Autor Tema: Battlefield 4  (Posjeta: 75514 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #90 u: Studeni 02, 2013, 15:20:25 »
Različite su igre i usporedbe koje su svakidašnja pojava na forumima su besmislene.
Dok mi dignu živce pizduni koji kempaju u vozilima prebacim se na COD i blisku borbu, ali nastavci nakon četvorke me nisu uspjeli dugo zadržati i zlo mi je više od p2p konekcije.
BF iako je daleko od onoga kaj priželjkujem ima prednost u mojim očima zbog servera (dosad ni malo laga niti žaljenja da me netko pokosio zbog bolje veze ili jer je host) i slobodnijeg pristupa u borbi.

Iskakanje iz helikoptera iznad neke točke, otvaranje padobrana i bacanje C4 na tenkove ispod mene dok se spuštam na tlo u stilu uz glasnu eksploziju, a zbunjeni protivnici pokušavaju shvatiti kaj se dogodilo ali ne dočekaju u jednom komadu taj trenutak  cer1njo Stvari koje je u COD-u nemoguće doživiti. Sve ima svoje čari...

I da, BF3 je između ostaloga bio smeće na konzolama u početku (dok nije stigao patch) i zbog laga u kontrolama, sad je sve responzivno.
« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2013, 15:22:50 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #91 u: Studeni 02, 2013, 15:39:53 »
BF3 je bil smeće i na konzolama i na PC-u i najlošiji je nastavak u serijalu jer su pokušavali svim sredstvima privući COD publiku.

Znaš i sam kolko je BC2 ispred trojke po svim pitanjima.

Offline kengas

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #92 u: Studeni 02, 2013, 19:48:36 »
Degradirali su i MOH koji mi je bio naj od PS1.
Sa 1080p na sta vec, pa 30 fps, mozda su to nekom brojevi al' ih ja itekako osjetim.
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline Wulf

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #93 u: Studeni 02, 2013, 21:45:10 »
jel igra ko Battlefield free2play?
pitam ovdje da ne otvaram novu temu  :P

A i pitam za one koji nemreju igrat BF4 ili BF3, pa onda ove manje zahtjevne p00cačine..
Ja nedavno počeo igrati i mogu reći da je dosta zabavno i da čisto solidno izgleda :P
Pa ako netko igra ili hoće igrati možemo otvoriti novi topic i rokati zajedno p1va

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #94 u: Studeni 03, 2013, 00:05:16 »
Kako nam je lik stisnul bekeča dok smo leteli na skuteru po Paracel Storm. Hahahah

Koj bekin double, s Lawom nas je to musnul?

Inače, nakon još malo privikavanja sve su mi mape dobre, čak i Operation Locker koj je zapravo dobra verzija Metroa. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #95 u: Studeni 03, 2013, 00:44:25 »
Ok su mape, ali ima par njih koje su mi odvratne i tu nema pomoći  cer1njo

Da, s Lawom. Samo sam čekal da nas neko raznese na identičan način dok smo bili četvorica u čamcu  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #96 u: Studeni 03, 2013, 00:46:49 »
Meni je Hainan Resort odvratna mapa, ne tolko layout kolko izgled. cer1njo

To v čamcu je bilo pravo, zauzimamo točku E, ja s Stingerom derem po helikopterima. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #97 u: Studeni 03, 2013, 00:51:37 »
Si iskoristil onaj code za China rising DLC?

Ja još nisam, a to su još 4 dodatne mape.

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #98 u: Studeni 03, 2013, 00:52:41 »
Nisam. 3.12. to dolazi.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #99 u: Studeni 03, 2013, 01:00:20 »
Taman dok nam ove dopizde  cer1njo

I danas mi je srušeni helikopter opal na glavu i to dok sam pokušaval neke likove flankirati, moja sreća  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #100 u: Studeni 03, 2013, 01:03:54 »
Hahah pravo. Moguće da sam ga ja zrušil jer sam imal dosta manevre s Stingerom i Iglom. cer1njo cer1njo

Bilo mi je pravo na Golmud Railway - bežimo prema A i B točki i samo se avion zakuca protivnički ispred nas v zemlju. cer1njo cer1njo

Brijem da smo v toj rundi ona gore sela oko A i B točke zravnali z zemljom, sve smo porušili. cer1njo

Na Dawnbreakeru mi je bilo pravo kak smo ih naslagivali, brijem na B točki jaaaaaaaaaoooooooooo. cer1njo

Šteta da su naši bili za ništ, makar smo v jednom trenutku preokrenuli rezultat, pred jutro - simbolično. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #101 u: Studeni 03, 2013, 01:09:44 »
Bilo je dobrih poteza, potvrda toga su i hejterske poruke nakon one 18-0 partije  cer1njo

Loša ekipa je bila na suprotnoj strani, jer na BF-u imati nula smrti dok letiš ko muha bez glave bez kempanja je prava rijetkost  cer1njo

Konstantno igram kao inženjer, oću se pojesti ako kraj mene prolazi tenk, a ja igram s drugom klasom bez RPG-a  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #102 u: Studeni 03, 2013, 01:13:26 »
To je i meni isto pravo dok igram s asaultom, dojde tenkista i onda 'da sam bar inžinjer'. cer1njo

Isto obožavam dok mi fire rate ostane na single, par put mi se desilo kaj sam im uspel dojti z leđa ili flankirati - onak četvorica, stisnem za rafal - trt, likovi se okrenu i John Marston scenarij. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #103 u: Studeni 03, 2013, 01:20:04 »
Na to poludim, a dogodi mi se dosta često jer prebacim na single dok pucam na jako udaljene likove i onda zaboravim natrag prešaltati  cer1njo

Danas sam napravil onaj potez kaj smo u traileru vidli na Zavodu, bomba u vagon i zatvaranje  cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #104 u: Studeni 03, 2013, 01:24:05 »
Uffff, bekino. cer1njo cer1njo

Jučer je bilo pravo na Rogue Transmissionu - davaj davaj! pa šla! davaj davaj!! cer1njo cer1njo

A kakve smo poteze imali na Šangaju hahaahah krenemo z spawna, ti voziš tenka, ja na strojnici, dolazi protivnički tenk, ti se sfulavaš onako, ja si mislim 'pa kaj mu je?', nikak da ga potrefiš i nikak. Brijem da su nas poslali na groblje onda. cer1njo