Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 285522 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #585 u: Lipanj 10, 2014, 09:44:22 »
Šta je stvarno potvrđeno, link ?

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #586 u: Lipanj 10, 2014, 10:38:04 »

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #587 u: Lipanj 10, 2014, 10:41:52 »
Znači i na ps4 ću ga odigrat jednog dana :)

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #588 u: Lipanj 10, 2014, 10:42:44 »
Mogli se budu sejvovi prenositi. thumbs1

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #589 u: Lipanj 10, 2014, 11:46:40 »
Rockstar je zakon :)

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Luckyluke

Odg: GTA V
« Odgovori #590 u: Lipanj 10, 2014, 12:46:57 »
Hell yeah ! Ovo treba proslavit

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #591 u: Lipanj 10, 2014, 12:49:38 »
Samo počni stedit pare za Pc :D


Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #592 u: Lipanj 10, 2014, 15:32:06 »
Dečki, ako je meni verzija igre PAL, onda m oram imati PSN na američkom tržištu? Zar ne?
A što da radim onda s NTSC igrama, jer one moraju na europskom?
Ima li neki lakši sistem? (govorim o DLC-evima i to)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #593 u: Lipanj 10, 2014, 23:29:58 »
Već si na više mjesta dobio odgovor na to svoje pitanje.
Malo uključi mozak ubuduće bivanja na forumu. Jesi mlad, ali malo i razmisli prije općenitih bedastoća.

 thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #594 u: Lipanj 11, 2014, 14:05:42 »
Ispričavam se, mozak mi ispario od vrućina, jebiga....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #595 u: Lipanj 20, 2014, 19:35:55 »
Igra je fenomenalna. Jednostavno 100/100. Najbolja ikada. Čak ne vidim ni Pop-up niti zakašnjele teksture. Zna biti pad FPS-a, često, ali nesmeta. Završio prvu pljačku, upoznao Trevora, on nije normalan, manijak. Igra je jednostavno.... WOW.
Budem napisao veći osvrt igre, kada je pređem.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #596 u: Lipanj 28, 2014, 22:26:30 »
Evo ga i osvrt.
Ne znam s čime da počnem. Jednostavno je igra prepuna sadržaja da nemogu odabrati od kuda da počnem. Ali, ajmo od priče.
Prvo želim reći, iako svi mrze Franklina, on mi je najdraži lik. Neznam zašto. Ne volim Trevora previše, ali ima svojih situacija.
Priča je odlična. Zanimljivo je vidjeti, kako se recimo upoznaju Franklin i Michael ili kako smo došli do Trevora.
Podijeliti ću priču na tri lika.
Franklin-Dobar stari lik iz Geta. Misli, a vjerojatno dobro misli, da su svi iz njegovog kvarta idioti i da ga samo uvlače u nevolje. Njegov život možda i nije toliko zanimljiv kao i od ostalih, ali je klasičan. Banda i to.
Michael-On mi je dosta dobar lik, ima svoj smisao za humor. Zanimljivo mi je upoznati njegovu priču. Njegova disfunkcionalna obitelj je dosta zabavna. Njegova jako glupa djeca su.... Glupa, a žena mu je stalo nadrkana, jer ju je Michael varao davno sa striptizetom. Njegove misije su mi dosta bile zabavne i često mi izmamile osmijeh na lice.
Trevor-Manijak, ne volim ga previše baš, ali dosta je smiješan lik, njegove misije su odraz njega, stvarno lude i zabavne. Čudan je lik zapravo. Jedan trenutak je ubojica, a sljedeći emotivni lik.
Sve zajedno-Dosta mi je zanimljivo bilo vidjeti spoj ta tri lika. Dosta su dobro spojeni. Čudan mi je Trevor što se tiče priče u vezi Michaela, ali neću Spoilati. Super mi je što si pomažu međusobno.

Gameplay je remek djelo. Počinjem s voznim modelom koji mi se sve manje sviđa, jer nemogu driftati. Ne volim previše driftanja, ali malo bi bilo super. Zvukovi auta su super. Auta ima puno i svi su podijeljeni u klase. Ima od Kompakta pa do Super auta, svatko će naći nešto za sebe. Unaprijeđenja za aute su odlična. Od Turba do hauba. Sve.
O Hit-detecion-u ne moram puno pričati, odličan je, a jako mi se svidjelo kada ljude koji si ranio, leže na podu i pucaju na tebe. Odlično je.
Pušaka u igri ima dosta, tako da će svatko naći nešto za sebe. Unaprijeđenja za puške mi se jako sviđaju. Super je što možeš staviti bateriju (svjetiljku) i Silencer, jako volim Silencer. Podsjetilo me dosta na unaprijeđivanja pušaka u Far Cry-u 3.
Policija.... Jako me živcira. Nije teško pobjeći, ali kada te uhvate, nema te. Sviđa mi se Cones of Vision koji je preuzet iz Driver serijala. Dosta je tupavo kada nekog u pustinji ubiješ, a policija zna da si ga baš ti ubio. Ali navikao sam se.

Misije su mi jako dobre u igri. Sve je odlično. Samo me smeta, što su reklamirali pljačke, a nema ih puno.

Grafika u igri, s obzirom da je na ovoj generaciji konzola, odlična. Animacije likova su odlično napravljene, fizika tijela je unaprijeđena, voda je prelijepa. Ne primjete se ni Pop-Upovi niti zakašnjele teksture. Kao da ih nema.
Sviđaju mi se nabor koji nastaju na odjeći dok igrač trči, i što kada samo do pola uđeš u vodu, ta polovica je mokra. Rockstar se jako potrudio.

GTA Online-Počinjem s problem. Ovdje kasne teksture i vide se Pop-Up-ovi. Meni je danas čak zaštekalo i nestale sve teksture.
Dosta ljudi, nazovimo ih nezrelim, igra. Ja nikoga nisam ubijao. Htio sam biti Good-Sport, ali uvijek, ali baš uvijek se nađe neki kreten, dijete ili što već koji te mora ubiti, ili ti uništiti auto. Još ako novac nisi spremio u banku.... Ali ako nađeš neke dosta dobre ljude da igraš dosta je zabavan. Ja sam danas počeo, ali neki lik, koji je 218 level, me pozvao da igram neku misiju koja se otključava na 36-om levelu. Dobio sam 80000$ sve ukupno. Ima dosta dobrih ljudi koji pomažu, ali ima onih drugih. Igram neku misiju gdje auto moram vratiti, i moj ''pomagač'' pobije sve ljude i dovede policiju.
Dosta je zabavno igrati Online, ali moraš imati čelične živce.

Prešao sam sve Main misije, dosta Strangers and Freaks misija, mislim da mi ih je par još ostalo (Epsilon misije, sakupljanje neko i to.). Sada sam na 69% igre, ali ću morati ponovno prelaziti jer mi je PS3 zasada u dnevnom, pa pola toga nisam čuo od radija i tako. Kada se premjesti u moju sobu, ponovno ću prijeći.

Rockstar je napravio veliko remek djelo. Od mene je 100/100, ali ja sam GTA Fan-boy.

Hvala na čitanju.

Može li mala pomoć. Što spada pod Miscellaenous i Hobi and Pastimes? Hobi and Pastimes su utrke ili?
« Zadnja izmjena: Lipanj 28, 2014, 22:36:59 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #597 u: Rujan 22, 2014, 17:44:47 »
GTA 5 za Xbox One, PS4 i PC imat će pogled iz prvog lica? | HCL.hr

Nadam se da je istina, pogotovo zbog vožnje. Ne bi na odmet bilo da nas iznenade i s unaprijeđenim voznim modelom.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #598 u: Rujan 22, 2014, 17:48:26 »
I detekcijom i AI-em i... cer1njo

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #599 u: Rujan 22, 2014, 17:48:44 »
Jao šta rade iz onako savršene igre, ovo bu 10/10 majkico mila.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB