Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 266752 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #120 u: Siječanj 31, 2013, 18:01:52 »
LOL pa igra nije ni imala služben datum izlaska, ono su sve bila nagađanja.

Ne se hajpati bezveze dok sam developer/izdavač ne pusti van točan datum izlaska.

Offline LukaM 110

Odg: GTA V
« Odgovori #121 u: Siječanj 31, 2013, 18:06:41 »
Ma receno je da izlazi na proljece, al su izgleda zajebali polutku cer1njo

Offline DogZy

Odg: GTA V
« Odgovori #122 u: Siječanj 31, 2013, 18:24:39 »
I šta sad? Kad je već ovakav datum, ide li to na PS3? Mislim da ipak ide, nekako mislim da bi trebali imati više informacija o next genu, ako su mislili da će next gen izaći krajem ove godine ili početkom sljedeće. Očekivao sam next gen u proljeće 2014, sad to nikako ne može biti...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #123 u: Siječanj 31, 2013, 18:50:28 »
Ma pretpostavljam da next gen dolazi oko Božića, a prvi pravi hard hitter naslovi za novi Box i PS tek na proljeće.

Platforme ne budu menjali to je 100%. Možda neki port naprave za next gen i to je to.

A za GTA 5 je ko rekel da dolazi na proljeće? Dućani i niko drugi, tak da ono, te takve treba s rezervom uzimati. Nekad pogode, ali jako retko.
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2013, 18:54:18 od ManTheRamparts »

Offline LukaM 110

Odg: GTA V
« Odgovori #124 u: Siječanj 31, 2013, 19:06:10 »
Ma imao si na kraju trailera spring 2013, al sad je svejedno

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #125 u: Siječanj 31, 2013, 19:07:37 »
Tolko ne pratim GTA.  cer1njo

Trenutno me samo next gen zanima.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #126 u: Veljača 01, 2013, 17:50:00 »
LOL pa igra nije ni imala služben datum izlaska, ono su sve bila nagađanja.

Ne se hajpati bezveze dok sam developer/izdavač ne pusti van točan datum izlaska.

To mi je poznato, samo se ne sjecam od kud? Hmm, mozda GT5? Uopce nismo bili nahajpani cer1njo

Offline LukaM 110

Odg: GTA V
« Odgovori #127 u: Ožujak 27, 2013, 15:18:25 »
Objavljeno je 10 novih ss-ova i svi su super te igra djeluje jako ispolirano. Definitivno naimpresivniji je ovaj:

Ocekivao sam da ce u igri postojati promjene vremena, ali ne i ovakve oluje. Cak i more reagira na vjetar ave1 ave1
Ostalih 9 ss-ova mozete vidjeti ovdje:
Sunsets, Seas, Skies and So On... | Rockstar Games

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #128 u: Ožujak 27, 2013, 16:03:22 »
Super izgledaju slike  ave1

Uopće ne sumnjam u kvalitetu igre. Ja sam prešao GTA Vice City, Gta San Andreas i GTA IV (nisam igrao ona dva DLC-a) i svaki nastavak mi je bio fantastičan, od likova pa do fenomenalne radnje. Ma epic.

Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #129 u: Ožujak 27, 2013, 16:38:47 »
Čini mi se da bu trebalo dodati još 4 GB i možda novu grafu

Offline LukaM 110

Odg: GTA V
« Odgovori #130 u: Travanj 02, 2013, 17:10:55 »
Evo predstavljen je sluzbeni cover art:

Offline DogZy

Odg: GTA V
« Odgovori #131 u: Travanj 02, 2013, 18:35:18 »
Iznenadenja li! ;D

Sasvim dobar, mozda bude neki drugi cover u CE-u ili SE-u.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: GTA V
« Odgovori #132 u: Travanj 02, 2013, 21:10:32 »
Čini mi se da bu trebalo dodati još 4 GB i možda novu grafu

Jesi ti upoznat s time da GTA V na PC dolazi 6 mjeseci nakon konzola?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #133 u: Travanj 02, 2013, 21:24:11 »
Jesi ti upoznat s time da GTA V na PC dolazi 6 mjeseci nakon konzola?


Obično je tako bilo i za San Andreas i GTA4, ali koliko znam još nitko službeno nije najavio GTA5 za PC, no bez obzira na to kakve veze imaju 4 GB rama i nova grafa sa tvojim pitanjem? Možeš mi objasniti jer očigledno nisam razumio

Offline budainka16

Odg: GTA V
« Odgovori #134 u: Travanj 02, 2013, 21:38:34 »
Ma nema nikakve veze direktne, samo sam ti htio naglasit da imaš vremena za to  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."