Autor Tema: Battlefield 4  (Posjeta: 83186 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #150 u: Studeni 09, 2013, 00:09:26 »
Par put sam se spawnal na tebe dok su pucali po tebi i instantno dobil drvenu pidžamu  cer1njo
A imal sam i jedan stručni potez dok sam pokušaval očistiti zgradu, mod paljbe mi je ostal na single  fpalm1

I svejedno sam ih počistil, ali su se stigli okrenuti pa je bilo malo gusto  ;D

Jučer totalno nisam imal sreće, skočim iz helikoptera iznad neke točke i elisa me prepolovi i tak u par navrata. Već imam neki kompleks, strah me bacati se dok je heli u letu  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #151 u: Studeni 09, 2013, 00:13:21 »
To mi je najbolje - piše warning prije nego se spawnam na nekog z squada, i to veliki WARNING, al ne - ja baš oću tu se spawnati i samo x x x x xx x x x. cer1njo

Onda instantno

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #152 u: Studeni 09, 2013, 00:18:04 »
Još onak bjesomučno klikam da me brzo na nekoga spawna  cer1njo

Na Zavodu su neki bezbrižni vozači bili, isti lik se barem 3 puta raznesel na moje mine i to svaki put na istom mjestu - D točka  ave1 cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #153 u: Studeni 09, 2013, 00:21:47 »
Tam su i meni nasedali na mine. cer1njo

A na Rogue Transmissionu mi se desila glupost. Kak se ide od B točke prema D točki, bila je graba od eksplozije - nutra denem mine, tenkovi deru po meni, odem iza stupa da navlečem lika na mine, lik dojde točno na grabu i - ništ. 6 mini v grabi, ništa. Lud lud. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #154 u: Studeni 09, 2013, 00:24:57 »
Slična stvar mi se dogodila dok tebe nije bilo, na istoj mapi  cer1njo

Nije bila graba nego je lik imal nenormalnu sreću, vozi se oko točke i sve razara i barem 5 puta je za pol metra moje mine fulal, na kraju se neki "motorista" raznesel  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #155 u: Studeni 09, 2013, 12:41:16 »
Sad sam malo igral, naravno da sam uletel u tim s debilima. cer1njo


Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #156 u: Studeni 09, 2013, 12:57:04 »
Tenkisti koji random pucaju iz baze i snajperisti koji planinare po obližnjim brdima, a ti se lepo jebi i sam osvajaj  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #157 u: Studeni 09, 2013, 15:01:56 »
Ja ne mogu dugo multiplayer igrat. Živci me operu i pošaljem sve u kurac kada igraju ko ćorave kokoši...

HAWKEN - moraš biti sa timom, moraš uzet različite mechove ovisno situaciji, ali uvijek se nađe kretenčina, idiotčina, morončina koji sam uleće među njih pet i to sa scoutom... Tako pet puta, onda bude 12:3 za protivnički tim i popizdim...

Zovem u pomoč jer me ganja kedan jedini jazavac, ja na 30 % healtha i dvije morončine ispred mene bježe! BJEŽE ispred mene, a ovaj sam!!

ITD ITD..

I nakon par takvih situacija moram ugasit igru jer moram na placu po novih pet kila živaca...

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #158 u: Studeni 09, 2013, 15:11:51 »
Koji živci? Nepovratno su nestali u eksplozijama bijesa kroz sve ove godine MP igranja  cer1njo

Dok se ohladim, vratim se po još. Rage mode nastupa makar sam i MVP dok vidim kakve ljudi iz mog tima gluposti rade  cer1njo

Ali nisam jedan od onih kretena koji se deru na headset i pišu drugima hejterske poruke, za pet minuta se samom sebi smijem - MP čari  ;D


Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #159 u: Studeni 09, 2013, 15:17:40 »
Još je BF ful timski orjentiran i 2 dobra igrača nema šanse da pokrivaju celu mapu ako je protivnički tim kolko tolko ok (a vaši naravno, klasično - idioti).

Malo prije sam si pustil MP, nakon kaj sam prešel SP (spektakl), al dok sam videl da moj celi squad na Hainan Resortu gore na hotelu leži okrenut prema liftima - gasi sve. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #160 u: Studeni 09, 2013, 15:23:38 »
Bilo je svega, već je bil i u oglasniku pa sam onda zbrisal oglas dok sam se ohladil itd.  cer1njo

Najgore od svega je kaj zapravo nemam razloga pizditi, statistika mi je bolja nego u BC2 kojega smo doktorirali, ali jebeš statistiku  cer1njo

« Zadnja izmjena: Studeni 09, 2013, 18:15:32 od Thergothon »

Offline Punisher

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #161 u: Studeni 09, 2013, 22:34:41 »
Moj si čoek, najbolju klasu najviše igraš, inžinjerci rulzaju.

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #162 u: Studeni 10, 2013, 01:03:57 »
Bilo je pravih poteza danas. cer1njo

Prvo čim sam došel na Šangaju, onaj lift kaj ide skroz gore na B točki. Ther pokriva jedna vrata lifta, ja druga - kak smo došli gore, svako s svoje strane počistil jedan dio squada - nisu ni skužili kaj ih je snašlo. cer1njo

Onda odma druga, smeh potez - krenemo z B točke na kopno s čamcom, likovi idu v heliću za nama - taman doletimo s čamcem na kopno - Ther dere po heliću s strojnicom, lik se valjda uspaničil i uspel je nekak helića prehititi na 'krov' i tak se sparkirati na zemlju. Onda su samo dobili moju raketistu za piđamistu. cer1njo

Na Flood Zone-u sam imal spektakularan potez hahahah

Leti helić iznad B točke (nisu baš neki piloti bili), odma vadim rpg-a i pogodim helića. V rep. Kak sam ga pogodil, nekak se zanesel (nisam ga dignul v zrak) i počel je padati. Prema meni. Samo sam si pomislil 'A fak'. I onda mi je opal na glavu. Nisam stignul ni krenuti bežati kak se brzo sve odigralo. cer1njo

Zamislite onu scenu z SP kampanje z Fishing in Baku dok helić rukne, samo ne skriptirano i puno bolje. Filmski. ;D

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #163 u: Studeni 10, 2013, 01:10:58 »
Ono v liftu je bilo majstorski, SWAT potez  cer1njo
Danas smo oborili i bodovni rekord u onoj maratonskoj, tim nam je bil užasan, samo smo mi zauzimali i branili.
Piše mi da sam u toj obranil 55 zastava...



U ovoj zadnjoj sam umiral od smeha na onu bombu kaj nije eksplodirala tam vani, kako si skakal prema natrag  cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #164 u: Studeni 10, 2013, 01:13:27 »
Hahahha da da, skužil sam da si i ti isto skakal iza. Nekad zna eksplodirati, a ostane onaj pokazivač. cer1njo

Za Rogue Transmission sam zaboravil, odlična partija je bila, ipak smo ih pobjedili, makar su naši bili idioti.