Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 266700 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #915 u: Travanj 17, 2015, 12:55:38 »
Nikad mi se to nije dogodilo, trebal bi ostati u garaži.

Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #916 u: Travanj 17, 2015, 13:04:17 »
To je bio bug na last gen verzijama igre(nezz za current gen) prvih nekoliko dana od izlaska pa su pokrpali.

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #917 u: Travanj 17, 2015, 13:24:43 »
Parkiro sam neki plavi motor u garažu i osto je tamo...

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #918 u: Travanj 17, 2015, 15:23:45 »
Po zahtjevima ovo bi i men radilo na PC na high, možda probam jedanput

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #919 u: Travanj 17, 2015, 15:25:56 »
Još sam povećo neke postavke, (dodan AF i FXAA preko nvidia inspectora, uključene HD sjene, Extended distance scaling na 50%) isključio vsync i preko inspektora zaključo na 35.. Radi savršeno!
Nevjerovato su to napravili!  ave1


Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #920 u: Travanj 17, 2015, 15:28:11 »
Kako sam lud još cu kupit igru i za pc

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #921 u: Travanj 17, 2015, 17:28:16 »
Sad dok je tema aktivna i nakon onih rasprava o likovima sam dobil volju za kreaciju novog videa  cer1njo

Grand Theft Auto V - Trevor Phillips Tribute

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #922 u: Travanj 17, 2015, 22:28:40 »
Ther, editor bi ti super doši...  thumbs1
Ja sam na slikama, to mi bolje ide, a nisam još niti proučavo previše mogućnosti videa, samo znam da ih ima kilo!

Evo, i kod mene je gospon Trevor u prvom planu  ;D



Do sada me nije nijedom murija lovila, (osim main story) no kada je došo ludi odmah nered  cer1njo



Otkad sam vidio vidio ove prikolice za šlepere me zanimalo dali mogu zakačit koju, (jer igre to niakda nedaju)... I onda sam vidio ovu koja nema "lokot" napred i vidi čuda za razliku od 100% drugih igara, može se!  thumbs1



Igra mi je 10/10.
Obožavam milion sitnih detalja u igri a ova igra to ima... Uz to ima i odlične likove.. Čak mi i nigga paše jer je totalno drugačiji gameplay po mom načinu.. Sa sva tri lika igram drugačije i drugačije se ponašam...
Ono, vožnja po mraku auutocestom koliko auto ide i samo mi neka beštija izleti...
Pa sam 15 minuta proveo gledajući televiziju i viido da još 80% stvari nisam niti vidio
Pa sam se išo relaksirat u lov da bi me napala neka beštija...
Ma čudo...
I da, Trevor ima Windows Phone 8(.1),, My man  cer1njo



Dali se može na PS4 verziji vozit vlak, (ne unutar questa)?
I još nisam baš upoznat jer sam tek sada zaradio neke pare... Kada sam sa Franklinom htjeo kupit auto preko neta kaže mi da ga nema gdje stavit...

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #923 u: Travanj 17, 2015, 22:51:21 »
Ther, editor bi ti super doši...  thumbs1
To sigurno  ;D

Dali se može na PS4 verziji vozit vlak, (ne unutar questa)?
I još nisam baš upoznat jer sam tek sada zaradio neke pare... Kada sam sa Franklinom htjeo kupit auto preko neta kaže mi da ga nema gdje stavit...
Nažalost ne.
Moraš imati slobodnog mjesta u garaži tj. prvo moraš kupiti garažu sa svakim likom.

Baci malo detaljnije oko i na virtualni internet unutar igre, ima svakakvih pizdarija  ;D


Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #924 u: Travanj 17, 2015, 22:54:00 »
Baci malo detaljnije oko i na virtualni internet unutar igre, ima svakakvih pizdarija  ;D

Već jesam...
Među ostalim sam čito "facebook" od Michaelove kćeri...  cer1njo

Šmrc za vlak...  jaad
Uzet ću šleper i parkirat na prijelaz kada nedaju da Trevor bude strojovođa!

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #925 u: Travanj 17, 2015, 22:59:02 »
U jednoj misiji je nakratko strojovođa i završi spektakularno  cer1njo

Offline manjamax

Odg: GTA V
« Odgovori #926 u: Travanj 17, 2015, 23:14:33 »
Uz neke mane GTA V, ne sviđa mi se policija. Ono za pucanj u pustinji i odmah jedna zvjezdica su istine. Čekanja da isteknu zvjezdice su preglupe. Dokaz:
1. Čekanje 1*-3-4 min.
2. Čekanje 2*-2-3 min.

Nema logike. Usto, ta policija je najpreciznija i najopasnija ikada. Nemožeš im ništa.
Tu su mi sjebali igru dosta.
U GTA IV sam se stalno s policijom zajebavao, a ovdje se to nemože, jer su plavci pre jaki.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #927 u: Travanj 17, 2015, 23:17:27 »
Ili ti nemas pojma ;)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #928 u: Travanj 17, 2015, 23:18:14 »
Sutra ti postam video (free aim) u kojem se doslovno poigravam s policijom na 4 zvjezdice, ne stignu izaći iz auta od silnih headshota - poradi na skillu  cer1njo

Barem GTA igre nisu izazovne jer moraju biti prilagođene širem tržištu, a u kombinaciji s pancirkom si terminator.
« Zadnja izmjena: Travanj 17, 2015, 23:24:51 od Thergothon »

Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #929 u: Travanj 17, 2015, 23:21:04 »
Pa i želim da me lovi "milicija"  cer1njo napraviš kaos pa odeš na Mt. Chilliad zaletiš se sa vrha planine skupa sa autom pa izađeš iz auta i opičiš padobran   ;D još dolje uzmeš neki auto na cesti upadneš u njega i odvezeš se u miru božjem po novi kaos.
Never gets old.