Autor Tema: OI London 2012  (Posjeta: 54125 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: OI London 2012
« Odgovori #30 u: Kolovoz 03, 2012, 21:24:48 »
Bil je kriv vjetar, vesla, Poseidon i tak...

To sam bas i ja komentiral dok sam gledal, ono - vjetar samo protiv nas radi  fpalm1
Nije to neuspjeh, ali nakon silnih pobjeda tijekom sezone, u ocima naroda je ovo neuspjeh...

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #31 u: Kolovoz 03, 2012, 21:56:28 »
Ajme koja utakmica rukometašica sm1jeh
Malo ih je išlo, malo nije... Penezić su suci uzeli na pik i odlučili je hladiti s dva isključenja. I tu sam pomislio da je sve gotovo, zbog one crno-gorke Popović koja je, ja mislim, imala 10 golova.
Sreća je bila na našoj strani, bila je dobra i Horvat u drugom poluvremenu. Ona nas je spasila da ne izgubimo zabijavši u ključnim trenucima utakmice. Bravo cure, cilj ste ostvarile, četvrtfinale je vaše! p1va

Žao mi je što nisam pogledao naš četverac, no nema veze. Prva hrvatska medalja, srebrna. Šteta što nisu uspjeli biti zlatni, ponajprije zbog dominacije u polufinalu i četvrtfinalu.

A Federer!!!!! ave1 ave1 ave1 Legenda od čovjeka, kako se maestralno držao tokom zadnjeg seta. Još sam trebao ići na kupanje nakon rukometašica, ali kad sam vidio Federera, rekao sam si: moram vidjeti njegovu pobjedu. Imao je priliku kod 14:14 breaknuti Del Potra (40-0), no ovaj se vratio i preokrenuo gem. Cijelo vrijeme ga je Federer stizao da bi ga u 34.oj igri breaknuo i odnio pobjedu nakon 4h i 25min igre.  ave1 ave1 ave1 A kako je tek servirao...

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #32 u: Kolovoz 03, 2012, 22:01:07 »
Ajme koja utakmica rukometašica sm1jeh
Malo ih je išlo, malo nije... Penezić su suci uzeli na pik i odlučili je hladiti s dva isključenja. I tu sam pomislio da je sve gotovo, zbog one crno-gorke Popović koja je, ja mislim, imala 10 golova.
Sreća je bila na našoj strani, bila je dobra i Horvat u drugom poluvremenu. Ona nas je spasila da ne izgubimo zabijavši u ključnim trenucima utakmice. Bravo cure, cilj ste ostvarile, četvrtfinale je vaše! p1va

Žao mi je što nisam pogledao naš četverac, no nema veze. Prva hrvatska medalja, srebrna. Šteta što nisu uspjeli biti zlatni, ponajprije zbog dominacije u polufinalu i četvrtfinalu.

A Federer!!!!! ave1 ave1 ave1 Legenda od čovjeka, kako se maestralno držao tokom zadnjeg seta. Još sam trebao ići na kupanje nakon rukometašica, ali kad sam vidio Federera, rekao sam si: moram vidjeti njegovu pobjedu. Imao je priliku kod 14:14 breaknuti Del Potra (40-0), no ovaj se vratio i preokrenuo gem. Cijelo vrijeme ga je Federer stizao da bi ga u 34.oj igri breaknuo i odnio pobjedu nakon 4h i 25min igre.  ave1 ave1 ave1 A kako je tek servirao...

 ave1
A az Federera nemam rijeći Stvarno legenad od čovjeka.
Kolko su Murray i Nole odigrali ?

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #33 u: Kolovoz 03, 2012, 22:04:36 »
Mislim da bi moglo past zlato Londonska premijera Sandre Perković: 'Samo da ne dodirne mrežu i to je - finale!' - mSportskeNovosti

Mislim da Nole i Murray još igraju.


Sutra igramo rukomet protiv Danaca to će bit rovovska bitka.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #34 u: Kolovoz 03, 2012, 22:06:48 »
Tek se sad moramo dokazat da smo najbolji protiv Europskih prvaka. Kvalitete imamo i ne sumnjam u pobjedu uopće.

Offline Punisher

Odg: OI London 2012
« Odgovori #35 u: Kolovoz 03, 2012, 22:08:26 »
7:5 7:5 dobio Murray, Finale Federer i Murray, ajmo Federer :D :D

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #36 u: Kolovoz 03, 2012, 22:09:28 »
Znači očekuje nas finale Wimbeldona, ajmo Federer p1va

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #37 u: Kolovoz 03, 2012, 22:10:40 »
Opala... nisam znao kadt1kažem

Malo sam iznenađen što je Đoković izgubio, no eto, Britanac u finalu. To će cijeli centralni stadion navijati za Murraya. Go RF!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: OI London 2012
« Odgovori #38 u: Kolovoz 03, 2012, 22:13:09 »
Znači očekuje nas finale Wimbeldona

I to na Wimbledonu  :P
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #39 u: Kolovoz 03, 2012, 22:14:56 »
7:5 7:5 dobio Murray, Finale Federer i Murray, ajmo Federer :D :D
Ajmo Murray  ave1 ave1 ave1

Offline Praetorian

Odg: OI London 2012
« Odgovori #40 u: Kolovoz 03, 2012, 22:21:46 »
Ako Murray izgubi, a nadam se da hoće ;D sigurno će mu jako teško pasti poraz, praktički replay Wimbeldona. Nadam se i istom rezultatu.

Offline Kole

Odg: OI London 2012
« Odgovori #41 u: Kolovoz 03, 2012, 22:22:19 »
Nadam se da neeće. Valjda je nešto naučio zadnji put.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: OI London 2012
« Odgovori #42 u: Kolovoz 03, 2012, 22:45:09 »
A jeste vidjeli rušenje svjetskog (i olimpijskog automatski) rekorda Missy Franklin u 200m leđno ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: OI London 2012
« Odgovori #43 u: Kolovoz 03, 2012, 22:58:50 »
Sa 2.20.00 na 2.19.59? Onda da ave1 Nevjerojatno je potegla zadnju dionicu
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: OI London 2012
« Odgovori #44 u: Kolovoz 03, 2012, 23:07:10 »
Nadam se da ste pratili danas atletiku  sm1jeh
Kako ih je Dibaba zgazila na 10 tisucaka  ave1
A imam osjecaj da se isti scenarij bude ponovio i na 5000m

U kugli je moj favorit obranio zlatnu medalju, makar nisam vjerovao s obzirom na formu Storla. Ali ipak Tomasz Majewski  thumbs1