Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 273735 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #690 u: Veljača 24, 2015, 21:55:31 »
PC igrači im trebaju ovo poručiti:

www.youtube.com/watch?v=7VPkWrkjGug

Offline Luckyluke

Odg: GTA V
« Odgovori #691 u: Veljača 24, 2015, 22:01:35 »
Ili ovo od 2:32 - 2:53 ...

Edo Majka - Mater vam jebem

Offline doktor1


Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #693 u: Ožujak 03, 2015, 03:01:25 »
Napravio novi video, inspiriran jednom drugom igrom (Hotline Miami)  ;D

Hotline Miami in GTA V style - YouTube

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #694 u: Ožujak 11, 2015, 20:06:25 »
Potjera na 4 zvjezdice s gomilu near miss situacija:

Grand Theft Auto V - High Speed Motorcycle Chase - YouTube

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #695 u: Ožujak 11, 2015, 21:18:28 »
Uživaš ti u GTA-u!?  kuul
Koliko si vremena proveo u igri na PlayStationu 4?
Zanima me isto, nisam nigdje našao ili pročitao. Jel gušći promet na ulicama, te koncentracija ljudi u gradu u odnosu na PS3/X360 verzije?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #696 u: Ožujak 11, 2015, 21:34:16 »
Puno, ne opterećujem se satnicom  ;D
Došle su u besplatnom updejtu od 4.5GB online heist misije nalik onima iz SP dijela igre. Jučer sam skinul, ali nisam još probal.
Vjerojatno sutra budem, u biti to je ono kaj sam ja prema najavama od samog početka očekival u onlineu još na prošloj generaciji.

Promet je brutalno gušći u odnosu na prošlu generaciju, a i ljudi ima više na ulici (na plaži i sličnim lokacijama baš PUNO više nego prije), ali to vrijedi samo dok pješačiš.

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #697 u: Ožujak 11, 2015, 21:36:49 »
Dok se voziš nestanu, pa se opet pojave kad izađeš kao popup?  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #698 u: Ožujak 11, 2015, 21:42:20 »
Ne, nego ih je jednostavno manje (nema nestajanja i pop-upa pred igračom, samo ih ne renderira u maksimalnom mogućem broju dok dolaziš na određenu lokaciju kao u idealnim uvjetima tj. dok sporije voziš ili hodaš)  a i sve ovisi od lokacije do lokacije. Npr. na Vespucci beach će ih uvijek biti jako puno bez obzira na sve, a i po ulici popriličan broj dok ne letiš puno brzinom.
« Zadnja izmjena: Ožujak 11, 2015, 22:02:10 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #699 u: Ožujak 11, 2015, 22:59:01 »
To mi se jako sviđa.
Baš mi je sve djelovalo isprazno u PS3 verziji.
Meni bi pasala još jedna odgoda. xD
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #700 u: Ožujak 17, 2015, 18:08:12 »
Iako se masu glupiraju, ovo je valjda najzabavnija igra ikad.

GTA 5 Heists #1: Stealing the Plane & Prison Bus! (GTA 5 Online Funny Moments) [Part 1]

Umro sam na video.  cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #701 u: Ožujak 19, 2015, 21:05:48 »
SMEĆA OD 12 GODINA. SMEĆA.
POŠTENOM ČOVJEKU KIDAJU ŽIVCE.
Naime, danas malo krenuo igrati Online, jer sam, eto baš danas, drugi put prešao GTA V.
Prvo htjedoh na Heists, ali pošto su ljudi nesposobni stisnuti Ready, nisam igrao.
Onda se sjetim. Joj ima Muscle Car, ajmo mu dodat narančastu boju da liči na jedan auto iz filma (pogodite koji  ;D ).
Ali prije toga, moj si avatar mora neku oblekicu naći, kaj ne?
Odem u Ponsobys, umrem kada vidim cijene, ali kupim si odijelce, kravaticu, kožne rukavice, i taman dođem do cipela, a nema se para.
Nema veze, idem ja skupit malo para. Taman izlazim iz trgovine, vidim ja točkica me čeka vani. Nemožeš pripremit oružje, jer je zabranjeno u trgovini, i mala pizdica me pogodi Auto-Aimom iz Shotguna.
Malo sam tu živaca izgubio.
Nego dok sam radio drugu misiju, voza se netko samnom, trkamo se, zezamo, nema pucanja, ono pozitiva. Fora bilo.
Odem kupit cipele i trgovina se zatvori, i u sekundi netko uleti u trgovinu i ubije me.
Nema veze, svi novci u banci, briga me.
Idemo ponovno kupiti cipele, uspijem.
Odem si obojati auto u narančasto i skinuti sve Ricer dodatke koje sam stavio prije.
Izađem, sav sretan iz radione, i naravno, neki klinac u Masseratiju, ili kak se već zove auto u igri, konstantno udara moj jedva zarađeni novac. Ja pustim 2 puta, aj prestat će. Ne on nastavi. Izađem ja iz auta, i spucam mu 3 metka u glavu. BEZ AUTOAIMA, jer sam jebeni pro.
I onda me neki helikopter spuca.
U međuvremenu su  mi 2 puta uništili auto (koja je fora s ostavljanjem felgi bez guma?).

Ali najviše me muči to, što sam ja 12 Rank, i bolje pucam, tj. ciljam i vozim od ovih majmuna, tj. djece koja vole poštene ljude jebati u mozak. Ne hvalim se, možda se čini, ali ne. Ne koristim Autoaim, pa je to nekakva prednost i mana.

Odlično proveden dan u GTA-ovom svijetu.  kava1

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #702 u: Ožujak 19, 2015, 21:38:03 »
Muscle Car, ajmo mu dodat narančastu boju da liči na jedan auto iz filma (pogodite koji  ;D ).


The Dukes of Hazzard, General Lee (Dodge Charger)


Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #703 u: Ožujak 19, 2015, 22:48:52 »
The Dukes of Hazzard, General Lee (Dodge Charger)



Jeste.  kuul
Nisam pretjerani ljubitelj Muscle-a, samo me ono, fasciniraju dosta. Ali da ih ne volim, daleko od toga.
A imam Buccaneer.



Isti kao ovaj, samo sam stavio Hard Top, pa je cijeli narančasti. Nažalost, neznam kako stavljati brojeve na njega.
Da imam više novaca, uzeo bih si možda malo sličniji Muscle car, ali ovaj mi je trofej. To mi je prvi auto u Online-u, pa će biti za pokazivanje. Žao mi je staviti Turbo u njega, jer zvuči loše po meni za Muscle.

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #704 u: Ožujak 20, 2015, 16:47:18 »
Danas igram Online i dalje, i jedan mali me puca i gazi stalno. Dobro, neću se živcirati.
Kad odjednom....
Došla maca na vratanca.
Evo i njega jadnog i bespomoćnog.
Pa jel ja to vadim pušku i pravim Headshot.
Da.
A onda se on Spawna i kreće bacat bombe, ali sam ga fino udario autom. Udubio mi je haubu.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna