Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 274820 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #795 u: Travanj 13, 2015, 19:00:08 »
@Hrv4tin4

Uopće ti ne bi odgovarao da nisi počeo generalizirati i ljude kojima je Trevor dobar lik poistovjećivati s klincima.
Upravo o tome se i radi, svatko ima svoje mišljenje i ne treba omalovažavati ono što ne razumiješ ili ne prihvaćaš zbog roditeljskih obaveza.

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #796 u: Travanj 13, 2015, 19:02:50 »
@Hrv4tin4

Nitko nije napao tvoje mišljenje, nego se izrodila reakcija, na tvoj pomalo nespretan post, gdje maletene "napadaš" "rupu" u igri i one kojima je ta "rupa" dobra. Nezz, igram zadnjih 20 godina igre i smatram da svatko ima pravo na svoje mišljene. U zadnjih par godina shvatio sam da svatko na svoj način doživi priču, likove, atmosferu i da svatko ima pravo na osoban ukus. No činjenica je da Trevor nije ubačen bezveze i da njegov lik ima itekakvog smisla. To što nismo u kriminalu ili blizu njega, neznači da takvi likovi nepostoje. Vjeruj mi da postoje i deset puta gori likovi od njega, samo to na sreću nitko od nas ne spozna nit neće. Samo čekam da jedna igra ode dalje od ovih granica i zabrije malo na human trafficking.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #797 u: Travanj 13, 2015, 19:04:56 »
Dobro, moja grješka.

Nisam mislio nikoga uvrijediti. I meni se prije činilo jako zabavno i itd dok nisam postao otac.
Nisu današnja djeca glupa i neće svako djete napraviti sranje čim stigne poradi lošeg utjecaja.

No smatram da je igra kao što i sam ESRB kaže M, iako bih ga ja nekako više svrstao u A kategoriju.
No isto tako smatram da ima previše loših utjecaja oko nas (situacija u svijetu i zemlji, obiteljima i itd) pa smatram da nam ne treba više od onoga čega već previše imamo.
Smatram da nam općenito fali pozitivnijih utjecaja, ali ovo nije mjesto za tu temu.

I ja ću igrati igru, naručio sam ju još u 2. mjesecu. Ne želim nikome ništa nametati i žao mi je ako je tako ispalo.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #798 u: Travanj 13, 2015, 19:11:55 »
Glede tvrdnje o igrama ko svojevrsnom softwareu za učenje, mislim da je sasvim jasno da GTA ne pokušava biti edukativan software i očekivati to od njega zato jer si roditelj nije ništ drugo nego najobičnija zabluda. Ima dosta kvalitetnih igri koje mogu pomoći mlađem uzrastu kod učenja, razvijanju logičkog razmišljanja etc., ali pogodite kaj - GTA prvenstveno nikad nije bil namjenjen tome uzrastu. Isto tak roditelji su ti koji bi trebali kontrolirati koje sadržaje im djeca 'konzumiraju'.

Kak veli Durance (Pillars of Eternity): If doubts and curiosity plague you, you're skinning your knuckles on the wrong door. ;D

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #799 u: Travanj 13, 2015, 19:13:59 »
Samo ne kužim kakvog opće smisla ima u vezi teme ili igre ili gaming svijeta, to šta si bio postao otac.  ;D

Ne kužim poantu koju hoćeš izreć.
Imam jednu temu u planu već godinama, a radi se o tome, da dijelim ljude na one svijesne i nesvjesne...
Postoje ljudi koji su u stanju shvatiti, mnoge situacije i ljude u njima i samosvijesni su. A oni koji me povremeno okružuju su totalno svijesni samo sebe.

I to me baš često ljuti. Ljudi koji ne uzimaju u obzir druge ljude, situacije, kulturu i pristojnost i ljudskost.
No to ovdje nije tema. Samo sam htio reć, tj. referirat se na to "sada sam postao otac, sada svijet vidim drugačije".

Ljudi svakim danom uče. Svakim danom ti se šire vidici i prilagođavaš se ili se ne prilagođavaš.
Srećom, sebe smatram samosvijesnom osobom, pa često razmišljam dalje od samog sebe, a ima jako puno ljudi koji to tako ne gledaju.
Nemoj me krivo shvatit, ali malo ti je bezveze prema ikome nastupit, sa: ja sam otac, ja sam drugačiji.

Zato vidim tu podjelu, ili si svjesan drugih i okoline ili nisi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #800 u: Travanj 13, 2015, 19:19:08 »
@Ramparts

Tek sad sam pročital tvoj prvi post, da, to je to  thumbs1

Pozitivnih utjecaja fali, ali nije nasilje poteklo iz igara. Igre su između ostalog samo djelomičan odraz stvarnog kolektivnog društva.
« Zadnja izmjena: Travanj 13, 2015, 19:38:27 od Thergothon »

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #801 u: Travanj 13, 2015, 19:20:41 »
A gle Cole teško je to objasniti...

Uglavnom nadam se da ćeš jednog dana i ti biti otac pa ćeš shvatiti to što ti pričam.
Pokušavati se staviti u ulogu roditelja nije ni 3% točno i približno onome kada to doživiš i o tome ti pričam.
Jesam svjestan i shvaćam stvari oko sebe i pokušavam se staviti i u kožu drugih ljudi. Ali isto tako shvaćam da ima puno ljudi koji imaju samo svoje mišljenje i ni ne žele ući u kožu drugih ljudi nego samo brane svoje.
No kao što si i sam rekao, otvori temu pa ćemo moći nesmetano diskutirati.


Kao što sam rekao i ja sam 2 puta prešao GTA i još sam ga za PC uzeo. Osobno volim taj serijal i tu igru. Danas je nasilje u igri samo još zornije i bolje prikazano nego što se moglo '90-ih i '00-ih.
Da ne podržavam Rockstar i njihov serijal onda ne bih kupio cijeli GTA serijal i neke dobru većinu njihovih drugih igara!

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #802 u: Travanj 13, 2015, 19:20:49 »
Trevor je bog i batina.
Jedan od boljih likova u gaming industriji.
Pretjerujes....

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #803 u: Travanj 13, 2015, 19:29:15 »
Stvar je u tome da je tema GTA V, a ne: Kako ispravno odgojiti dijete  ;D

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #804 u: Travanj 13, 2015, 20:28:59 »
Franklin je daleko najbolji lik u igri. S Trevorom nikad ne igram, zato što poslije pređenih 100%, nema ništa zanimljivo s njim. Michael je ok. Franklin najbolji.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #805 u: Travanj 13, 2015, 20:42:17 »
Baš sam malo čitao u ovoj temi vaše komentare na igru, pa sam tamo negdje iza 30 str. pročitao kako manjamax tvrdi da GTA5 ima bolji vozni model nego u GTA4. Sada tvrdiš da je Franklin daleko najbolji lik u igri.
Voliš ti ići suprotnom stranom?  cer1njo

Offline hendrix

Odg: GTA V
« Odgovori #806 u: Travanj 13, 2015, 21:13:12 »
Napali ste tipa totalno nepotrebno,i što više čitam tema na ovom forumu sve više vidim svađi i prepiranja ako netko ima drugačije mišljenje. Što je meni presmješno i počelo me živcirat iskreno. Meni je isto Trevor bezveze jer se ne palim na te luđake,al isto tako normalno da ima svoju ulogu i općenito to s 3 tipa mi je fora izrađeno. GTA V mi je donio puno zabave, a najviše otkad sam ga počeo igrat u online te tako i upoznao neke ljude.

Tako da ajde malo chill out i uživajte u normalnim razgovorima oko neke teme a ne prepiranjima  thumbs1 p1va kava1
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #807 u: Travanj 13, 2015, 21:29:19 »
Sva tri lika imaju svoju neku karzimu.
Meni osobno Michael najbolji od svih.
Trevor je jednostavno luđak  ;D ali kada smo ga prvi put vidjeli u igri...pa to se mora doživiti  cer1njo jedna od najbolji scena u igrama opčenito.Tako hladnokrvno,a smješno  ;D
Franklin je ajmo reć najmanje "zanimljiv i razdrađen" od ove trojice imo,ali ok je ono gangsta shit i te stvari.Nije loš.

Sve u svemu igra je ludnica.

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #808 u: Travanj 13, 2015, 21:36:14 »
Jako impresivno to izgleda i ako će stvarno radit na GTX 660 kartici na 1080p@60/High sve pohvale Rockstaru!




Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #809 u: Travanj 13, 2015, 22:09:55 »
Šteta što daju ove 4K ss-ove jer se na njima vide last gen boljke  :P