Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 777465 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #105 u: Ožujak 10, 2012, 22:19:52 »


Nakon dvije godine što sam igrao prvi ME došlo je vrijeme da se cijele sage prisjetim prije nego što zaigram aktualni ME3. Dosta toga se ni ne sjećam pa da malo ponovim radnju ovog fenomenalnog serijala. Igra kada je izašla trebalo mi je 2 i pol godine da je zaigram, jer sam sumnjao u njezinu kvalitetu i zanimljivost. Odlično je da sam pogriješio i dao igri šansu. Dan danas mi je to jedan od najboljih serijala.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #106 u: Ožujak 11, 2012, 12:44:16 »
Igra kada je izašla trebalo mi je 2 i pol godine da je zaigram, jer sam sumnjao u njezinu kvalitetu i zanimljivost. Odlično je da sam pogriješio i dao igri šansu. Dan danas mi je to jedan od najboljih serijala.

Ista stvar i kod mene. I također mi je drago da sam se prevario jer mi je prvi ME vjerojatno najbolja igra ikad.
A inače, to mi se dogodilo i sa Final Fantasy serijalom, doduše puno ranije - prije 10-12 godina, ali imao sam prvi PS već ne znam, 2 godine, i iako sam fan RPG-a od NES-a (no nisam ni tamo igrao niti na bilo kojoj konzoli kasnije do PS-a nijedan FF), ne znam, nešto me u tom FF-u nije privlačilo, pa čak ni kada su vani već bili 7, 8 i 9, kao nešto tada nevjerojatno.
I jednom sam samo, ne znam ni sam čime izazvan, odlučio nabaviti sedmicu da vidim čemu sav taj hype. I završilo je tako da sam isti dan čim sam prošao sedmicu išao do lokalnog "trgovca" po osmicu, te isto tako za par tjedana devetku  shy1


@Montoya - prošao Ghost of Sparta i mogu reći da je  ave1
Ne znam što im je trebao tako zamišljen borbeni dio u prvom dijelu igre, jer negdje od polovice igre sve sjeda na svoje mjesto, borbe postaju taktiziranje a ne više samo button mashing i punjenje energije odmah nakon. Ne znam, što se gameplaya tiče kao da su dvije različite igre negdje do 3 - 4 sata gameplaya, i onda preostalih 3. Imam dojam kao da su dizajneri napravili pola igre, igrali, i shvatili da tu nešto ne štima, i odna drugu polovicu popravili, ali im se nije dalo mijenjat prvu, ne znam  cry1

U svakom slučaju, epic je od početka do kraja, no tek nakon pola postaje pravi GoW. A kad se završi igra, shallengei i sakupljanje za kupovinu u The temple of Zeus - zakon!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #107 u: Ožujak 11, 2012, 14:11:45 »
Jesam ti rekel za GoS... :)

Pri kraju s Trine 2.
Grafika je paf, soundtrack malo ispod nivoa u jedinici, no ipak odličan. Nove mogućnosti su ok, kao i veća dinamičnost/živost levela.

Počel sa Sly 1, nije mi se dopalo na prvi mah, no sad mi je sve zabavnije, iako sumnjam da bu to duga ljubav :)
Nadam se da nije duga igra.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #108 u: Ožujak 21, 2012, 16:27:13 »
Krenuo sam GTA IV, odlična igra. Rockstar stvarno zna radit igre.

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #109 u: Ožujak 21, 2012, 17:06:37 »
Ponavljanje gradiva...



Jedan od najdražih mi serijala.


Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #110 u: Ožujak 28, 2012, 13:51:56 »
Nakon Sly-a i Trinea, opet se igral Motorstorm RC i malo KZ3 online (nastavlja se sigurno, puno intenzivnije, ko nekad).

FIFA Street imala je "svoje dane", radi se o dosta dobroj igri.
Nije neki Goty ali odlična zabava, pogotovo za one koji vole finte i mali nogomet (ima i Futsal).
Tu i tam se AI izgubi u vremenu i prostru - ko i u velikoj Fifi, no tu se to puno bolje vidi, kao minus.
I onaj prokleti nevidljivi "štit" oko golmana dok primi loptu, a vaš je igrač blizu, odnosno iza pa nemrem nikud - fale malo stari dani rušenje golmana  cer1njo

S Batsom došel na zadnji red Campaign izazova, to bu veselo...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #111 u: Ožujak 30, 2012, 01:18:29 »


Drugo igranje ovog remek dijela. Doslovce savršena igra. Radi na max detaljima vrlo glatko i uživam u besprijekornom gameplayu i fantastičnoj priči. Toliko humora upakirano na tako suptilan genijalan način. Jedna od najboljih i najdražih igara. Ne glupiram se po gradu, ali ga iskorištavam u potpunosti.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #112 u: Ožujak 30, 2012, 14:16:50 »
Drago mi je zbog ovog sinoć:



Uz 72 sa Ranked mapa i 108 iz Campaign sad imam svih 180/180 medalja, uz 400/400 tajni othebal Riddlera 100%  kuul
Do platine još prolazak NG+ ("New Game Plus is unlocked when you beat the game on Normal or Hard. The difficulty here is set to Extreme.") i svih side misija, ko i kod prvog prelaska. 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #113 u: Ožujak 30, 2012, 14:18:55 »
Danas prešel Medievil. Legendarna igra.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #114 u: Ožujak 30, 2012, 15:19:00 »
 ave1 ave1 ave1

To je bila jedna od najboljih PSOne igara, a bome i puno puno šire. Prošao sam i jedinicu i dvojku 2, 3 puta, obje rasturaju na svoj način, iako mi je jedinica malo draža. Kad se samo sjetim onog labirinta  ave1 ave1

morat ću to jednog dana (skoro nadma se) nekak opet zaigrat
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #115 u: Ožujak 30, 2012, 15:50:24 »
To mi je bila druga igra za PS1 (prva Crash Bandicoot, treća C&C), pa je nostalgija efekt bil još jači.  thumbs1

Offline LukaM 110

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #116 u: Ožujak 30, 2012, 17:10:23 »
Ja sad (ukljucujuci zadnja cetiri mjeseca) igram Forzu Motorsport 4.
osim nje igram Mass Effect 3, Batman AC i DiRT3.
Mass Effect mi je super, ali Batman je najbolji (za Forzu ne treba ni govorit)

Offline ZoNTrA

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #117 u: Ožujak 31, 2012, 19:40:22 »
Uncharted 3 co op MP i F1 2011.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #118 u: Travanj 04, 2012, 19:08:02 »
Hitman Blood Money igram, sad uživam u igri. Gledam svoje mete što tiše ubit. Odlična igra
Došao sam do one misije u ludnici ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #119 u: Travanj 05, 2012, 12:53:19 »
To mi je bila druga igra za PS1 (prva Crash Bandicoot, treća C&C), pa je nostalgija efekt bil još jači.  thumbs1

Meni je Medievil 2 bio prva igra koju sam kupio za PS1  shy1
Nije prva koju sam odigrao jer sam igrao u igraoni prvo neke igre (Fighting Force i Twisted Metal 2 prvenstveno u co-opu) no odigrao sam prvo jedinicu kod frenda, jer frend je imao plejku dok ja još nisam i kod njega smo zajedno prošli Medievil, i onda sam ja ubrzo nabavio PS i odmah Medievil 2 (tj medievil 2, Army Men 3D i Jamesa Bonda Tommorow Never Dies mislim - sve 3 su mi bile super igre, ali zna se koja najbolja i koju sam prvu igrao shy1), pa je stoga dvojka prva igra koju sam odigrao na svom plejsejšnu. I Ubrzo nakon nje opet jedinicu i onda opet dvojku  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.