Autor Tema: Total War: Rome 2  (Posjeta: 29922 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #30 u: Lipanj 13, 2013, 13:28:17 »
Fantastično!!!!!!  ave1

Sa ovime si miran godinu dana za igrat, dvije, tri.. kada počnu dnevnici  cer1njo

Ali kampanjska mapa treba malo vizualne dorade. Bljeda je. Više kontrasta, malo HDRa i AO... More izgleda užasno usporedivši sa Shogun 2. Baš mu fali "dubine" u prikazu...

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #31 u: Lipanj 13, 2013, 16:03:55 »
Izgleda predobro, sve m ise sviđa osim unit cardsa. Al to je najmanji problem.
Očekujem da Rome nadmaši sve TW naslove koji su izašli do sada, i to pravo da ih nadmaši.

Inače da fali HDR efekta i tako to, ali može bit da nije ni uključen. Jer sjećam se isto tako jednog videa dok su predstavljali Napoleon TW, pa nije bio uključen ni HDR ni DoF efekt.

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #32 u: Lipanj 28, 2013, 22:25:36 »
Izašli su zahtjevi za igru.
Objavljeni PC zahtjevi za Total War: Rome 2 | HCL.hr

Jako traljavo od developera da pod preporučeno samo napišu 1 GB grafička kartica  fpalm1

Moja GTS 450 1 GB Shogun II jedva vrti na medium, a po ovim debilnim zahtjevima sam u preporučenom sektoru  kava1

Kao da su djeca sastavljala te zahtjeve, ista stvar je i sa Shogunom II bila.
« Zadnja izmjena: Lipanj 28, 2013, 22:40:54 od Praetorian »

Offline Kole

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #33 u: Lipanj 28, 2013, 23:10:08 »
Izašli su zahtjevi za igru.
Objavljeni PC zahtjevi za Total War: Rome 2 | HCL.hr

Jako traljavo od developera da pod preporučeno samo napišu 1 GB grafička kartica  fpalm1

Moja GTS 450 1 GB Shogun II jedva vrti na medium, a po ovim debilnim zahtjevima sam u preporučenom sektoru  kava1

Kao da su djeca sastavljala te zahtjeve, ista stvar je i sa Shogunom II bila.


Čim sam vidio, bilo je ovo  fpalm1


Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #34 u: Lipanj 28, 2013, 23:38:28 »
I moja je reakcija takva bila cer1njo  ;D

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #35 u: Kolovoz 01, 2013, 21:15:17 »
Malo gameplaya

Total War: Rome II Gameplay Demo



Baš me zanima kakvi će biti DLC paketi za ovu igru, inaće mrzim DLC al za Total War stvarno izlaze vrhunski, tako da jedva čekam.
Možda nešto s barbarima ko za prvi RTW?

Offline Iceman

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #36 u: Kolovoz 01, 2013, 21:56:04 »
Nevjerojatno je kako jedan developer može poboljšavati igru iz igre u igru. Jedva čekam, brijem da bih mogao opet nabaciti Shogun2

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #37 u: Kolovoz 04, 2013, 17:06:08 »
Pogledajte kak se vide udubljenja na kacigama  ave1


Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #38 u: Kolovoz 30, 2013, 13:19:34 »
Pa ovo dolazi u utorak...

Joj, moram preći Splinter Cell, a nisam ni na polovici... jedna misija dnevno...

Evo usput panormanska slika Rimske tehnologije..

Šta će ovo biti dobro!!


Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #39 u: Rujan 03, 2013, 11:01:24 »
PC Gamer - 85/100

Joystiq - 3.5/5

Eurogamer - 7/10

Strategy Informer - 80/100

"How to wrap this up then? The key point here is that Creative Assembly haven’t made a ‘bad’ game, not by any means… it’s just not a very exciting one. It’s fairly stable, as things go, and while you will probably break the game in some way, there’s nothing really game-breaking about the technical flaws we’ve encountered. The simplest way to sum up its biggest problem is that, really, it can be quite boring sometimes. Everything kind of just plods along and while you will get moments of brilliance, moments of wonder… they’re too easily buried by a startling amount of mediocrity. Total War: Rome 2 is a perfectly adequate/decent game. It should have been a bloody brilliant game."

 

"For all that the game may have promised, it isn't such a big step forward for the series. It's Total War done a bit bigger, a bit better and a bit different. Its borders hold firm."

 

"Rome 2 is the product of years of experience and the work of a studio that finally found the perfect harmony between RTS and turn-based. The developers changed certain parts drastically, but created a game that can surprise you at any time and offers a great deal of depth. "

________________

Čini mi se da je Shogun 2 ostavio mnogo bolje dojmove kod svog izlaska. Malo sam gledao gameplay i općeniti sistem user interfacea je sto puta ljepši i bolji u Shogun 2 seriji. Ovdje neki opaki minimalizam koji mi se ne sviđa nikako!
Malo sam razočaran viđenim, ali neću suditi dok ne probam...

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #40 u: Rujan 03, 2013, 11:24:43 »
"I can confirm there is no family tree. There isn't even a clan/dynasty screen in the most monarchical of factions, Ptolemaic Egypt. I'm now upset at the devs not only for releasing a game containing more bugs than an anthill, but also for using a family/domestic politics setup which is inferior to Shogun 2, both Medieval games and the original Rome.
I've been in denial, but I now believe those 7/10 reviews were sadly on the mark. Now I'm going to go and play Sleeping Dogs, because at least that game doesn't lock me at low res textures."

"Same. using an AMD card, the textures are absolutely ****e on ultra high/high. I pray to the lords almighty that CA does something to fix this + the performance issues many people are having. My campaign map textures look horrendous."

"At the moment, and i know this is the release day, but the performance i am getting from the game is absolutely unacceptable. i have a gtx 670 16gb's of ram blah blah blah and so on. in other words, i have a good pc. But when i play the game it is so laggy i can hardly stand to look at it. Mind you the performance has not changed when i lower the settings."

"Hi there !
I'm struggling to have access to the encyclopedia, am I the one one ? (I've got error pages most of the time)."

"Extremely disappointed with everything I have seen besides the movie parts, and even that....gets a mediocre review.
if this really is best strategy game of the year.....then its cause the year sucked.....not cause this game is worth the title
refund please!
UI - 3 of 10 just poorly done
AI - 2 of 10 - no shock another broken ai game"

"Yes, the UI sucks.
The optimisation sucks.
The AI sucks."


 cry1

Offline Iceman

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #41 u: Rujan 03, 2013, 11:54:16 »
Nevjerojatno za Total War serijal. Svaku igru koju su izbacili bila je bolja od predhodne. Sada ispada da su napravili nekoliko koraka unazad u odnosu na Shogun2.
Brijem da će se to s vremenom ispolirati raznim patchevima i dodacima, ali nije uredu tražiti za nedovršenu igru 55 eura.
Stvarno čudno za ove developere.

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #42 u: Rujan 03, 2013, 12:14:26 »
Micanje Familly Tree djela, sakaćenje i ovako slabog tehnološkog napretka, osakaćeni UI koji izgleda kao android aplikacija...
Čini mi se da Shogun 2 sa ekspanzijama ostaje najbolji Total War naslov. Iako čekam da probam, ali nisam optimističan...
Ljudi kažu da je prezentacija užasna, performanse slabe...

A ovo; a ovo:



 ave1 ave1

Alo CA koliki vam to grad naraste!? Preko pola apeninskog poluotoka  fpalm1

Offline Praetorian

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #43 u: Rujan 03, 2013, 15:34:32 »
Dobro za UI čim sam ga vidio rekao sam da je odvratan...
A nije dobro ovo za ostatak, izgleda da je igra korak unazad naspram ShogunaII i ekspanzije. A što se tiče optimizacije, meni svaki TW radi loše po tom pitanju ;D

Ček doktor šta ti nisi rekao da ti se sviđa UI, ili si samo mislio na unit cards (koji su btw također odvratno napravljeni po meni)?
« Zadnja izmjena: Rujan 03, 2013, 15:37:35 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Total War: Rome 2
« Odgovori #44 u: Rujan 03, 2013, 15:38:29 »
Na unit cards.....