Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 273624 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #945 u: Travanj 18, 2015, 10:30:36 »
A ja imam 60-ak postova  :P ;D
NHF  kadt1kažem samo zajebancija normalna  shy1

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #946 u: Travanj 18, 2015, 10:31:06 »
Daj se opusti, bila je prije ona (nepotrebna) rasprava o likovima, ali nije bilo ništa zlonamjerno ni osobno.

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #947 u: Travanj 18, 2015, 10:36:47 »
Its.. its just... its just because your the new guy cer1njo sm1jeh

OK. Al moje mišljenje je da baš radi toga treba pomoći novim članovima, a ne ih tjerati... Ako Vam trebaju novi članovi samo da bi im se rugali onda ja sigurno neću biti na ovom forumu.
Smatram da bi stariji članovi trebali biti primjer drugima i pomoći novima, a ne se sprdati s njima i njigovim mišljenjima, to je na razini srednjoškolaca, a neki su i ispod te razine...
Onda zatvorite forum i prijave ne isti pa može Vas par ostat koji sprdaju ljude, jer ovako samo tjerate nove članove...

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #948 u: Travanj 18, 2015, 10:37:27 »
Kakvo dramatiziranje... Strašno!

Offline Wulf

Odg: GTA V
« Odgovori #949 u: Travanj 18, 2015, 10:42:45 »
Pa ti djelujes kao neko sa znanjem. Slobodno spusti nekoga ako vidis priliku. Bez onoga "to nisam ja" ;)
Ak vidis da neko nekaj kaj je tebi smijesno napise, nadovezi se. Isto skuri malo, nije bed. Samo nemoj se obazirat na Doka.... hes got one of them split personals ;D
Bez obzira kaj si novi, daj si vise slobode. Nekaj neznas za tu na forumu pitaj, ne bu te niko ismijavao. Nemoj se ustrucavati bilo kaj napisati.
Manja je jos mlad njega meremo malo vuglu sprcati cer1njo nhf manja

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #950 u: Travanj 18, 2015, 10:46:45 »
Došao si u temu sa stavom: Ja sam roditeljska figura i zato moje mišljenje vrijedi više, a nakon odgovora u kojem ti se sugerira da ne možeš generalizirati si se uvrijedio i počeo glumiti žrtvu.

Život ide dalje, kraj priče.

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #951 u: Travanj 18, 2015, 10:48:20 »
Pa ti djelujes kao neko sa znanjem. Slobodno spusti nekoga ako vidis priliku. Bez onoga "to nisam ja" ;)
Ak vidis da neko nekaj kaj je tebi smijesno napise, nadovezi se. Isto skuri malo, nije bed. Samo nemoj se obazirat na Doka.... hes got one of them split personals ;D
Bez obzira kaj si novi, daj si vise slobode. Nekaj neznas za tu na forumu pitaj, ne bu te niko ismijavao. Nemoj se ustrucavati bilo kaj napisati.
Manja je jos mlad njega meremo malo vuglu sprcati cer1njo nhf manja

Rijetko kad se dogodilo da traim pomoć na forumu. Više manje sve rješim sam ili uz pomoć stranih foruma, jer se bavim servisom računala pa nemam potrebe za time.
Zadnji primjer je GTA V koji sam isto morao sam srediti, jer ni Rockstarov support nije bio od pomoći... Detaljno sam opisao na HCLu što i kako sam morao napraviti i to je također pomoglo ljudima koji su imali problema s RGSC instalacijom.

Bez brige dajem ja sebi slobode, ali nisam i neću biti tip koji ismijava druge. Ako mogu pomoći i biti konstruktivan onda ću to i biti.



Offline Wulf

Odg: GTA V
« Odgovori #952 u: Travanj 18, 2015, 10:55:16 »
Nisam mislio u smislu tehnicke pomoci na forumu nego za forum etc.. ne bitno u svakom slucaju

OT!!!!! Decki nemojte srat i pisite o GTAV i stavljajte slike/videe od GTAV da mi kaj nemremo igrat mozemo gledat... ili barem ja jer mislim da ja jedini ne bum tak brzo doso do nje cer1njo

Offline Nexus

Odg: GTA V
« Odgovori #953 u: Travanj 18, 2015, 10:57:06 »
A drame hebote...

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #954 u: Travanj 18, 2015, 11:16:13 »
IGN - 10/10



Nebitno, al eto recenzija...
Komentare se vjerovatno niti nesmije čitat jer je potencijalni kaos tamo... Ne želim niti pogledat...

Ali kada se sjetim koju ocjenu su dali Alien: Isolationu!!  hmm
Naravno do recentenzta, ali....  hmm

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #955 u: Travanj 18, 2015, 11:23:48 »
Upravo počeo igrati online.

Odvozio neslavno svoju 1. utrku... Budem stavio video čim završi upload. Jako lijepo ide i izgleda...
Moram pohvaliti i unutrašnjost automovila koje mi izgledaju jako dobro napravljene...

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #956 u: Travanj 18, 2015, 11:24:02 »
Očekivana ocjena s obzirom da je igra vrhunac open worlda.

Glede Aliena - Isolation nije za mase, pogotovo ne za takve hardkoraše ko IGN kojima je vrhunac horora COD.

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #957 u: Travanj 18, 2015, 12:00:33 »
Evo je...

Moja prva online utrka na PCu... Jako sam loše prošao, no hajde što je tu je sad...
Stvarno mi se svidio pogled iz prvog lica, no to sam skužio tek tamo na kraju... Šteta...

Grand Theft Auto V Online race - YouTube

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #958 u: Travanj 18, 2015, 13:46:19 »
Nakon 16 sati igre sam uzeo i sredio prvi auto  cer1njo



Sa Franklinom imam 8 sati, a po 4 sata sa Trevorom i Michaelom...

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #959 u: Travanj 18, 2015, 13:54:51 »
Kasnije obrati pozornost na Lesterove misije i stock market, da se okrenuti brdo para  thumbs1