ili dvanaest igrača.

Na sve to kada uzmemo u obzir da je igru napravio tim od svega devetero ljudi... Samo reći, bravo!
« Zadnja izmjena: Lipanj 24, 2013, 19:33:52 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1296 u: Lipanj 25, 2013, 21:45:37 »
Nakon dužeg igranja mogu reći da je HAWKEN najbolja F2P FPS igra koju sam igrao! Planetside 2 nisam još toliko, a i nije to isti tip igare. Planetside 2 je posebni đir...
Igrao sam prije Mechwarrior Online, ali ovo mi je draže, a obožavam Mechove... Totalno je preuzeo kontrolu od Planetsidea...
Super je šta igra traži timski rad i ako nećeš igrat sa timom nemaš šanse na terenu!

Sada se malo sporije napreduje prema višim lvlima, ali već sam sa OrdinatoromV2 došao do lvl20 te kupio hologram i armor metke, (svaki taj košta oko 3500 bodova, plus ovaj Mech 6500)



Ja mislim kada ovo izađe da ga čeka dobra budućnost.

Već sada su serveri puni...



Jedva čekam da još malo nadogradim Mech, a i malo se istreniram i zaigram Sige mod koji djeluje fantastično! Ali je tek nedavno stavljen i još je u alphi... Sa kontroliranjem točaka kontrolirate ogromni brod koji ide uništit neprijateljsku bazu..

HAWKEN - Siege Mode


AngryJoe impressions, review and siege mod gameplay

Hawken Impressions & Beta Review - YouTube

Svu u svemu igra je fantastična...
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2013, 22:05:26 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1297 u: Lipanj 26, 2013, 19:01:04 »
Zaigro sam Siege mod i mod je vrhunski. Prva partija u kojoj sam bio je trajala cca dvadeset i pet minuta... Zbilja, vrhunski mod!  thumbs1



Susrela se dva velika broda...



Ali ima jedan veliki problem... Igra ima isto sistem napredovanja kao League of legends. Kako se napreduje dobijavaju se reputacijski bodovi...



Ja sam na 1300 i još ne mogu na napredne servere za koje je potrebno negdje 1700 bodova. A problem je sljedeći; ja sam već ubio desetak sati u ovu igru, dogurao Bruisera do lvl 25, opremio ga kvalitetnijim naoružanjem i proučio kako se igra ovaj mod. Ali tada ti se u timu pojave jazavci koji nemaju jebenog pojma šta i kako, nego sami ko muhe bez glave trče po mapi i traže kill te jednostavno mogu potpuno uništit igru!
Tako sam i izgubio, došla su dvojica, lvl1, i protivnički brod na pola mape, i ne ići oslobodit AA, (protuzračne topove da gađaju brod) ili čak se povuč u bazu kada je njihov brod došao da gađaju samnom po njegovim topovima, nego ih vidim na mapi kako trče za jebenim killom. Ja od nas šest jedini pokušavam srušit brod koji raketira bazu dok ostali trče po mapi...

Iako je mod vrhunski morat ću igrat TDM dok ne dođem do 1700 jer ovako samo ispeglam i ovo malo živaca... Iako imam petoricu pod friends listom, ali nismo nikad skupa svi...

Jesam spomenuo da grafički igra izgleda nevjerovatno?!?  cer1njo  ave1
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2013, 19:13:05 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1298 u: Srpanj 03, 2013, 16:59:30 »
Cave Story Plus - Destructoid - 9.5/10

 

Teška igra. Kako su me poglupile ove nove igre; toliko da zaboravim i "sejvat" pa ajmo miki isponova...

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1299 u: Srpanj 11, 2013, 12:15:23 »
Mass Effect 2 - lagano krenuo ekipu okupljati.
GTA: Episodes from Liberty City - nisam izdržao nakon GTA5 trailera
F1 2012 - redovno nabacim trku

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1300 u: Srpanj 11, 2013, 12:23:36 »
Real Racing 3, dok ne pocnem za tjedan dana s The Last Of Us.

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1301 u: Srpanj 11, 2013, 12:29:05 »
Real Racing 3, dok ne pocnem za tjedan dana s The Last Of Us.

Ako uzimaš rabljeni, pazi da te netko ne zajebe jer ima online pass...

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1302 u: Srpanj 11, 2013, 12:38:27 »
Kupio sam ga prije tjedan ipo, rabljeni, s neiskoristenim online passom za 350 kuna.

Stavio sam slike u sto ste zadnje kupili.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1303 u: Srpanj 11, 2013, 12:48:04 »
Ja mislim prodati za 300, isto je neiskorišten, al vjerojatno ću prvo staviti 350 - tak da mogu kasnije kao spustiti ako bude potrebno  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1304 u: Srpanj 11, 2013, 12:55:36 »
Tako treba ;D

Rekord prodaje na rbt forumu je bio 1min, a u ducanima je susa, sve rasprodano, tako da neces imati problema s prodajom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.