Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 272431 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #870 u: Travanj 16, 2015, 22:03:30 »
Šta editor radi...  ave1

gta v pc - YouTube

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #871 u: Travanj 16, 2015, 22:50:09 »
Neznam baš. Probo sam taj mod...

Draw distance = GTA V pobjednik
Poping ljudi i auta = GTA V pobjednik
Različitost NPCa i auta = GTA V pobjednik
Dodatni efekti = GTA V pobjednik
Performanse = GTA V pobjednik


Potpis.
A ja sam probao ONLINE - ČUDO!
Jebena je igra u onlajnu. Malo vozio utrke, malo imao rendom pljačke i tako to...
Oduševljen sam. Kao nova igra. U biti sadržaj cijeloga GTA V je stvarno toliko megaglomazan da mi 100/100 ocjene uopće nisu pretjerane.



Napravio sam se! A rulam malo.
Makar sam samo došao u stilu, ipak moram bit black ninja za Heistove...
Pa sam se prilagodio tom tonusu...











Nova oružja u onlajn modu su savršena.
Nisam uopće mislio da će taj segment igre dobit potpuno nove pucaljke.
I primjetio sam da mi ONLINE komponenta igre radi maksimalno dobro, bez ijednog prigovora za sada.
Odo gubit sate...


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #872 u: Travanj 16, 2015, 23:06:59 »
Dali je kampanja dugačka?
I nakon današnjeg igranja nisam Trevora dobio na korištenje...
A već sam utuko kus sati...
Michaelova familija je top! Luda kurvica od kćeri sa bulimijom, kurvasta žena, noob sin i on za kraj totalno poremćen  thumbs1
Ovo je remek djelo po pitanju likova naspram četvorke

Uzeo staru beštiju i išo divljat van grada, dok doslovno nisam završio u potoku sa pokvarenim autom punim blata...


Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #873 u: Travanj 16, 2015, 23:09:31 »
Online je takvo smeće puno 12-to godišnjaka, koji neznaju ciljati pa uključe Autoaim, i muče svakog normalnog igrača. Poludio sam danas. Samo odjednom naleti kreten, propuca mi gumu i Autoaimom me izrešeta. Kreten. I još je najbolje što na PS3 nema utrka, koliko god ja tražio utrke. Ili su još bolji klinci koji upale Job i onda po POLA SATA ČEKAŠ DA GA POKRENU, JER ETO, IMAJUU 3 OD 4 igrača, umjesto 4 od 4. Online je smeće.
SP rula, ali nakon što se pređe 100% (Kao Fanboy Rockstar tvrtke i GTA sam morao to napraviti.) Nema se baš puno toga za raditi. Ali se nađe neka zanimacija.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #874 u: Travanj 16, 2015, 23:12:29 »
Dali je kampanja dugačka?

Oko 70 glavnih misija + gomila side misija i aktivnosti.

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #875 u: Travanj 16, 2015, 23:21:04 »
74 misije i oko 50 Side Misija. Ili 44. Tako negdje. 50 sati igre. Sa skupljanjem određenih stvari više traje. S Onlineom beskonačno traje.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #876 u: Travanj 16, 2015, 23:21:29 »
200+ sati...  thumbs1
Pošto ja ovdje vozim skoro pa po propisima  ;D
Još otkad igram nisam zgazio ni jednog civila  cer1njo
Jedva se čekam dohvatit krosera jer sam našo neke lokacije...

Plus hvatanje slika iz igre ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2015, 23:23:41 od doktor1 »

Offline blowfish

Odg: GTA V
« Odgovori #877 u: Travanj 16, 2015, 23:25:15 »
74 misije i oko 50 Side Misija. Ili 44. Tako negdje. 50 sati igre. Sa skupljanjem određenih stvari više traje. S Onlineom beskonačno traje.

Meni piše 69 glavnih misija pod statistikom.

Utukao sam nekih 25 sati sveukupno i prešao oko 40 njih. Side questove nisam previše radio, možda par njih. Doduše, ne prekidam ni jedan dijalog ili cut scenu jer su predobro napravljene i hoću znati svaki detalj priče pa se tu malo oduži, ali svejedno se ima što za igrati ohoho sati.

Btw, ovaj Michaelov sin mi je totalno Jonah Hill imitacija. I izgleda i zvuči poput njega. Nisam išao provjeravati, ali pomislio sam tu i tamo da mu je možda i Jonah Hill posudio glas, ne bi me čudilo ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #878 u: Travanj 16, 2015, 23:25:47 »
Gomila sati se može izgubiti ako istražuješ i obraćaš pozornost na sitne detalje kojima je svijet krcat.

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #879 u: Travanj 16, 2015, 23:27:51 »
Taman do Witchera koji je pozlatio...
Dvije vjerovatno najbolje open world igre su na reportoaru...

I vjerovatno ću popizdit akda R* najavi RDR2 i GTA VI jednog dana znajući da će to na PC možda doći tamo negdje  2023... A tada tko živ tko mrtav  kava1

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #880 u: Travanj 16, 2015, 23:33:36 »
RDR s prošle generacije konzola je svemirski brod po pitanju napucavanja i detekcije u odnosu na (odličan) GTA V, tak da očekujem čudesa od nastavka.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #881 u: Travanj 16, 2015, 23:42:49 »
RDR je meni bolji od GTA.

Offline the_prodigy

Odg: GTA V
« Odgovori #882 u: Travanj 16, 2015, 23:42:55 »
Odusevljava me kako je kvalitetno DOF efekt izveden, stvarno sve lijepo izgleda. I jako fluidno radi bez obzira sto imam oko 45-50 fpsa, nema nikakvih trzavica, radi ko da je 60.

Al sam popunio svih 8.000 MB limita sa graficke :D Jbg, triple screen, ustvari najvise mi je pojeo 4x msaa + txaa, prije nego sam to upalio cupalo mi je oko 5.5 gb, a nakon toga skocilo do 8. Ali nije mi zao, prelijepo izgleda, ostro, glatko, milina..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #883 u: Travanj 16, 2015, 23:43:26 »
Uf... Igro sam ga malo.. ALi baš malo
Nešto sam čito da su najavili da će RDR2 kao multiplatform iako opet će to na PC kasniti ako i planiraju

Ali milion prodanih kopija u jednom danu, (samo računajući steam i nijedan drugi servis i fizičke kopije) bi moglo povećat odluku da i to prebace na PC...
Jer iako su zaradili bolesne novce znamo da kompanijama milijardi nikad dosta!!

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #884 u: Travanj 16, 2015, 23:47:24 »
4x msaa + txaa

Sve ispod 4xMSAA je dosta loše!
FXAA je užasan; AC: Unity je pokazatelj kako se implementira vrhunski FXAA.
Ja sam na FXAA jer mi sa 2xMSAA FPS nekad ipak padne ispod 30, a 2xMSAA nije ništa bolje od FXAA
No preko nvidia CP sam još forsiro FXAA te je situacija bolja, (to se ne vidi na slikama)

8xMSAA + TXAA i to je to...
I donwsampling je čak bolje rješenje od igrinog AA rješenja, ali za jedno od toga dvoje treba 2xGTX 980 tako da  ;D