Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 764473 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1335 u: Kolovoz 07, 2013, 15:38:29 »
Jesi bar pogledao videa za storyline? Mislim bit će ti dobra duja sama po sebi, al velika je to rupa u priči.

OT: Kad sam bio na moru sam sa frendovima raspravljao o nekim starim naslovima, i sad došao doma i započinjem grim fandanga opet, good ol days.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1336 u: Kolovoz 07, 2013, 16:33:10 »
Domagoj Domagojević  ave1
Naravno nisam ja napisao ime već je u igri...  cer1njo


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1337 u: Kolovoz 07, 2013, 19:52:10 »
Jesi bar pogledao videa za storyline? Mislim bit će ti dobra duja sama po sebi, al velika je to rupa u priči.

OT: Kad sam bio na moru sam sa frendovima raspravljao o nekim starim naslovima, i sad došao doma i započinjem grim fandanga opet, good ol days.

 thumbs1thumbs1

 p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1338 u: Kolovoz 08, 2013, 00:29:29 »
Dali bi netko igrao Monaco: What's Yours is Mine? Može se preko Steama ili LANa. A to sve radi i sa piratskom verzijom igre..



Igra je fantastična, ali nakon šta sam probao sa više ljudi postala je još bolja...

Monaco: What's Yours is Mine - Review - Steam Release - Multiplayer Gameplay
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2013, 00:32:15 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1339 u: Kolovoz 08, 2013, 14:22:56 »


pid

Neznam kako nisam do sada sreo ovu igru... Dizajn i glazba su odlični... Gameplay moram još ispitat kao i priču koja mi se čini fora...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2013, 14:26:45 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1340 u: Kolovoz 08, 2013, 16:46:40 »
Prošli vikend odigran MGS: Twin Snakes, dalje nastavljam polako s F-Zero GX i Eternal Darkness.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1341 u: Kolovoz 08, 2013, 21:37:47 »
Vidim GC se vrti opako  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1342 u: Kolovoz 09, 2013, 11:44:32 »
Ako se je nkome svidio The Swapper te voli indie platformere definitivno bi mu preporučio da pređe pid.. Ne mogu se odljepit od igre! A negdje sam čitao da traje oko devet sati, no tu treba uzet u obzir i brzinu rješavanja mozglaica. Do sada nisam zapeo predugo... Naslov vrijedan pažnje! Probati..

Evo mene u rješavanju...

pid - YouTube


I trailer...

PID Launch Trailer - YouTube


Art i glazba su vrh vrhova!

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1343 u: Kolovoz 09, 2013, 12:38:09 »
Baš instaliravam Fallout 3, obožavam taj setting ali...moglo bi me od igre odbit mutavost glavnog lika i sve ono što me inače smeta kod Bethesdinih igara... Ja se u njihove igre ne mogu uživit nikako.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1344 u: Kolovoz 09, 2013, 13:15:23 »
Je ubijaju sa lošim likovima i NPCoivm.. Totalno! Moraju nešto poduzet po tom pitanju.. A još kada im vidim kretnje kao sa metlom u guzici i trčanje kojeg bi se posramio i Usain Bolt...  fpalm1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1345 u: Kolovoz 09, 2013, 17:54:22 »
Baš instaliravam Fallout 3, obožavam taj setting ali...moglo bi me od igre odbit mutavost glavnog lika i sve ono što me inače smeta kod Bethesdinih igara... Ja se u njihove igre ne mogu uživit nikako.

 thumbs1

Točno to, najveći njihov probem.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1346 u: Kolovoz 10, 2013, 17:50:53 »
Jučer nisam uspio i evo danas opet se mučim...

Već sam sigurno ubio oko dva sata pokušavajući preći ovog balonka... Ali igra mi je toliko dobra da ne odustajem iako su živci pri kraju...



Pid - Walkthrough Part 15 - Boss Fight #2
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2013, 18:03:55 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1347 u: Kolovoz 10, 2013, 19:13:17 »
USPIO SAM!!!

N akon kakvih tri sata pokušavanja prešao sam ga.. To je pokazatelj koliko mi je igra fenomenalna kada nisam odustao i prešao ne drugi naslov1


Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1348 u: Kolovoz 10, 2013, 19:55:39 »


Pamtim ove igre po čarobnoj atmosferi i malo me bilo strah ponovno početi igrati. Neke igre jednostavno vrijeme pregazi i ponovnim pokretanjem se unište lijepe uspomene, ali s ovom to na sreću nije slučaj. Još jedan razlog pokretanja je taj da nikad nisam završio dvojku i otkrio u potpunosti tajnu koju priča skriva.

Atmosfera je i za današnje pojmove odlična tj. osjetan je onaj nekadašnji šarm zbog kojeg mi je igra prirasla srcu.
Tempo je dosta spor, pogotovo otkrivanje priče, ali zato je jako intrigantno skoro do samoga kraja. Lokacije su jako maštovito osmišljene i pri tome ne mislim samo vizualno. Od početnog Valadilene, doma poznate Voralberg tvornice mehaničkih robota iliti automatona, pa do sibirske divljine prekrivene snijegom. Vizualno ne može zastariti jer su pozadine prerenderirane i još uvijek lijepo izgledaju zbog odličnog art dizajna. Zagonetke variraju, od onih ultra jednostavnih pa do komleksnih, a većinom su sve logične dok se malo bolje razmisli. Jedino skroz zadnja nema veze s logikom i imam osjećaj da je stavljena tek tolko da bi se postigla iluzija strašne kompleksnosti, a zapravao je random govno prije završne animacije, i jedina za koju sam pogledao rješenje na netu. Serijal ne doživljam kao dvije igre jer sve je jako poveznao i kraj prvog dijela je zapravo pravi početak avanture i djelomični cliffhanger koji te natjera na instantno pokretanje nastavka. Tematski je dosta originalno i svježe i ima tu jako puno potencijala za novi nastavak, ali pitanje kakav je interes.

Trenutno se igra prvi Max Payne, planiram odigrati trilogiju u "dahu" zbog još boljeg doživljaja.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1349 u: Kolovoz 10, 2013, 20:37:43 »
Tu Syberiu ću morati odigrati skoro. Imam obje na Steamu, kupio ali nisam igrao još. A sestra mi strašno hvali igru(e), kao i neki frendovi, pa i tu na forumu evo Cole, ti, možda još netko...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.