Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 274725 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #720 u: Travanj 02, 2015, 21:51:16 »
Ma već su prije performanse bile ispeglane,a sada kada su dodavali Heist mod u onlineu valjda se nešto pobrkalo.
Dobro je što je sve vračeno.

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #721 u: Travanj 03, 2015, 00:47:09 »
I dalje imam svoje mišljenje da ova igra ne bi trebala biti izdana za PC.
Ništa osobno.
Ljudi govore da će skidati igru jer misle da ih Rockstar ne poštuje s tim što je žele poboljšati i napraviti bolji port za PC. To sam vidio na HCLu, Youtubeu i na dosta PC stranica poput: PC Gamera i Furios Gaming PC.
Vrijeđaju old-gen igrače da su beta-testeri.
Seru po grafici, koja je meni odlična čak i na PS3.
Otkad je GTA izašao, kao da sam vidio da je najveći šljam Gaminga izbio na površinu. Nisam to prije primjećivao.
Imati će onih koji se ne slažu samnom, ali ovo nema veze s nikim na forumu, ovaj forum je izuzetak.

Ispričavam se zbog pravopisnih grešaka, na mobitelu sam.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #722 u: Travanj 03, 2015, 00:57:04 »
Hajp lagano raste. Mislim ja sam stvarno veliki fan GTA naslova i ovaj čekam kao ozeblo sunce. Jednostavno igre ponajprije volim zbog zabave, a GTA me stvarno zabavlja. Ovo je igra koja će se igrati do sljedećeg GTA naslova, naravno s pauzama.
Buraz je proveo sate i sate uz San Andreas (SAMP) i isto čeka peticu, imamo u planu original.
Jedino pitanje koje se ovdje postavlja hoće li moj PC ovo pokrenuti?  hmm cer1njo

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #723 u: Travanj 03, 2015, 17:54:25 »
@manjamax - opet pričaš bedastoće koje nemaju nikakve veze s mozgom. fpalm1

Grand Theft Auto V - GTA Online Heists TV Spot | Rockstar Games
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #724 u: Travanj 03, 2015, 18:09:05 »
@manjamax - opet pričaš bedastoće koje nemaju nikakve veze s mozgom. fpalm1
Nisu bedastoće.
Zamisli ti napraviš igru, i odjednom ti 100 od 150 ljudi govori da će ti piratizirati igru, zato što si odgodio.
I pročitaj malo, to je samo moje mišljenje.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #725 u: Travanj 03, 2015, 18:50:20 »
Vau, tih 100 ljudi je zbilja jako puno. Budući da sam već na jednoj jedinoj igri zgrnuo 500 miliona dolara (info iz šupka).
I krivi primjer daješ sa krivim brojem ljudi. Ti gledaš 2 foruma i misliš da je to cijeli internet. Ionako i ovako na svakom forumu ima svakakvih pizdarija za pročitat.
A prvo gledaj od sebe, kolko ti gluposti napišeš, ali sve je to uredu, jer si još mlad i puno stvari mora proći kroz tvoj život, da naučiš nešto više.

  kadt1kažem
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #726 u: Travanj 03, 2015, 19:39:55 »
@manja -sve tvoje igre su original?

Offline Wulf

Odg: GTA V
« Odgovori #727 u: Travanj 04, 2015, 00:39:34 »
owned  cer1njo

manja... igra izašla na vrijeme illi ne, piratizirat će se svejedno... ako izajde na vrijeme silovat će se patchevima i fixevima...
ako izajde s odgodama bit će kak treba... opet će se piratizirati
ljudi više čekaju da zajde van da je mogu SKINUTI a ne kupiti
samo meni je smiješno kad ljudi popizde kad se igra odgodi  kava1

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #728 u: Travanj 04, 2015, 15:06:07 »
@manja -sve tvoje igre su original?
Za konzolu da, a na PCu ni nemam igre, ali skidam sve ostalo. Ja skidam, ali se ne hvalim u komentarima raznih foruma, niti prijetim da ću skidati.

''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #729 u: Travanj 04, 2015, 15:58:17 »
Za konzolu da, a na PCu ni nemam igre, ali skidam sve ostalo. Ja skidam, ali se ne hvalim u komentarima raznih foruma, niti prijetim da ću skidati.


Ne hvališ se, a ipak skineš....  kava1

Offline the_prodigy

Odg: GTA V
« Odgovori #730 u: Travanj 04, 2015, 17:26:35 »
Ko nikad nije igru skinuo nek prvi baci kamen na njega  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #731 u: Travanj 04, 2015, 17:49:31 »
Nedozovljenu skinuo igru, film, muziku, program... Isti kurac, ukro si...
A to šta ovaj opet trabunja.. Neznam zašto se zamarate..

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #732 u: Travanj 04, 2015, 18:48:23 »
Pozdrav svima.

Novi sam. Prednaručio sam si GTA V na GMGu.

Čekam izlazak igre, no nisam previše nahypan jer sam ju 2 puta prešao na PS3 (dok nije pregorio)...

Sad ne znam ima li još netko tko je već prije igrao GTA i ima profil na RGSCu. Čitao sam da bi se saveovi prebacili na sa RGSCa i da bi dodali ovaj preorder bonus lovu na ovu postojeću...
Sad si razmišljam da li da krenem ispočetka ili ipak da nastavim...

Uglavnom igra je dobra, online u to doba mi je bio koma... Par dobrih misija, ostalo je bilo šugavo i dosadno

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #733 u: Travanj 04, 2015, 19:15:21 »
Ja ću povezat naravno.
Sada tih milion dolara koje dobiješ, ja mislim da ih moreš koristiti i na new game...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #734 u: Travanj 04, 2015, 19:38:19 »
Ja ću povezat naravno.
Sada tih milion dolara koje dobiješ, ja mislim da ih moreš koristiti i na new game...

E sad me strag jedne stvari.

Ako ja uzmem saveove od PS3 i dobijem lovu tamo. Onda mi lova neće biti za New Game ili se varam?!?

Ne znam sad što napraviti. Bilo bi fora imati više love, jer sam taman stao na misijama s Lesterom i dionicama... Što znači da bi mogao pobrati stvarno masnu lovu s kupnjom i prodajom...

A opet možda bi mi bilo fora krenuti ispočetka da vidim tu "veličanstvenu" grafiku. Ipak sam tamo igrao na HD ready TVu od 108cm i nisam baš najbolje sve vidio jer mi je dosta toga bilo sitno pošto sam dosta udaljen od TVa.

Dok će tu ipak sve letiti u 1080p...

Sam me strah da se ne zeznem s tim new game ili nastavim stari save...