Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 272601 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #390 u: Rujan 24, 2013, 20:39:37 »
Ae, istina hvala.
Zašto mi je 720 reza na TV monitoru?
Inače mi je na X360 bila 1080  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: GTA V
« Odgovori #391 u: Rujan 25, 2013, 21:15:25 »
moj interni intervju :

-na koliko si?
otprilike 20%
-i već spreman za dojmove?
aha
-zabavno?
je
-dobra?
skroz
-mapa?
ogromna, o-gro-mna.
-igra generacije, vrh PS3-ja?
ma kakvi, ni blizu
-GOTY?
hmmm...ne. Ipak ne.
-??????
nedavno bio TLOU. Prije njega Bioshock Infinite.
-i GTAV nije bolja?
štajaznam, nije meni to neki urnebes, prvenstveno vožnja mi bezveze. Jako dobra priča al okolina zakurac. Krpene lutke i leteći auti.
-???? jesi ti normalan?
ima različitih mišljenja...
-a šta ti je još bilo bolje kad si tako profinjen?
RDR npr. Neznam objasnit.
-imaš neki ekstremniji primjer, nešto puno gore, nešto što pravi gameri pljuju, a da ti je bilo bolje?
npr. običan Uncharted vulgaris. Štajaznam, gluplji al zabavniji. Da ne spominjem ostale.
-ovo je gamerski forum, razapet će te...
jebe me se
-nešto za kraj?
ništa. Maserati je za ljude sa stilom !

P.S.
-nisi spomenuo Kate Beckinsale.
ne uklapa mi se u shemu
  kuul


« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2013, 21:17:06 od versus »

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #392 u: Rujan 25, 2013, 21:29:52 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: GTA V
« Odgovori #393 u: Rujan 25, 2013, 22:26:07 »
versus  ave1 hug1 ;D

Onda me libo njonjo, imam RDR i to ću igrat skoro, jako skoro
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: GTA V
« Odgovori #394 u: Rujan 25, 2013, 23:51:21 »
ma super je igra, 100% bi ti se svidila
možda online izvuče malo stvar

problem je što se ovo čekalo godinama, 300 milijuna ili milijardi nečega, čudesa.....
San Andreas je izašao 2004, tome ima skoro 10 godina
s druge strane gaminga i neke sasvim drugačije igre poput Half Life 2 su isto izašle prije 10 godina.

i onda, gledajući ovo i 10 godina napretka u gamingu ne mogu a da se ne osjećam ko Seinfeld.
Mislim na onu epizodu kad su pričali o autima, kako su im govorili dok su bili djeca da će u devedesetima auti letjeti zrakom
a pošto napredak nije očekivan, zaključak je bio "osjećam se tako zaostalo"

e tako i ja sa GTAV.
Napredak, razvoj, stotine milijuna nekakvih novaca, stotine ljudi u razvojnim timovima i ovo je vrh vrhova trenutno?
Zaostalo mi nekako to djeluje.

jesam se raspiso... ;D

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #395 u: Rujan 26, 2013, 09:29:38 »
Neznam kad me jedne igra uvukla tolko da u šusu odigram 10 sati, išao spavat u 4.
Odradio prvu pljačku koja je u cijelosti kompleksnija nego sve misije u GTA IV zajedno, a samim time i bolja i atraktivnija.
Iako sam čuo da je grad veći nego GTA IV, RDR i nešto nešto zajedno, ovo nadmašuje vizualiziranje te veličine.

Grad je jebeno ogroman, ali toliko ogroman, da nezz.
Cijeli GTA svijet u ovoj igri je toliko dobro napravljen, osmišljen i toliko prokleto dobro izgleda, da neznam dal bi itko ovo mogao bolje napravit.
Čudo jedno. Priviknuo sam se skroz na vozni model i čak moram priznat da se nekakvih 50% vozila čak i super kontrolira.

Automobili i off road vozila na pjesku i šljunku se ponašaju izvanredno.

Negdje sam pročitao da ja jako velik manjak sporednih aktivnosti, no nebih baš rekao.
Naprotiv ovdje su daleko zanimljivije nego u bilo kojoj igri u serijalu.

Nakon što sam došao u kontrolu Trevora i odmakao se od života u Los Santosu, kao da sam pokrenuo drugu igru.
ARGGHHGHHHGHH  cer1njo cer1njo
Nezz da li sam ikad igdje vidio takvog luđaka.
Prejeben lik. Totalno osvježenje u svijetu igara je njegov lik, čak bi se usudio reć i malo pretjeran, ali ne smeta.

E da u igri postoje dosta referenci na poznate hollywoodske filmove.
Nadam se da neće smarat kao prva u igri. Baš je užasno očito i neorginalno, za razliku od svega ostaloga.
Oružja u igri i modifikacije te savršeno tjuniranje vozila. <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #396 u: Rujan 26, 2013, 23:42:33 »
Trenutno sam na nekih 95%  ;D

Čeka se utorak i Ps3 verzija da pokrenem online, prvenstveno me co-op najviše zanima, kompetitivni MP u bilo kojem TPS-u mi je meh...

Offline DogZy

Odg: GTA V
« Odgovori #397 u: Rujan 26, 2013, 23:49:34 »
A zato tebe nema :P

Sto nisi mogao pricekati PS3, tj., zasto si igrao xbox verziju ako kupujes PS3? Nisi mogao izdrzati ili?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #398 u: Rujan 26, 2013, 23:56:00 »
Teško je izdržati dok imaš priliku zaigrati tjedan dana prije izlaska  cer1njo

Ps3 verziju kupujem zbog online-a.

Na xboxu trenutno nemam gold pretplatu, razmišljao sam uzeti, ali bolje onda da uzmem Ps3 verziju i igram s Rampartsom i ostalom ekipom.

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #399 u: Rujan 27, 2013, 03:01:54 »
Nakon 20 sati provedenih u igri sam na 29%.

Riješio sljedeće:

26/69 Missions.
17/42 Hobbies and Pestimes.
6/20 Strangers and Freaks.
6/14 Random events.
0/15 Miscelleneous.

Nevjerovatno koliko igra sadržaja ima.
Čak sam odradio jedan težak i pošten posao s Trevorom (to je fakat čudo za njega).
Izgubio sam valjda sat i pol u školi letenja s Michaelom.

Letim ko šišmiš.  cer1njo

Za one koji su došli do prvog druženja Lamar Davisa, Franklina i Trevora, kada idu u onaj kvart?
Vam poznat taj dio?

Bilo bi stvarno šteta da ovo ne izađe za PC tako da svi imaju priliku isprobat ovo remek dijelo.
Prerano je za zaključke, ali zasada onaj realan hype potpuno opravdan (nemislim na one diječje spik, najbolja igra ikad).
Tek sam zagrebao površinu, a imam 20 sati igre.

Genijalno mi je što u dosta slučajeva pa čak i usred akcije i misije, možete prebaciti se na drugog ili trećeg lika.
Dosta stvari iz San Andreasa ovdje uočavam, baš svako malo me nešto podsjeti.

Sada malo pauza pa sutra nastavak.

 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #400 u: Rujan 27, 2013, 10:55:31 »
Za one koji su došli do prvog druženja Lamar Davisa, Franklina i Trevora, kada idu u onaj kvart?
Vam poznat taj dio?



Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #401 u: Rujan 27, 2013, 20:32:03 »
Ima možda zainteresiranih (Ps3 igrači) za online u utorak?

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #402 u: Rujan 28, 2013, 18:07:59 »
Ako je ko zainteresiran za multi crew (PS3), javite se.

Offline ares

Odg: GTA V
« Odgovori #403 u: Rujan 29, 2013, 01:30:42 »
Igram nekih desetak dana igru i odusevila me, ima bas dosta sadrzaja i stvari koje mozes raditi.
trenutno mi je ovakva statistika

blizu sam kraja, jos nekoliko stvari da odradim i napokon 100% igre.  sm1jeh
Glupo je da sad trazim dlaku u jajetu i da navodim mane igre, jednostavno sam odlucio da uzivam u igri i da se ne baziram na njene mane.
Trevor je lik/budala za oskara  cer1njo


Ima li ovdje iko da planira igrati online xbox verziju?

Offline Iceman