Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 274745 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #405 u: Rujan 30, 2013, 16:46:31 »
Koga je za to više briga?

Pa zna se da je igra teško smeće  kava1


Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #406 u: Rujan 30, 2013, 17:07:12 »
Kaže se ćesme ;)

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #407 u: Rujan 30, 2013, 17:25:45 »
 thumbs1

Offline versus

Odg: GTA V
« Odgovori #408 u: Rujan 30, 2013, 17:31:01 »
vrlo vrlo zabavna
dapače, sve zabavnija i zabavnija što čovjek dublje ulazi

al onaj brđanin, onaj Kerum...ili, ne, Trevor se zove,  ono je za ga upucati momentalno. Nikad s gorim likom nisam igrao.


Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #409 u: Rujan 30, 2013, 17:55:16 »
Jedan od rijetkih likova u GTA univerzumu koji nije govnarski licemjer, a i vitamini koje pije mu samo razbistruju um.

Siguran sam da će postati model uzornog građanina i inspiracija mladima, kao što bi i trebao biti.


Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #410 u: Rujan 30, 2013, 18:45:35 »
Ne znam, meni je Trevor prvo bil jako sforsan, a sad mi je najbolji lik od trojke baš zbog tog over the top pristupa. Kaj više igram sve mi je bolji. Dok se treba nekaj raditi s njim izvan grada - lepo Rebel radio ili East FM (oni španjolci cer1njo) i totalno mi je tak najbolja atmosfera. Pogotovo po onim pustinjskim white trash djelovima mape. Inače, brijem da bi fanovi Breaking Bada uživali u tim djelovima, čak imam filing da je baš na BB dosta referenci.

Franklin mi je bil ok na početku, al sad nakon kaj imam dosta sati provedenih u igri mi je uvjerljivo najdosadniji i najgeneričniji lik. Baš je onak - tisuću put viđena, tipična geto priča, od blata do zvijezda (usput spašavajući mutave homije, klišej onako). Živa dosada.

Michael - obiteljski problemi, samo to je dovoljan razlog za igrati s njim. cer1njo

Uglavnom - prvo mi je bilo Michael > Franklin >>> Trevor, a sad mi je Trevor > Michael >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Franklin (aka dosadnjaković).

Offline versus

Odg: GTA V
« Odgovori #411 u: Rujan 30, 2013, 19:04:58 »
a bo
ja sam pre godinu dana "upoznao" Vaas-a
nakon Vaasa, svi negativci su mi nekako zakurac.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #412 u: Rujan 30, 2013, 19:08:03 »
Far Cry 3 je kod mene zletel iz konzole van nakon circa sat vremena. cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #413 u: Rujan 30, 2013, 19:12:00 »
Did I ever tell you the definition of insanity?

Liku koji je odradil voice acting skidam kapu, uvjerljivo i upečatljivo.

Ali lik kao lik je baš drek drečni, posrani - U Ž A S!  cer1njo
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2013, 19:16:05 od Thergothon »

Offline Montoya

Odg: GTA V
« Odgovori #414 u: Rujan 30, 2013, 19:20:30 »
To ne mijenja činjenicu da je Vaas jedan od najboljih negativaca u igri (i krivo, tj. premalo iskorišten).

Nemam ovu igru ali taj Majkl mi se odma zgadil u prvim skrinsima, kamoli tek dalje, dok sam za Trevora videl da bu pravi, a Franklin je tu - da podsjeti na SA i nabolju ekipu ikad...

Nego, i Vaas i Trevor su na sliku i priliku:

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #415 u: Rujan 30, 2013, 19:27:38 »
Vaas je u mojim očima neiskorišteno smeće i nikakav monolog o ludilu to nemre promijeniti.

Pozadina lika je dno dna - prokleti diler mu je iskvaril dušu s drogom i novcem, a tradicija plemena i sestra koja se pali na incest su zapostavljeni - ŠMRC.

Model za Trevora je bil Jack Nicholson, u dućanu s odjećom možete pronaći komletni outfit iz Shininga i još nekih filmova.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #416 u: Rujan 30, 2013, 19:44:05 »
@Montoya - dok ne probaš igru, nemreš znati. Michael je i meni od prvih skrinsa djeloval dosadno, ali je totalna suprotnost tome - situacije s obitelji i problemi s njima - jaaaaoooooo, urnebes! cer1njo

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #417 u: Rujan 30, 2013, 19:46:55 »
Ma odlično su likovi okarakterizirani, blesavo je suditi o njima prije nego se igra završi jer tek se na samom kraju otkriju neki motivi itd.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #418 u: Rujan 30, 2013, 19:51:27 »
Ma da, recimo Franklin je meni bil dobar na početku, al onda sam nakon kaj sam završil story skužil da je baš klišej nad klišejima. Kaj je malo šteta, mogla se bolje ta spika iskoristiti.

Nego, kaj nema nikoga za PS3 crew? Pa da co-opamo i pravimo haos! cer1njo

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #419 u: Rujan 30, 2013, 20:09:19 »
Pokušava biti jeben i pošten. Mora se popraviti jer mu je stalo do određene osobe, ali u isto vrijeme mašta o strašnom "score-u" koji bi ga uzdigel iznad geto bijede. Najnaivniji lik u GTA povijesti (kao da je jučer rođen) svjestan posljedica, ali se da nagovoriti svakom majmunu na razne idijotarije. Dobar je kontrast između likova, ali Franklin je stavljen samo da zadovolji SA gangsta fanove.