Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 776406 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1530 u: Siječanj 16, 2014, 14:21:01 »
I meni jaaaaaaaaako bitna stavka - modanje, bilo vizualno, bilo gameplay...

Ali kao šta rekoh, hoću preći Last of Us, Ni No Kuni i ovaj HALO... Pa čak mi se dopada i novi Killzone...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1531 u: Siječanj 16, 2014, 14:25:23 »
Velim - sve ima svoje - meni je isto modanje uvek bilo bitno dok sam bil na PC-u. Al onda opet ta otvorenost platforme povlači drugu krajnost - puuuno lakše varanje u MP-u na PC-u. Onda pak su mi tu konzole u prednosti. cer1njo

Još dok s frendovima kaj na PC-u deru se spominjam za BF i dok čujem kakve manevre s cheaterima znaju imati, dojde mi kaj samo zbog toga ne bi više nikad kompa zel. cer1njo

I tak je sve to začarani krug, nikak dobro na kraju, na jednome ko v kavezu, na drugome totalni raspašoj. cer1njo cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1532 u: Siječanj 16, 2014, 14:26:08 »
Iceman ni je ne volim horore ìgrat. Jbg strah me. Ali Metroe sam preso s gustom, nisu uopce tolko strasni. Probo juce Outlast i vec je igra osla s harda. Meni je prestrasna igra, i ne mogu ja to igrat kad stalno moram bit napet ko Milfa Horvat.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1533 u: Siječanj 16, 2014, 14:29:06 »
Taj Outlast jedva čekam da budem u priliki odigrati, ja obožavam horore, al zna i meni biti kaj si trebam zeti predah dok igram. cer1njo

Baš sad dok sam prelazi RE Zero dok je Leechman uletel u jednom djelu, više nisam imal živce, još sam igral s solidno pojačanim zvukom na slušalicama i onda od tišine počne samo:

Resident Evil Zero OST - Leech Man 2


I ovaj smrdljivi leechman počne lomantati tam, ja nemam helta, panika ovo ono. cer1njo

Bilo je samo - zajebi ti to, sutra nastavljam.
« Zadnja izmjena: Siječanj 16, 2014, 14:31:21 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1534 u: Siječanj 16, 2014, 14:30:05 »
Ja nisam neki multiplayer tip tako da me to ne sekira..

OD MP imam HAWKEN i LOL koje zaigram kada me pukne taj segment.. I bio mi je guš vozit ligu na Racedepartmentu - najveći... Nas dvadeset, pedeset krugova, svi na volanima i to je to...

Više sam od singleplayera sa dobrom pričom, likovima i tako to...
________

Ma ludi ste Outlast je fenomenalana... Oko pola noći otić u umobolnicu  ave1 Vrh...
Čekam najavljenu ekspanziju koja će nam objasnit kako je došlo to tog nereda u ludari...  thumbs1

Znači nećete igrat novog Aliena ako ne podbaci?  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1535 u: Siječanj 16, 2014, 14:33:03 »
Meni uvek treba jedna prava MP pucačina, al uz to isto većinom igram prave SP igre.

Updejt posta gore, bilo je panike neki dan. cer1njo

Nadam se da ne budu zeznuli (opet) Aliena, ak bu dobar 1000kn im dam za igru. cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1536 u: Siječanj 16, 2014, 14:38:56 »
Nisam ni ja neki MP igrac. Sp je majka za mene.
Moze neka preporuka kako se ohrabrit i preci Outlast?
Kvragu, volim horor filmove gledat i ova me igra jako zanima. Al kad sam ja zaso u onu ludaru ja sam puko. Kao da sam tamo...

Offline kengas

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1537 u: Siječanj 16, 2014, 14:43:45 »
 Neki su se igrali na Commodore i Spectrum, kasnije nisu imali vremena(neki ni struje) za igre.
Sad kad su u "penziji" igraju se na konzolama sa volanima, sicevima, TV-ovima...

Sto bi jedan vrli rekao : nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, sto si stariji igracke su skuplje
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1538 u: Siječanj 16, 2014, 14:46:59 »
Moze neka preporuka kako se ohrabrit i preci Outlast?


Mrak, glasno ozvučenje i to je to...  cer1njo
Igra mi je bolja od prve Amnezije... Totalno! Joj, kada se nađeš u invalidskim kolicima sa onim luđakom!!  thumbs1
Evo mojih par slika iz avanture pa napadni obavezno
___

A šta se tiče pucačina... Čini mi se da sam se totalno zasitio tog žanra... Zadnje sam prešao FC3, COJ:Gunslinger i novi Metro koji mi je bio fantastičan... Ove KODove i Batlfildove ne mogu smislit; baš ono - užas,
Probao Alien Rage i šta je najbolje igra mi je bolja od gore spomenutih izlizanih proizvoda, (sluđbena kritika je strašno popljuavala igru dok igrači baš suprotno)

Offline Iceman

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1539 u: Siječanj 16, 2014, 14:55:29 »
@MTR i Praetorian  thumbs1

Najgore je bilo kada sam se usafto ko konjina. Sobu sam morao prozračivati pola sata, ali jbg i hormoni su radili svoje.
Zaključak je da horor (igre i filmovi i bilo kaj drugo) nije za mene. Previše sam napet a to se dosta kosi sa mojom opuštenošću i mirnoćom. Unutarnji mir je za mene zakon, ne želim da mi ga faking igra razhebe  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1540 u: Siječanj 16, 2014, 14:56:25 »
Velika većina pucačina je katastrofa u SP-u. Battlefield i COD su po pitanju SP-a bog da ih ne vidim. Jedino vredno spomena za SP glede pucačina su mi zadnji Halo, Killzone serijal i Metro, ostalo mi je više manje žešća bljuzga.

@Praetorian - možda da prije odigraš nekaj malo 'lakše', stari RE su mi uvek bili dosta horor, al opet blaži od ovih ostalih dobrih horora. Makar, ovi Resiji s Gamecube-a, s njima se nije baš za šaliti. cer1njo

@kengas - nikad nije kasno, sećam se da sam igral online Forzu s nekim likom kaj je imal prek 60. ;D

@Iceman - zen je znači na stvari. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1541 u: Siječanj 16, 2014, 15:21:40 »
Velika većina pucačina je katastrofa u SP-u. Battlefield i COD su po pitanju SP-a bog da ih ne vidim. Jedino vredno spomena za SP glede pucačina su mi zadnji Halo, Killzone serijal i Metro, ostalo mi je više manje žešća bljuzga.


Ma da... Ja hoću Wasteland 2

Wasteland 2 - Early Access Gameplay


Imam osjećaj za filing da će to biti to! Nema nekog poput reardirane SEGE ili EA da požuruje sa izdavanjem i imaju vremena napravit odličnu igru.


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1542 u: Siječanj 16, 2014, 16:02:47 »

@Praetorian - možda da prije odigraš nekaj malo 'lakše', stari RE su mi uvek bili dosta horor, al opet blaži od ovih ostalih dobrih horora. Makar, ovi Resiji s Gamecube-a, s njima se nije baš za šaliti. cer1njo


Možda bi mogao probat s Dead Spejs serijalom?

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1543 u: Siječanj 16, 2014, 16:08:31 »
Dead Space više ide na one jump scares, a i više je na akcijskoj strani od ostatka, al ima dobro dizajniran zvuk kaj diže atmosferu. Probaj. thumbs1

Meni je dosadnjikav serijal, al nije loš.

@doktor - Wasteland bi mogel biti pravi nastavak Fallouta. thumbs1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1544 u: Siječanj 16, 2014, 16:10:43 »
Upravo ga skidam... cer1njo
Toliko želim odigrat nešto tako da će i beta biti dobra  kava1