Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 274593 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #510 u: Travanj 01, 2014, 11:13:50 »
Nije, čak i online radi - uglavnom puno bolje iskustvo nego na konzolama  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #511 u: Travanj 01, 2014, 12:40:33 »
To je vjerojatno sam Rockstar uploadal da pokaže kolko mu je stalo do PC zajednice. cer1njo

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #512 u: Travanj 01, 2014, 15:26:41 »

Iz vedra neba i baš na 1. april se pojavi tako torrent, a da bude uvjerljivije napišu dolje "This release has been stolen from R* servers, play in offline mode!". I još u komentarima svi pišu kako "provjereno radi". Sklon sam vjerovanju kako je ovo neka kolektivna zajebancija, makar je dobro upakirano da djeluje uvjerljivo. Ne znam kaj da mislim, stvarno, ako i je fake nadam se da je uploader u tih 20 GB stavio kvalitetnih XXX materijala da ne skidam bezveze.


pa fake je. Razor više ni nije na piratskoj sceni.

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #513 u: Travanj 01, 2014, 22:04:20 »

Iz vedra neba i baš na 1. april se pojavi tako torrent, a da bude uvjerljivije napišu dolje "This release has been stolen from R* servers, play in offline mode!". I još u komentarima svi pišu kako "provjereno radi". Sklon sam vjerovanju kako je ovo neka kolektivna zajebancija, makar je dobro upakirano da djeluje uvjerljivo. Ne znam kaj da mislim, stvarno, ako i je fake nadam se da je uploader u tih 20 GB stavio kvalitetnih XXX materijala da ne skidam bezveze.

Koje si materijale dobio?  shy1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: GTA V
« Odgovori #514 u: Travanj 08, 2014, 15:08:22 »
En Şanssız GTA V Oyuncusu - Unluckiest GTA V Player


 cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #515 u: Travanj 30, 2014, 15:28:24 »
Jedina stvar koja me zasad smeta je vozni model. Gta 4 ima puno bolje taj segment odrađen. Al sve drugo je vrhunski.


Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #516 u: Travanj 30, 2014, 15:53:58 »
Ja mislim da je vozni model dosta unaprijeđen, igrao sam GTA IV, najdraža igra, ali mi je vozni model lošiji nego u 5-ici.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #517 u: Travanj 30, 2014, 15:58:17 »
Nije niti malo unaprijeđen, unazađen je za dvije klase barem.
To što preferiraš jednostavniji i "zabavniji" vozni model to je druga stvar.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #518 u: Travanj 30, 2014, 17:11:32 »

Probao sam RDR, o majko mila najbolja igra ikada  ave1 ave1
Stajem s GTA V i krećem s RDR omg kako dobra igra, još ne vjerujem.

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #519 u: Travanj 30, 2014, 23:09:19 »

Nije niti malo unaprijeđen, unazađen je za dvije klase barem.
To što preferiraš jednostavniji i "zabavniji" vozni model to je druga stvar.
Ako govorimo o igrama kao GTAV onda da, ali recimo u Racing igrama što realniji.
Mnogi na internetu će se složiti da je vozni model unaprijeđen, čak i poznati recenzent Angry Joe. Ali dobro. Ne vrijedi ss raspravljat oko toga, jer svatko ima svoj ukus.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #520 u: Travanj 30, 2014, 23:21:26 »
Da, ali jedno je ukus, a drugo činjenice. 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

GTA V
« Odgovori #521 u: Travanj 30, 2014, 23:42:13 »
Činjenica je da su dosta recenzenata rekli da je vozni model unaprijeđen, a jedan od njih je i Angry Joe.
« Zadnja izmjena: Svibanj 01, 2014, 23:18:19 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: GTA V
« Odgovori #522 u: Travanj 30, 2014, 23:53:21 »
Angry Joe >>> Angry Cole cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #523 u: Svibanj 01, 2014, 00:17:00 »
Već smo o tome raspravljali bezbroj puta i činjenica je da je vozni model (fizika) degradiran i Cole u pravu  kava1
Ne trebaju ti za to nikakvi renomirani recenzenti ako koristiš mozak...

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #524 u: Svibanj 01, 2014, 07:48:28 »
Ja samo kažem da je jako puno, čak i poznatih recenzenata, reklo da je vozni model unaprijeđen. A igrao sam na Reboot-u GTAV i vozni model mi se svidio. Naravno, vidit ćemo još, možda mi se kasnije ne svidi, ali zasad mi se jako sviđa.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna