Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 779860 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1545 u: Siječanj 16, 2014, 16:11:30 »
Gledal sam još prije za jel ima beta za skinuti, al onda sam videl zahtjeve. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1546 u: Siječanj 16, 2014, 16:21:25 »
Pa nisu strašni...
Pa šta ti imaš u kutiji? 286icu?  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1547 u: Siječanj 16, 2014, 16:31:26 »
Nije baš tak očajno, al ono, stroj je takav da se u njega ne isplati ulagati. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1548 u: Siječanj 16, 2014, 16:33:16 »
Probao Broken Age - Double Fineovu avanturu financiranu preko kickstartera
Nevjerovatno, ali nevjerovatno dizajnirano! Nešto predobro i opet predobro! Neznam, kao neka lutkarska predstava... Neznam, a tek voice acting...

Polygon - 9/10



Joj, svašta imam za preći; najprije Banner Sagu, tada ovo i onda vidjet možda Wasteland 2 beta...

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1549 u: Siječanj 16, 2014, 16:40:26 »
Bome je ova Banner Saga čudo od igre. Odluke zbilja utječu na tijek igre. Čudo šta sve stane u 2 GB...

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1550 u: Siječanj 16, 2014, 21:34:33 »
Prije pol sata završil odlični Testament of Sherlock Holmes.
Počel jučer oko podne i natukel 16,5 sati, kolko mi je trebalo za prolaz.
Baš onak, profinjena igra, s jednim od boljih creditsa.

Par dana prije odigral Spec Ops: The Line i igra me je itekak pozitivno iznenadila.
Priča s vremenom s bolja, no glavna je stvar učinkovitost metaka, kak mojih, tak i njihovih.
Greškom sam stavil na srednju težinu, a budući da ni onda nije praštala, mislil sam da i igram na onoj prije zaključane - ta mi je sad i dalje zaključana, a bome mi se neda još dva put prolaziti.

Zapravo bi, itekak bi, da postoji co-op za career mod.
Bila bi to prava stvar ali nažalost ne postoji.
Izbacili su besplatni co-op DLC ali s posebnim misijama.

Eh, da su "Zelene beretke" s tom grafikom i tim modom...
Iako bi poslužil i Dubai.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1551 u: Siječanj 17, 2014, 09:28:20 »
U vezi horror rasprave...

Meni su veći horor određene životne situacije, survival horor žanr mi nakon toga dođe kao šetnja po livadi punoj tratinčica  cer1njo

Sad polako na The Last of Us. thumbs1

Javi dojmove i nemoj sprobavati online jer je onaj code još neiskorišten  cer1njo

Offline Wulf

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1552 u: Siječanj 17, 2014, 13:03:04 »
Aj da se i ja malo ubacim u horor rasprave i dojmove... Ste igrali i Blood uz Doom? Blood mi je bio strašniji od Dooma jer mi je doom bio ono, ideš hodnikom i pucaš po monsterima i te je te, a poslije mi nije bilo zanimljivio kada si imao godmode odnosno cheat, ako se ne varam išao je ADDQD hehe
Dok Blood je imao zombije, neke vragove, kosture i krv posvuda, like literally. A ti si imao vile s kojima si poke poke poke cer1njo

S obzirom da imam stariju mašinu i igram starije igre pre2000 i slično, ali ne puno njih jer ni ne stignem. Igram SCBW, Homeworld1/C/2 sam prešao i to je više manje to kaj igram kad sam doma. A od starijih igara u dosu sam igrao i Jurassic Park, TiM(the incredible machine), mortal kombat i gledo sam golu sandru bullock  cer1njo
Mene je JPark srušio sa stolice.. Šetam se sam i neko detete pored mene i nigdje nikoga(u igri), ja zadubio glavu u ekran i gledam di je ko i kojeg dinića da ucmekam. U jednom trenutku izleti prema meni onak sa 200kph triceraptos i pobere me. Ja se zderem, bacim unazad i na pod, TRAS! Možda mi je zbog toga i ostalo da ne volim ni ja horore jer sam DS igrao možda 20ak minuta i izašao van. Jedan checkpoint po danu je bio.


To mi je bila igretina samo takva  thumbs1


Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1553 u: Siječanj 17, 2014, 17:20:28 »
Odigraj Dino Crisis ako nisi, JAO nostalgija  sm1jeh

Offline versus

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1554 u: Siječanj 17, 2014, 18:47:39 »
iz današnje perspektive štošta izgleda kao smeće, a u čemu smo svojevremeno uživali.

No, ima iznimaka. Call Of Duty 2 je izašao pred skoro 10 godina i, i sama priča, i multiplayer mape su puno superiornije ikakvim high-texture smećima koje se serviraju od tada. Od tada su u razvoj uletile i gomile programera i vagoni novaca i razvojnih studija, i svejedno sve zakurac.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1555 u: Siječanj 17, 2014, 18:51:48 »
Nek uzmu mene za suradnika, garantiram vam, napravili bi preorder nakon prvog trailera, a nakon toga bi na Havajima ispijao koktele dok bi vi strpljivo čekali novi patch  cer1njo
To je biznis i niti malo im ne zamjeram, sami smo si krivi!

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1556 u: Siječanj 17, 2014, 22:00:04 »
Deri ovce dok ide. Trebalo bi nekakvoga klona COD-a napraviti s sličnim imenom i voila, puno casualci bi nasjelo da je to novi COD. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1557 u: Siječanj 20, 2014, 00:45:07 »


Broken Sword serijal. Bez trojke i četvorke koje su zasebne i ne sviđaju mi se...

Dakle, Shadow of the Templars Directors Cut, The Smoking Mirror Remastered i najnoviji The Serpents Curse.

« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2014, 00:54:58 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1558 u: Siječanj 20, 2014, 01:06:52 »
Resident Evil 2. Upravo završen Leonov scenarij.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1559 u: Siječanj 21, 2014, 00:19:13 »


Sjećanje me nije baš dobro služilo, jer ne pamtim tako dobru pucačinu kakva je Killzone 2.
Baš neusporedivo bolje nego svi ispljuvci aka COD ili BF u pogledu SP kampanja i kvalitete napucavanja, atmosfere i priče.
U svim segmentima rastura većinu generičnog smeća.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB