Autor Tema: Halo: Reach  (Posjeta: 3092 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Halo: Reach
« u: Srpanj 15, 2012, 17:48:57 »


Proizvođač: Bungie
Izdavač: Microsoft Game Studios
Platforma: Xbox 360
Žanr: FPS
Datum izlaska: 15.9.2010.

Trenutno igram, dojmovi su pozitivni za single player, za multiplayer zasad mogu samo reći kolko sam videl da je jako dobar (velik napredak naspram starijih Haloja koje sam probal online). Kroz kojih tjedan dana budem napisal potpune dojmove vezane uz SP i MP tak da je moguće da se oni promjene. Evo neki traileri:

Halo: Reach "The Battle Begins" Campaign Trailer


Halo Reach - Official Firefight Trailer [HD]


Halo Reach Multiplayer Trailer


Halo: Reach - Noble Map Pack Trailer



Offline ManTheRamparts

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #1 u: Srpanj 17, 2012, 22:33:12 »
Danas smo Ther i ja vrteli co-op i bilo je predobro, evo nekih skrinova iz akcije:





Bolje da ne znate kaj se dešavalo na tim prvim slikama (uglavnom - PETA bi nas lansirala u svemir odma).  cer1njo





I onda smo nastavili u CSR stilu. Ther na minigunu, ja za volanom i deri.

















Co-op je fenomenalan, ultra zabavan i težina je kak treba biti (na Legendary igramo). Prava stvar.  thumbs1

Offline Punisher

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #2 u: Srpanj 17, 2012, 23:00:42 »
Je Co op u reachu je savršen, super balansiran, a na legendary i jebački zahtjevan, pogotovo kad dođu oni zealoti ili ultre i generali elitesi  ave1 ave1

Running riot


evo i jedan moj video iz mpa ^^

Offline Thergothon

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #3 u: Srpanj 18, 2012, 00:41:50 »
Predobro je bilo  thumbs1
Inace nisam neki fan halo-a, ali co-op je stvarno zabavan.

Slike nemru ni priblizno docarati kakav je to kaos bil + popratni trash talk  cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #4 u: Srpanj 19, 2012, 15:20:08 »
Jucer smo opet igrali co-op pa evo par slika:

Snajperska stealth misija, tek smo poceli. Taman nanisanim protivnika u daljini i Ramparts slucajno postavi glavu ispred moje cijevi. Boom headshot  cer1njo



Kasnije susrecemo vanzemaljsku zivinu koja je bas slucajno zasticena vrsta, ali takve najvise volimo  cer1njo



Provjeravanje dal jos dise i pokusaj ozivljavanja



Poziranje na trofeju



Silna borba nas je izmorila i bacamo se u potragu za hranom



Ramparts pohlepno trga bocku i ne zanima ga ostatak gladne druzine



Roadkill i Ramparts za volanom



Ramparts baca kontru u zavoju, a ja ih pozdravljam s raketnom paljbom



Vozi-gazi, ni isus nas ne zaustavi, akamoli neke barikade



Prasenje po mrskim vanzemaljcima



Imam novo vozilo i zovem Rampartsa na probnu voznju, ali shvacamo da nema mjesta za njega  cer1njo



Sebicno se pederisem u novom vozilu, ali uskoro mi se dogadja ovo:



Slijedi osveta i bacanje bombe u vozilo nesretniku koji me malo prije raznio



Skok unatrag i uzivanje u vatrometu



Napadam drugo vozilo i u zaru akcije ne shvacam da Ramparts uskace u vozilo i preuzima kontrolu nad vozilom



Bomba je bacena i povlacim se, a Ramparts je tijekom eksplozije katapultiran na glavu  cer1njo




Offline ManTheRamparts

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #5 u: Srpanj 19, 2012, 15:26:48 »
Smehi i orehi!  cer1njo

Danas ne znam dal bum igral. MOŽDA. Al sutra 100%!

Offline Thergothon

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #6 u: Srpanj 19, 2012, 15:32:48 »
Nemam ni ja vremena sad, moram nekaj obaviti, mozda navecer ako budes online....

Offline Punisher

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #7 u: Srpanj 19, 2012, 20:57:36 »
Haha genijalno, btw kolko vam je trebalo za proći Nightfall na Legendary, jebeno vjerojatno najteži lvl u igri :D

Offline Thergothon

Odg: Halo: Reach
« Odgovori #8 u: Srpanj 19, 2012, 23:01:05 »
Prvo smo dosta ginuli zbog zajebancije prek headseta i bezglavog Rambo zaletavanja.
Dok smo se skulirali i poceli malo taktizirati islo je bez nekih vecih problema.
Puno je lakse u co-opu jer ako pogines odma te respawna kraj frenda ako se povuce na sigurno.
Bilo je odlicnih scena tipa: jedan pokriva sa snajperom dok drugi polagano napreduje i cisti ostatak prezivjele bande i slicno.
Ipak ovo nije corridor shooter, samo treba masta i disciplina, a to nam cesto fali - pogotovo dok nam u ruke daju Warthog  cer1njo